Мисливські традиції

Чи потрібно нам відроджувати таку традицію як " РОЗКЛАД "


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    25
А чему удивляться что в Украине на охотника смотрят как на самодура с оружием, просто этот форум почитайте и разные темы, о какой этике и традициях идёт речь, я не гребу под одну гребенку есть на форуме и настоящие охотники но самодуров подавляющее множество.
И то присутствие на форуме настоящих охотников уже вселяет надежду.
 

ura83

Слідопит
Цікавий уривок із Вікіпедії:D, особливо цікаве останнє речення

"Іншими словами, мисливство — це галузь знань, умінь та природокористування (мисливствознавство), а полювання — це рід діяльності або процес. Мисливець може й не полювати, полювати може браконьєр або взагалі людина, яка робить все нерозумно, без знань і зі шкодою для популяцій об'єктуполювання, не мислить."
 

север

ветеран форуму
надійна команда
десь таки ж вони є ті мисливці які зберегли чи хай користуються якимось чужими, але традиціями !!!
Есть, не переживайте: т.н. новоукраинские мыслывци, которые, на камеру, естественно, что-то куда-то пытаются выложить после охоты, чтобы потом с пафосом попонтоваться на телеканале ...... или в ютубе: ничего, кроме внешнего псевдолоска, для души, такая показуха не несет.
Ведь главное в традициях, отнюдь, не форма, а внутреннее содержание и душевное переживание! А об этом многие забывают. Если, вообще- знают.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Есть, не переживайте: т.н. новоукраинские мыслывци, которые, на камеру, естественно, что-то куда-то пытаются выложить после охоты, чтобы потом с пафосом попонтоваться на телеканале ...... или в ютубе: ничего, кроме внешнего псевдолоска, для души, такая показуха не несет.
Ведь главное в традициях, отнюдь, не форма, а внутреннее содержание и душевное переживание! А об этом многие забывают. Если, вообще- знают.
Це тіпа єгеря послать , ну щоб не зай..в чому полюеш сам , чи доки просить показать , , чи ще якісь традиції є в пана Севера , чи фазана бабахнуть без ліцензії ? І в звітах хвалитися трофеями , ну який я файний мисливець ?
 

CheshireCat

Мисливець
Ведь у большинства пересичных граждан нашей страны охотник- это, увы, синоним <...> пьяницы
А що не так? :)

Адже скільки тут пишуть про неприпустимість поєднання алкоголю і зброї, завжди з'являються дописи від людей "да ти шо, це традиція, по першій крові, ніхто не святий, хто на полювання не пив, і прочая, і прочая..."
Та десь половина на полювання свинячить синьку, якщо не більше, регулярно.

Тому і судять оточуючі по таких, що всі мисливці для них синяки, ще й зі зброєю.

Люди, ви що, несповна розуму?
Вдумайтесь, ЗБРОЯ і АЛКОГОЛЬ!
Це все одно, що КЕРМО і АЛКОГОЛЬ.
Пронесло раз, другий, десятий... на сотий хтось загине. Це не варте того.
Свинячьте без зброї.
 

ura83

Слідопит
Люди, ви що, несповна розуму?
Вдумайтесь, ЗБРОЯ і АЛКОГОЛЬ!
Це все одно, що КЕРМО і АЛКОГОЛЬ.
Пронесло раз, другий, десятий... на сотий хтось загине. Це не варте того.
Свинячьте без зброї.
Тут 100 % ЗГІДНИЙ

А - це:
Та десь половина на полювання свинячить синьку, якщо не більше, регулярно
Тут думаю, ви трішки заглибили - так таких екземплярів є багато, але напевне (надіюсь) - не більша половина
 

ura83

Слідопит
Це тіпа єгеря послать , ну щоб не зай..в чому полюеш сам , чи доки просить показать , , чи ще якісь традиції є в пана Севера , чи фазана бабахнуть без ліцензії ? І в звітах хвалитися трофеями , ну який я файний мисливець ?
Север !!!!! звертаюсь до вас. Як каже моя дружина - МОВЧІТЬ і НЕ ЧІПАЙТЕ - поплаче, перекричить і відійде головне НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ.

П.С.
Так інколи ми з дружиною сперечаємось на рахунок виховання дітей :D:D:D:);)
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Север !!!!! звертаюсь до вас. Як каже моя дружина - МОВЧІТЬ і НЕ ЧІПАЙТЕ - поплаче, перекричить і відійде головне НЕ ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ.

П.С.
Так інколи ми з дружиною сперечаємось на рахунок виховання дітей :D:D:D:);)
:D:D:pкрасавчик , гарний в тебе кумір ,
 

Visioner

Слідопит

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Можно писать что угодно , но ессть и била истина
 

Visioner

Слідопит
Можно писать что угодно , но ессть и била истина
Давай начнем с твоего адреса в личку.
Я готов обменяться с тобой адресами смелый парень.
И ты приедешь? Расскажи мне, что дальше будет, мне очень интересно.
Ты пугать тут решил "хозяин жизни" ?
 
Зверху