Месячник сдачи...

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Я не собі ні своїм не прошу на ліки, дякую Господу Богу все в мене добре, але є інші нужденні.

Якщо вже ваш скс не так багато і коштує, то могли його розмістити в рубрику "ПОДАРУЮ" під дозвіл, тоді він точно мисливцю повся би, а так хто його знає в кого з нього стрілятимуть.

А що до ведмедя, то мені приходилось кілька разів зустрічатись з ним в дикій природі і навіть тримав в оптприцілі але про постріл і гадки не було, це дуже гарна і велична тварина, це символ Карпат.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Gutsul;164258 сказав(ла):
Я не собі ні своїм не прошу на ліки, дякую Господу Богу все в мене добре, але є інші нужденні.

Якщо вже ваш скс не так багато і коштує, то могли його розмістити в рубрику "ПОДАРУЮ" під дозвіл, тоді він точно мисливцю повся би, а так хто його знає в кого з нього стрілятимуть.

А що до ведмедя, то мені приходилось кілька разів зустрічатись з ним в дикій природі і навіть тримав в оптприцілі але про постріл і гадки не було, це дуже гарна і велична тварина, це символ Карпат.
СКС - нарізна зброя. Як на неї й кому видається дозвіл, сподіваюся, ви занєте? Я вже написав, що одному на його прохання пробив дозвіл, а він мій карабін брати не став. А міг просто сказати: допоможи зробити дозвіл на нарізняк.
Карабін дістався хорошій людині, наскільки я знаю.
Мій СКС, що схотів, те й зробив з ним...
Не дуже файно виглядає "символ Карпат" пониклим на плечі аватарки...
 

muxoboi

Мисливець
Чомба;162052 сказав(ла):
Да тема боян, Сыч а Ниву тоже Вам сдавать? и какова компенсация будет? а нелегалы и патроны, тоже слать вам будут новой почтой? Смех и грех однако. Для этого существуют соответствующие органы или болото в помощь желающим избавится от такого барахла.
Сто процентов согласен с ЧОМБА, и к стати,где гарантия того что оружие сданное СЫЧУ,не пойдет по второму кругу браконьерки.Похоже это предложение было расщитано на сильно правельных ЛОХОВ.
 

muxoboi

Мисливець
AndriyJaremko;162978 сказав(ла):
Сич! За ідею звичайно + Але ми знову гланди лікуємо через попу! (Радянська закалка дається в знаки) Спочатку треба полікувати свідомість. коли людим будуть свідомі то і місячники здачі не потрібні будуть!

Метод лікування свідомості простий зловити браконьєра не важливо з сіткою на водоємі чи з фарою в ночі в полі! І влупити років 7 виправних робіт! але застосувати не важливо чи це вуйко який господарку веде чи голова сіль ради чи участковий! І крутити по всім каналам ТБ Через тиждень знову повторити! За пів року всі бракі самі сітки капкани і фари поспалюють щоб не дай Бог!
Хотел-бы я увидеть эту сцену,вы в качестве егеря поймали на поле с фарой депутата РЕГИОНАЛА.Интересно кто кому 7 лет подкинет? (Это в лутшем случае,про другие варианты даже и думать нехочется)
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
muxoboi;165053 сказав(ла):
отел-бы я увидеть эту сцену,вы в качестве егеря поймали на поле с фарой депутата РЕГИОНАЛА.Интересно кто кому 7 лет подкинет? (Это в лутшем случае,про другие варианты даже и думать нехочется)
Звичайно що так! Що може зробити один нещасний єгер!

Але по Вашим словам так і треба далі жити в блядстві все рівно нічого не зміниш! чого рипатись так і будем існувати в рабстві!

Дуже свідома думка! Вільної людини!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
AndriyJaremko;165454 сказав(ла):
muxoboi писал:
отел-бы я увидеть эту сцену,вы в качестве егеря поймали на поле с фарой депутата РЕГИОНАЛА.Интересно кто кому 7 лет подкинет? (Это в лутшем случае,про другие варианты даже и думать нехочется)


Звичайно що так! Що може зробити один нещасний єгер!

Але по Вашим словам так і треба далі жити в блядстві все рівно нічого не зміниш! чого рипатись так і будем існувати в рабстві!

Дуже свідома думка! Вільної людини!
Спробую відповісти чому: ось такий у нас народ: про інших говорять про гріхи інших (всі винні!0, але самі хизуються на аватарках із Червонокнижними тваринками... до ветлікаря несуть, бо йому зле від дій когось!..
Ось тут воно все й є!
 

muxoboi

Мисливець
AndriyJaremko;165454 сказав(ла):
muxoboi писал:
отел-бы я увидеть эту сцену,вы в качестве егеря поймали на поле с фарой депутата РЕГИОНАЛА.Интересно кто кому 7 лет подкинет? (Это в лутшем случае,про другие варианты даже и думать нехочется)


Звичайно що так! Що може зробити один нещасний єгер!

