Машины для охоты.

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Колеги! вирішив запитати наступне, щоб не флудити, та не перетворювати Форум УТМР в Райберт, - чи варто створити тему з підготовки та переробки важких мотоциклів для полювання/риболовлі та способів як це зробити? чи буде цікавість у форумчан у цьому напрямку?
Шановні Модератори! якщо така тема буде вважатись флудом, то прошу повідомити тут або у приват! дякую за висловлювання Ваших думок.
В начале охотничьей карьеры был опыт эксплуатации двух мотоциклов: ИЖ56 и МТ11.
Плюсы: высокая проходимость, даже если сел, то одному вылезти не проблема, меньший расход топлива ( на МТ поставил один карб. от К750 ).
Минусы: проблемная езда по склонам оврагов, особенно если коляска вверху ( накрывает ) и если дождик, то и яйца мокрые:D.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
меньший расход топлива ( на МТ поставил один карб. от К750 ).
значно тяга змешується, від К-750 - мається наувазі К-301 чи К-302, якщо їх 2 як потрібно, то тяга в нормі, і витрати пального набагато менші ніж на К-63, К-65, К-68
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
значно тяга змешується, від К-750 - мається наувазі К-301 чи К-302, якщо їх 2 як потрібно, то тяга в нормі, і витрати пального набагато менші ніж на К-63, К-65, К-68
Честно модель карба не помню, знаю что стоял на К750, а тяга да уменьшилась и скорость, но свою задачу он выполнил. Расход бензина упал на 30-40%.
 

сєрьога

ветеран форуму
надійна команда
Вставлю і я п"ять копійок. Витвір моїх рук на базі ЗАЗ, дуже легенька машинка і неймовірно прохідна, рушає з любої передачі і летить як пташка. По місту правда не поїздиш, а в село всамий раз, де зараз в дядька і знаходиться.
IMG_2756.jpg
IMG_2761.jpg
IMG_2762.jpg
 

Mykola STARyy

Снайпер
До пенсії мав "Базу 4х4". Серед іншого - ремонт, переобладнання і підготовка УАЗів. Машину цю знаю, люблю і вмію зробити з неї достойного помічника. Якщо потрібна консультація чи порада, прошу дуже.
т. 067 26 26 207
п.с. Не думав ставити свій традиційний аватар, Олександр розбурхав. І ця бацила невиліковна:).
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Land Rover Defender Adventure 2015
Технические характеристики
Коробка передач: Ручная / Механика
Привод: Полный
Количество дверей: 5
Количество мест: 5
Цвет: Апельсин
Топливо: Дизель
Объем двигателя: 2.2 л

Комфорт: Кожаный салон, Кондиционер, Усилитель руля, Эл. стеклоподъемники, Электропакет

Мультимедиа: CD, MP3, Акустика, Магнитола

Прочее: Длинная база

Безопасность: ABD, ABS, ESP, Центральный замок
142801494fx.jpg
142801495fx.jpg
142801501fx.jpg
142801502fx.jpg
142801507fx.jpg
142801509fx.jpg
142801520fx.jpg
142801525fx.jpg
142801532fx.jpg
142801650fx.jpg
142801652fx.jpg
142801656fx.jpg
NA-FaeFtz1c.jpg
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Alex 80

Мисливець
Я конечно не великий гуру, но картинка по теме - найди десять отличий.... Я пока нашел то ли новый мост , то ли черную краску..... как по мне, даже резина таже... Если уже есть время залить фото, то будьте так любезны- пару слов)))
 

ГАЗ 69

Новачок
В Газіку, знімав і піскоструїв мости, кенгурятнік та ще деякі деталі. Міняв сідушкі, ставив резину Я-248. Заміна тормозної системи. В цілому на літо роботи мав. Зараз ще ідей добавилось в цілому роботи хватає. А виставив фото не за для пошуку вімінностей, адже тема Автомобілі для полювання.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху