Масло для консервації Нанопротек.

Володимир0504

Слідопит
Доброго дня шановне товариство. На фото мій набір для чищення зброї. Зліва направо Балістол, масло Нанопротек для консервації, ватні диски, піна для зняття "каки", зверху шомпол. Процедура проходить так, заповнюю стволи піною, через 15-30 хв, протираю (шомполом проштовхую 1 або 2 ватних диски через ствол, потім декілька раз розпилюю в ствол балістол і так само протираю ватним диском проштовхуючи його шомполом, коли бачу дзеркало, розпилюю в ствол масло Нанопротек. Надлишки масла з ствола не забираю. В "щілини" на колодці і цев"ї розпилюю балістол. Той балістол що потрапляє на дерево рівномірно "втираю" в дерево. Отже питання хто користувався маслом Нанопротек для консервації які враження? Чи правильно я виконую процедуру чищення?
 

Вкладення

Fonex

Снайпер
Нанопротеком не користувався ніколи. Для всіх процедур використовую тільки баллістол. В принципі і змащую тільки баллістолом, так як на довгий строк я консерваціїї не роблю, а на міжсезоння його вистачає.
 

Володимир0504

Слідопит
Нанопротеком не користувався ніколи. Для всіх процедур використовую тільки баллістол. В принципі і змащую тільки баллістолом, так як на довгий строк я консерваціїї не роблю, а на міжсезоння його вистачає.
Хромованих совєтів також мастив тільки балістолом, а тут капризний німець, чомусь стало стрьомно за сохранність стволів, через якийсь час гляну, що в трубах, напишу свої враження.
 

Fonex

Снайпер
Хромованих совєтів також мастив тільки балістолом, а тут капризний німець, чомусь стало стрьомно за сохранність стволів, через якийсь час гляну, що в трубах, напишу свої враження.
Так і Баллістол - німець, а нанопротек - на скільки я знаю ніби російський, а шо росіянину - добре, то німцю - смерть)))))))То все звісно жарт, а якщо серйозно, то думаю, що все буде добре. Ви ж використали профільне масло а саме для консервації, для того ж воно і створювалося...Даним виробником не користувався. Було якесь з масел Нанопротек для чищення у знайомого (написано ще було, шо не замерзає при мінус хрін знає скільки), то на морозі замерзало аж бігом і ежектори на рушниці працювали як іржаві екстрактори))))))
 

CheshireCat

Мисливець
Чи правильно я виконую процедуру чищення?
На мою думку - ні.
Але це ваше право, ви можете чистити так, як хочете.

Отже питання хто користувався маслом Нанопротек для консервації які враження?
Ви, мабуть, звідкись зі Сходу.
У нас би таке в магазини не завозили б.

Процедура проходить так, заповнюю стволи піною
Припускаю, що у вас гладкоствол.
Хоча, може бути, ви пишете про нарізняк. Тоді мої міркування хибні.

На мою думку, ця піна - суто для нарізняка, щоб там не писав виробник на цій банці.
Я пробував двічі користуватись нею - не вразило, подарував її власнику нарізняка.

Піна погано "стоїть" в стволі 12 калібру, швидко сідає і витікає водичкою.
Смердить.
Вау-ефекту від неї немає.
Звичайне лужне масло + йоршик працює краще.

протираю (шомполом проштовхую 1 або 2 ватних диски через ствол, потім декілька раз розпилюю в ствол балістол і так само протираю ватним диском проштовхуючи його шомполом
Якщо мова справді про 12 калібр, масло + один чи два таких ватних диски на шомполі - це як погладити рану подорожником.

Процедура проходить так, заповнюю стволи піною, через 15-30 хв, протираю (шомполом проштовхую 1 або 2 ватних диски через ствол, потім декілька раз розпилюю в ствол балістол і так само протираю ватним диском проштовхуючи його шомполом, коли бачу дзеркало, розпилюю в ствол масло Нанопротек.
Можливо, я вас розчарую, а можливо, і дам вам цим корисну пораду - використання після вашої процедури звичайного лужного масла + спірального йоршика вас неприємно/приємно здивує.
Скажу навіть більше - вразить.

коли бачу дзеркало, розпилюю в ствол масло Нанопротек. Надлишки масла з ствола не забираю.
Спірне рішення.
Я витираю насухо.
Масло може виявитись гігроскопічним, всяке буває.

В "щілини" на колодці і цев"ї розпилюю балістол. Той балістол що потрапляє на дерево рівномірно "втираю" в дерево.
Спірне рішення.
Балістол має властивість парафінізуватись.
Шар такого "смальцю" на УСМ/на направляючих/всередині колодки - колись може призвести до затримки стрільби.

