Машины для охоты.

greyder

Мисливець
або М-72. знайшов М-72 в діда одного вже років 10 стоїть надворі, - продавати нехоче, а сам ледве човгає, мот ржавіє. а він аж ніяк. зараз нас Арго за флуд покарає
М-72 то супер, треба уламати якщо не дорого. Можливо і покарає, але на мою думку, в даній темі потрібні поради і обговорення практичного досвіду використання транспорту для полювання в різних умовах.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
в даній темі потрібні поради і обговорення практичного досвіду використання транспорту для полювання в різних умовах.
це правда. треба сфоткати свого дракона, де замість коляски на раму прикручений човен для виїздів на полювання та риболовлю.
 

greyder

Мисливець
Цікаво було б подивитися. А ще на гаїшника, котрий побачить таку картину:p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А ще на гаїшника, котрий побачить таку картину:p
тут легше, однокласник і друг дитинства - начальник райвідділку ДАЇ.:D та й я неостання людина в районі;)
ПіСі: зараз капями закидають, що через таких і "кумовство" нас до Європи не беруть
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
небольшой мини-бар
В топ гир рассказывали, что первый год они будут пополнять его бесплатно, но даже профессиональные алкоголики не в состоянии окупить стоимость авто:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тоже мечтаю о чебурашке с таврическим двигателем и газовой установкой!
треба щось з ходовою робити - дуже жорсткий навіть на дорозі, а в умовах бездоріжжя - це капець! в БМВ-40 (бойова машина Волині, з вигуном МеМЗ-968 "сороковка") немає ряду понижених передач - є підключення заднього моста, блокування, та одна понижена передача - остання надія, далі або трактор або виносити на руках. у мене в районі умільці вперли дизельний двигун, але бортові і коробка не витримують (бортові то взагалі окрема розмова). коротше як той казав: "щоб мати цілодобовий секс треба мати молоду жінку і стару машину". з таврійським двигуном Волинка не має підключення заднього мосту ф дуже гарно любить "кипіти".
upload_2015-5-27_20-15-2.jpeg
upload_2015-5-27_20-15-43.jpeg
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Шановні колеги! багато цікавої інформації в цій темі про техніку підвищеної прохідності, але для 95% форумчан мрією це так і залишиться, поки ми будемо змушені щось продати, щоб купити патрони. більшість з нас добирається до місця полювання підручними засобами - велисипедом, мопедом, автомобілем, якого не шкода тощо. сільський мисливець - це взагалі окрема категорія, ходимо на полювання в прямому сенсі слова, але коли потрібен човен, чи харчів фазанам вивезти потрібен транспорт, тому найліпшим транспортом залишається важкий мотоцикл типу МТ, К-750, Урал. хочу відмітити, що ні один ІЖ не витримає такої "наруги" як їзда по болоті, по розмитій дорозі, де по дощі проїхав тарктор та зробив колії. село моє стоїть на річці Південний Буг, до якої дуже круті спуски та підйоми, такі ж дороги і до ярів, де розташовані ставки. отже МТ як нащадок військової техніки після невеликого допрацювання може стати майже всюдиходом, який без понтів довезе невеличку команду та чотирилапого помічника на місце полювання та, що найголовніше, з полювання, коли ноги аж гудуть, а собачка так і хоче залізти в коляску. Мій МТ-9 1972 року випуску дістався мені від діда в спадок і став уже не один рік моїм всюдиходом, хоча мав і Ниви. Не судіть строго, але особливого гламуру нема - основне функціональність. окремо про човен - плоскодонка-душогубка, покрою, який притаманний для середньої течії Бугу з порогами та бистрою течією, перекатами та тихими плесами, з нахиленими до самої води вербами, густим очеретом, осокою густою водно-болотною рослинністю. коротше - сам пан склепав
 

Вкладення

Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все,що виставлено вверху-гарне,добротне,проходиме,але ну-дуже дороге,а те що зараз буде виставлено внизу не дуже гарне,дуже проходиме і де-що дуже дешеве!!От і вибирайте,що кому вигідніше.























 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
нам з нашими доходами можна тільки колеса від підводи купити, а ставити немає на що, то для лелек підставку для гнізда робити:D:D:D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
конечно 69, для 66 слишком много людей нужно!
Про нее много знаю две было и одна мой первый автомобиль! Один раз подвела, что возвращались на поезде, но это злой рок, две серьёзные поломки на одной охоте:rolleyes:
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Один раз подвела, что возвращались на поезде, но это злой рок, две серьёзные поломки на одной охоте:rolleyes:
я теж 2 рази ходив за трактором в село, і раз роздатку від дна відірвав. мав Ниву-Шевроле - не то, прохідність менша та й шкода було в ліс і в поле тягати. оце моя Шкаралупа. була бо в поле шкода. а по трасі та по місту - не встигав заправляти.
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
найліпшим транспортом залишається важкий мотоцикл типу МТ, К-750, Урал.
Колеги! вирішив запитати наступне, щоб не флудити, та не перетворювати Форум УТМР в Райберт, - чи варто створити тему з підготовки та переробки важких мотоциклів для полювання/риболовлі та способів як це зробити? чи буде цікавість у форумчан у цьому напрямку?
Шановні Модератори! якщо така тема буде вважатись флудом, то прошу повідомити тут або у приват! дякую за висловлювання Ваших думок.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Можна створювати,але в цьому ж розділі,порушень як таких не буде!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
ему з підготовки та переробки важких мотоциклів
Ну добро дано!
Где тема по переделки моцыков?
А вопрос можно ли поставить ГАЗовую установку на Днепр, как сделать приводную коляску? и где он стоит 8000 в личку если можно? Ато 235 уже готов, теперь бы транспорт...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Где тема по переделки моцыков?
зараз роз.. берусь по роботі в створю тему. щоб не тяп-ляп а як слід.
А вопрос можно ли поставить ГАЗовую установку на Днепр
трохи не в"їхав - яку установку?
как сделать приводную коляску?
розкажу детально що та як в новій темі, також допожу з пошуком з/ч.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху