Маю дуже гарну рушницю, хочу продати, допоможіть визначити вартість

Varjag229

Слідопит
Чудова рушниця. Шкода, що висип за патронником в лівому стволі вже є. Латунна чи бронзова "пружина" - спіральний йорж після стрільби, особливо без контейнера, цим стволам точно не нашкодить.
 

sn_Dreamer

Новачок
Чудова рушниця. Шкода, що висип за патронником в лівому стволі вже є. Латунна чи бронзова "пружина" - спіральний йорж після стрільби, особливо без контейнера, цим стволам точно не нашкодить.
не впевнений, що то висип, я почищу її латункою, може зникне...
 

Varjag229

Слідопит
Яка реальна вага ствольного блока?
На лівій дошці передний гвинт рідний ? (на фото шляпка трохи відрізняється від фону по відтінку).
Замки на бокових дошках працюють штатно ?
 

sn_Dreamer

Новачок
Яка реальна вага ствольного блока?
На лівій дошці передний гвинт рідний ? (на фото шляпка трохи відрізняється від фону по відтінку).
Замки на бокових дошках працюють штатно ?[/
Стволи не маю чим зважити, решту деталей не знаю, знаю, що за останні 10 - 15 років змін ніяких не було.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На лівій дошці передний гвинт рідний ?
Він взагалі не з тої теми!
Шкода, що висип за патронником в лівому стволі вже є.
Воно вже більше скидається на раковини ніж на сип.Треба якісні фото середини стволів.
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Доброго дня шановне товариство.
Рушниця цікава і для її ідентифікації необхідні всі надписи. А саме...
Фото стволів між ствольною подушкою та гаком кріплення цівки. Саме те місце де вказана марка сталі. Варто показать верхню частину стволів 1/3 від казни, там точно повинний бути напис.
Фото верхньої частини колодки в двох варіантах (положення верхнього важіля )
Та щоб було видно запобіжник. Гвинти всі рідні без сумніву, просто не докручені.
Зроблені , та закалені то різному в порівняні з колодкою. Тому ступінь зносу відрізняється. Також дайте фото шарніру першого спускового гачка, та прямої частини спускової скоби.
Тепер про затильник. На мою думку він рідний ( хоча?) Можливо це англійський гумовий, але покритий шкірою. Остання просто розтріскалась від мастила та часу.
Правда це треба визначати по живому, але не по фото.
Попередньо, пайка стволів на легкий сплав та , що вони не деміблок підказує, що майстер входить до десятки бельгійських грандів.
Гравіровка красива але спрощена великими листочками. Те, що вона не глибока і на одному рівні зі скролами, говорить про середній рівень майстра гравера. Тим більш, що сам сюжет скопійований з робіт попередніх робіт великих майстрів.

П.С. Кількість фото цівки занадто велика, хоч великої інформації не несе. От якби була така кількість світлин стволів... ;););):cool:
 
Останнє редагування:

=IGOR=

Новачок
Гарна рушниця!
В мене майже така.
Тiльки в 16 калiбрi.
Я з нею на полювання хожу.
На вяхiря, по зайчику, але не в болото!
Обережно треба поводитись i все буде добре!
 
Зверху