Мисливці перевертні.

kaban-bratan

Новачок
В кожній організації є свої перевертні. Те саме є і в УТМР. Люди, яким довірено доглядати за флорою та фауною України та берегти її, всілякими способами нищать та гублять її. Я вже більше 20 років є членом УТМР і такого варварства, як зараз коїться нігде не видів. Живу в Нових Стрілищах Жидачівського району Львівської області. Є в нас "три паршиві вівці" на все село, які псують все "стадо". Будучи членами УТМР вони стріляють і б"ють током /електровудками/ все, що рухається. Зібравши збори собі подібних, зняли голову низового осередку і поставили свого, який на все закриває очі. Для них нема поняття сезон, чи не сезон, вони завжди на "території". Пломбовані рушниці, чи непломбовані, ніхто не перевіряє, на патронний вміст ніхто ніколи уваги не звертає. Хочеться написати прізвища, ім"я та по-батькові тих перевертнів, але адміністрація форуму може це сприйняти, як вияснення особистих стосунків, тому утримаюсь від таких дій.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Україна та Український народ докотились вже до тої стадії що суд міліція і інші хабарники вже нічого не зроблять в користь народу ! Тому хватить бути (вівцями) несприйміть як образу потрібно зібратись небайдужими людьми з села тим більше як я зрозумів у вас є колектив! Потрібно ту погань зловити на гарячому повдівати маски і поламати руки рушниці втопити чи розпиляти!

П.С. Знаю що сидіти і писати на форумі то не мішки носити! Але я думаю що на довго нас я маю на увазі народ не хватить рано чи пізно цьому блядству прийде кінець!
 

Admin

Administrator
Команда форуму
kaban-bratan писал:

В кожній організації є свої перевертні. Те саме є і в УТМР. Люди, яким довірено доглядати за флорою та фауною України та берегти її, всілякими способами нищать та гублять її. Я вже більше 20 років є членом УТМР і такого варварства, як зараз коїться нігде не видів. Живу в Нових Стрілищах Жидачівського району Львівської області. Є в нас "три паршиві вівці" на все село, які псують все "стадо". Будучи членами УТМР вони стріляють і б"ють током /електровудками/ все, що рухається. Зібравши збори собі подібних, зняли голову низового осередку і поставили свого, який на все закриває очі. Для них нема поняття сезон, чи не сезон, вони завжди на "території". Пломбовані рушниці, чи непломбовані, ніхто не перевіряє, на патронний вміст ніхто ніколи уваги не звертає. Хочеться написати прізвища, ім"я та по-батькові тих перевертнів, але адміністрація форуму може це сприйняти, як вияснення особистих стосунків, тому утримаюсь від таких дій.


Напишите заявление на имя председателя президиума УООР Шуляр Николай Степанович.
Адрес 04053, г. Киев, пер. Нестеровский, 7-9
Обязательно в шапке укажите кто заявитель ( ФИО, адрес, почтовый индекс, желательно контактный телефон).
Но, как думаю, никто и писать не будет. Легче зарегестрироваься за 1 день, написать намёк и пропасть...
Все обвинения должны потверждаться, иначе борьба с "перевертнями" останется только в виде набивания бесполезніх постов.
P.S. Как правильно заметили - без документальных подтверждений ( фото, видео, копии документов) никого на форуме не разрешаю обвинять в чём-то.
Есть подтверждающие документы: выкладывайте на форум, называйте фамилии, должности - никто за это Вас банить не будет!

 
Зверху