Той балістол що потрапляє на дерево рівномірно "втираю" в дерево.
Спірне рішення.
Дехто вважає, що балістол може шкодити дереву. Я не знаю цього напевно, але радити робити це нікому не буду.
Хоча я і сам розмазую його надлишки по дереву, але у мене лаковане покриття - тому для мене ефект від цього суто косметичний/психологічний і тимчасовий.
 

Володимир0504

Слідопит
Так і Баллістол - німець, а нанопротек - на скільки я знаю ніби російський, а шо росіянину - добре, то німцю - смерть)))))))То все звісно жарт, а якщо серйозно, то думаю, що все буде добре. Ви ж використали профільне масло а саме для консервації, для того ж воно і створювалося...Даним виробником не користувався. Було якесь з масел Нанопротек для чищення у знайомого (написано ще було, шо не замерзає при мінус хрін знає скільки), то на морозі замерзало аж бігом і ежектори на рушниці працювали як іржаві екстрактори))))))
Добре, що ви підсказали, треба буде заглянути на днях в труби, покупка була зумовлена ти що не знайшов балістол для консервації, якщо маєте дайте посилання де можна замовити консерваційний балістол, або інше масло консерваційне з європи або америцьке.
 

Володимир0504

Слідопит
На мою думку - ні.
Але це ваше право, ви можете чистити так, як хочете.


Ви, мабуть, звідкись зі Сходу.
У нас би таке в магазини не завозили б.


Припускаю, що у вас гладкоствол.
Хоча, може бути, ви пишете про нарізняк. Тоді мої міркування хибні.

На мою думку, ця піна - суто для нарізняка, щоб там не писав виробник на цій банці.
Я пробував двічі користуватись нею - не вразило, подарував її власнику нарізняка.

Піна погано "стоїть" в стволі 12 калібру, швидко сідає і витікає водичкою.
Смердить.
Вау-ефекту від неї немає.
Звичайне лужне масло + йоршик працює краще.


Якщо мова справді про 12 калібр, масло + один чи два таких ватних диски на шомполі - це як погладити рану подорожником.


Можливо, я вас розчарую, а можливо, і дам вам цим корисну пораду - використання після вашої процедури звичайного лужного масла + спірального йоршика вас неприємно/приємно здивує.
Скажу навіть більше - вразить.


Спірне рішення.
Я витираю насухо.
Масло може виявитись гігроскопічним, всяке буває.


Спірне рішення.
Балістол має властивість парафінізуватись.
Шар такого "смальцю" на УСМ/на направляючих/всередині колодки - колись може призвести до затримки стрільби.


Спірне рішення.
Дехто вважає, що балістол може шкодити дереву. Я не знаю цього напевно, але радити робити це нікому не буду.
Хоча я і сам розмазую його надлишки по дереву, але у мене лаковане покриття - тому для мене ефект від цього суто косметичний/психологічний і тимчасовий.
Дякую, дуже розгорнута відповідь врахую всі ваші зауваження, дайте будь ласка марку "лужного масла" або посилання де його можна придбати?
 

Fonex

Снайпер
https://stvol.ua/catalog/sredstva/
Ось масла для різних цілей. Якщо будете використовувати лужні, то після чистки ними, протирайте ствол добре і проходьтеся нейтральними маслами. Не залишайте лужні на металі, бо вони доволі агресивні для нього.
 

CheshireCat

Мисливець
дайте будь ласка марку "лужного масла"
Та будь-яке звичайне лужне масло спеціалізоване для зброї, яке можна купити в вашому магазині.

Дехто для чищення взагалі моторкою користуються замість лужного для зброї.
Моторні масла мають лужний склад, але треба розбиратись, яке краще, я в моторних маслах не розуміюсь.

Звичайно, якщо є гроші - можна собі дозволити модні і дорогі закордонні масла. Чому ні? У декого зброя коштує як автомобіль, чому б не купити супер-масло?

Я користуюсь лужним маслом "Глухар" від ТМ "Козаки" - воно недороге і працює.
Просто не бачу для себе сенсу брати дороге масло для чищення.
Це витратний матеріал, я чищу після кожної стрільби.
Я для себе не бачу різниці між Глухарем і Балістолом, вони обидва чистять добре, тільки коштують по-різному.

А ці відео подивіться, буде корисно.
Взагалі, у Саші корисний канал, раджу підписатись.
 

Володимир0504

Слідопит
Та будь-яке звичайне лужне масло спеціалізоване для зброї, яке можна купити в вашому магазині.

Дехто для чищення взагалі моторкою користуються замість лужного для зброї.
Моторні масла мають лужний склад, але треба розбиратись, яке краще, я в моторних маслах не розуміюсь.

Звичайно, якщо є гроші - можна собі дозволити модні і дорогі закордонні масла. Чому ні? У декого зброя коштує як автомобіль, чому б не купити супер-масло?