Але по Вашим словам так і треба далі жити в блядстві все рівно нічого не зміниш! чого рипатись так і будем існувати в рабстві!

Дуже свідома думка! Вільної людини!
В своем сообщении я не предлагал что(треба дали жити в блядстви та в рабстви).Беда в том что все наши общения по этому поводу здесь на форуме и останутся.Сегодня в Украине законным путем ничего не добьешся,МАЙДАН-БУТАФОРИЯ,которая нужна только опозиции.И тем-немение ,погибли люди.Скажите кто сегодня возьмет в руки свое оружие,и пойдет отвоевывать охот.угодья у МАЖЕРОВ-ЧАСТНИКОВ ,что-бы передать его законному владельцу_УООР. Так давайте сделаем это,ЧТО-БЫ НЕБЫЛО МУЧИТЕЛЬНО-БОЛЬНО ЗА БЕЗЦЕЛЬНО ПРОЖИТЫЕ ГОДЫ.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
От і я говорю що Україна вичерпала свій ліміт на мирні протести!

П.С. В одній із самих бідних країн свту! самий багатий президент в томуж світі! І повірте фото 40річнної давності тут ніпричому! Як говориться риба гниє з голови!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
AndriyJaremko;165606 сказав(ла):
От і я говорю що Україна вичерпала свій ліміт на мирні протести!

П.С. В одній із самих бідних країн свту! самий багатий президент в томуж світі! І повірте фото 40річнної давності тут ніпричому! Як говориться риба гниє з голови!
Нічого окремо не гниє, все гниє разом!
На голові просто краще видно без розтину...
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Яковлев писав
Спробую відповісти чому: ось такий у нас народ: про інших говорять про гріхи інших (всі винні!0, але самі хизуються на аватарках із Червонокнижними тваринками... до ветлікаря несуть, бо йому зле від дій когось!..
Ось тут воно все й є![/quote]

Пояснюю
Я так зрозумів що це камінь в мій город, якщо так то поясніть мені чому ви порушуєте Правила 3.3, чи ви так як наш президент для якого правил не існує, а якщо ви виняток то в правилах адміністратор так нехай і напише 3.3 .....крім Яковлев В.А. ...... бо він ......
Що до мого аватара то ще раз нагадаю що я ніколи не стріляв, не троїв, не топив, не ловив у петлі або капкани ведмедя, хоча мав кілька нагод.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шановний Гуцуле!
Якщо у Вас до мене більше претензій немає (крім постулатів п. 3.3 Правил), то можу Вам пояснити: там написано про заборону використання деяких слів та абревіатур у Нікнеймі. У мене ж, як Ви б повинні були здогадатися, тут, на форумі, нікнейма немає - в мене підпис, який складається із прізвища, І. Пб. (останнє - російською, правда) та посади.
Дуже радий, що Ви поважаєте Закони своєї Держави, але фото загиблої тварини, що перебуває у Червоній книзі України, мене все одно бентежить. Як і трупи забитих тварин на аватарках деяких форумчан.
Я розумію, що це "правда життя народу у далеких горах", але!..
Із Різдвом Христовим, Христос народився!
ПіСі. О так, на жаль, хлопці, ви й закони читаєте, як правила на форумі.
До речі. є таке прізвище як "Адміністратов". Так що, людині його теж не можна використовувати?
Та я й своїх посад і прізвищ не приховую...
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Я також не приховую своє прізвище і імя, на форумі навіть були виставлені мої банківські реквізити (для збору грошей на модернізацію форуму).
Відносно вашого аватару (що таке нікнейм я не знаю, "бо я хлоп з сила і люблю коні") то скажу таку річ, що на форумі зареєструвався учасник під якимось там ніком і у вигляді аватару поставив собі герб УТМР ( як у вас ) так адміністратор зразу його надоумив по пункту 3.3., я немаю нічого проти вашого прізвища на аватарі тільки якщо вам дозволено використовувавти герб УТМР, то нехай це запишуть в пункті 3.3.
Христос Народився. Смачної куті і веселої коляди вам і вашій родині.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я ТАМ ПРАЦЮЮ...
ПіСі. У мене розряд із кінного спорту...
Запропонуйте Адміну змінити свій нік.
ПіПіСі. Поїхав на риболовлю, мені це більше сподобається...
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Я не розумімію, чому ви не поясните чому адміністратор не вносить зміни в пункт 3.3.
Вдалої риболовлі.
 

Syava70

Мисливець
Ув Гуцул! Каждый раз,когда смотрю на Ваш аватар-у меня настроение поднимается.Это я к тому-менять Вам его или нет.Что же касается аватара Вашего оппонента- животное и рыбу,изображенные на нем ,не знаю,как у Вас,а в нашей местности можно смело заносить в Красную книгу.
(если,конечно таксацию провести не фиктивно).
С ув.
 

sn27704

Мисливець
Навіщо сперечатись? Добрий гумор гуцула заслуговує на щиру подяку. Так само як любов та повага Яковлева В.А. до Природи, та до нас, простих смертних: мисливців та рибалок.
 
Зверху