Медаль

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

север

ветеран форуму
надійна команда
Да я не о том спрашивал!:)
Медаль тяжелая, массивная, надписей и т.д. нет никаких.
По крайней мере, я их не обнаружил.
Фигура стрелка выпукло-рельефная, по отношению к плоскости медали.
Год, страна и за какие заслуги?
Заренее всем спасибо за обсуждение и версии.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
То не шульга. ..вкладка для стрільби не та..;).Гончаків скликає. В труби горнить. :);).
А по самому предмету мало що зрозуміло.Жодної прив'язки не має.Як і маркування.номеру.дати.і.т.д.
 

Panters

Снайпер
То не шульга. ..вкладка для стрільби не та..;).Гончаків скликає. В труби горнить. :);).
А по самому предмету мало що зрозуміло.Жодної прив'язки не має.Як і маркування.номеру.дати.і.т.д.
Зазвичай в труби дують з іншої сторони, а то що не шульга це точно, цівку тримав би правою рукою.
Думаю що 'висяк', хіба що випадково щось може вияснитись.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
То не шульга. ..вкладка для стрільби не та..;).Гончаків скликає. В труби горнить. :);).
Як на мене - не те!..
Стосовно медалі: думаю, на реверсі залишилося місце для надпису (гравірування). Наприклад: "Іваненко Іван. 1-е місце, 01.03.2018, м. Броди"
Як приклад!.. ;)
 

andremon

Мисливець
Подібні медалі взагалі були в моді у 60х -70х роках минулого сторічча... і здається цілком могли даруватися просто на якусь відзнаку, скажімо ювілею! Щодо цінності, не думаю що набагато більше від ціни металлу.
 
Останнє редагування модератором:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Сувенир и все, и не ф..... гадать.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Их что рыбацких что охотничьих хватает)
 

Вкладення

kef

Зброяр
Як на мене - не те!..
Стосовно медалі: думаю, на реверсі залишилося місце для надпису (гравірування). Наприклад: "Іваненко Іван. 1-е місце, 01.03.2018, м. Броди"
Як приклад!.. ;)
Суть того "сюжету" хіба що психіатр може зацінити.
 
Зверху