Я користуюсь лужним маслом "Глухар" від ТМ "Козаки" - воно недороге і працює.
Просто не бачу для себе сенсу брати дороге масло для чищення.
Це витратний матеріал, я чищу після кожної стрільби.
Я для себе не бачу різниці між Глухарем і Балістолом, вони обидва чистять добре, тільки коштують по-різному.

А ці відео подивіться, буде корисно.
Взагалі, у Саші корисний канал, раджу підписатись.
Дякую треба спробувати "Глухар".
 

CheshireCat

Мисливець
навіть не знаю, чому небагато у Олександра підписників...
Власників зброї не багато (їх набагато менше глядачів каналів про музику, про кіно, про машини і т.і.)
З цих власників зброї активних користувачів Інтернет - ще менше.
З них тих, хто цікавиться питаннями, про які цей канал - ще менше.
І не всі ті, хто стежить за каналом і дивляться відео, цілеспрямовано підписуються на нього.
Звідси і цифра підписників.
Ну і каналу не так багато років, я підписався, коли кількість підписників була менше ста. А вже майже десять тисяч.

Хоча є й неприємні новини - нові правила Youtube.
Відео такого характеру вже видаляються, а канали блокуються.

Дякую треба спробувати "Глухар".
Спробуйте різні.
Є ще GUNEX, BRUNOX, Recoil та ін.

Щось сподобається більше, щось - менше.
На чомусь-таки зупинитесь.
 

Fonex

Снайпер
Власників зброї не багато (їх набагато менше глядачів каналів про музику, про кіно, про машини і т.і.)
З цих власників зброї активних користувачів Інтернет - ще менше.
З них тих, хто цікавиться питаннями, про які цей канал - ще менше.
І не всі ті, хто стежить за каналом і дивляться відео, цілеспрямовано підписуються на нього.
Звідси і цифра підписників.
Ну і каналу не так багато років, я підписався, коли кількість підписників була менше ста. А вже майже десять тисяч.

Хоча є й неприємні новини - нові правила Youtube.
Відео такого характеру вже видаляються, а канали блокуються.
То так, але є такі ж "спеціалізовані" канали ще, але з такими мандалаями у якості блогерів, шо аж зло бере, і підписників набагато більше, а тут...
Спробуйте різні.
Є ще GUNEX, BRUNOX, Recoil та ін.

Щось сподобається більше, щось - менше.
На чомусь-таки зупинитесь.
Так, це слушна порада.
 

Володимир0504

Слідопит
Власників зброї не багато (їх набагато менше глядачів каналів про музику, про кіно, про машини і т.і.)
З цих власників зброї активних користувачів Інтернет - ще менше.
З них тих, хто цікавиться питаннями, про які цей канал - ще менше.
І не всі ті, хто стежить за каналом і дивляться відео, цілеспрямовано підписуються на нього.
Звідси і цифра підписників.
Ну і каналу не так багато років, я підписався, коли кількість підписників була менше ста. А вже майже десять тисяч.

Хоча є й неприємні новини - нові правила Youtube.
Відео такого характеру вже видаляються, а канали блокуються.


Спробуйте різні.
Є ще GUNEX, BRUNOX, Recoil та ін.

Щось сподобається більше, щось - менше.
На чомусь-таки зупинитесь.
Hoppe's - це також цікаве.
 

Володимир0504

Слідопит
То так, але є такі ж "спеціалізовані" канали ще, але з такими мандалаями у якості блогерів, шо аж зло бере, і підписників набагато більше, а тут...

Так, це слушна порада.
Треба й собі блог вести, а то всі мої 4 канали відмовились монетизувати.
 

Володимир0504

Слідопит
Власників зброї не багато (їх набагато менше глядачів каналів про музику, про кіно, про машини і т.і.)
З цих власників зброї активних користувачів Інтернет - ще менше.
З них тих, хто цікавиться питаннями, про які цей канал - ще менше.
І не всі ті, хто стежить за каналом і дивляться відео, цілеспрямовано підписуються на нього.
Звідси і цифра підписників.
Ну і каналу не так багато років, я підписався, коли кількість підписників була менше ста. А вже майже десять тисяч.

Хоча є й неприємні новини - нові правила Youtube.
Відео такого характеру вже видаляються, а канали блокуються.


Спробуйте різні.
Є ще GUNEX, BRUNOX, Recoil та ін.

Щось сподобається більше, щось - менше.
На чомусь-таки зупинитесь.
То так, але є такі ж "спеціалізовані" канали ще, але з такими мандалаями у якості блогерів, шо аж зло бере, і підписників набагато більше, а тут...

Так, це слушна порада.
Так розумію, що не самим гіршим чином чищу свою лушню.
 
Зверху