Манки на качку, ручної роботи.

Bogdan2203

Мисливець
Пропоную до уваги манки мого виробництва.
Під замовлення манки не виготовляю. На даний момент для мене це як хоббі, а не спосіб заробітку.
Для їх виготовлення використовую джиг куплений у США. Мейлар для язичків також звідти. Тональну доску виготовляю тільки з полікарбонату, дерево і інші матеріали мені не подобаються.
Готові манки буду викладати тут у темі. Ціни будуть мінятись в залежності від складності виготовлення. Від 400 до 700 грн.
Як звучать манки можна почути по цьому посиланні. https://pintailwaterfowl.com/images/p1soundfile.mp3
Фото з моменку отримання джига, і як зразок декілька готових манків.
 

Вкладення

Останнє редагування:

Bogdan2203

Мисливець
1. Манок на качку. Розрахований на середню воду.
Тональна доска: полікарбонат, барель: кап клена покритий морилкою, лакований.
Ціна: 600 грн.
 

Вкладення

1. Манок на качку. Розрахований на середню воду.
Тональна доска: полікарбонат, барель: кап клена покритий морилкою, лакований.
Ціна: 600 грн.
Доброго дня! Манок чудово виглядає, як ззовні, так і зсередини! Виробляєте їх Ви власноруч, а можна поцікавитися, хто розробив саме таку форму, дизайн та внутрішній світ? Дякую за відповідь!
 

Bogdan2203

Мисливець
Доброго дня! Манок чудово виглядає, як ззовні, так і зсередини! Виробляєте їх Ви власноруч, а можна поцікавитися, хто розробив саме таку форму, дизайн та внутрішній світ? Дякую за відповідь!
Добрий день. Дякую, приємно чути.
Зовнішній вигляд відрізняється від одного манка до іншого. Але форма майже однакова. Мені вона зручна у виготовленні і з зовні найбільше подобається. Її я вибрав на основі інших манків, які можна знайти в інтернеті.
 

Bogdan2203

Мисливець
Дякую за відповідь! Просто здається, що я їх десь уже зустрічав;).
Успіхів!
Вам не здається) Як я вже писав, ця форма популярна і їх зручно точити..
Раніше манки я продавав з рук. Тепер і тут пробую. Для того аби не було "повторень", я поміняю зовнішній вигляд наступних виробів...
 

Адвокат1987

Мисливець
Скажіть будь-ласка чи можна у Вас купити тональну дошку, без горну ? Або Доску і горн без язичка за якісь демократичні гроші ? І Ще питання я так зрозумів, що у Вас у Всіх манків Тональна дошка однакова ? Регулювання здійснюєте язичками ?
 

Bogdan2203

Мисливець
Скажіть будь-ласка чи можна у Вас купити тональну дошку, без горну ? Або Доску і горн без язичка за якісь демократичні гроші ? І Ще питання я так зрозумів, що у Вас у Всіх манків Тональна дошка однакова ? Регулювання здійснюєте язичками ?
Тональна дошка однакова..
Вам для опитів, чи хочете мати манок за невеликі гроші?
Пишіть в особисті повідомлення.
 

ЮРЧИШИН

Слідопит
Интересует манок на втором фото с лево на право последний т 0966397372 Юрий
 

Bogdan2203

Мисливець
Ціна йому 600гр ? і що значить середня вода+
Ціна 600 грн.
Коротко: Озерця, Ставки, Великі відкриті плеса. Манок на відкриту воду, в озерцях буде сильно голосним, даватиме ехо і відлякуватиме дичину.
В нашому випадку ставки.
Для таких запитань, прохання писати ПП.
 

krava1967

Мисливець
Резерв на сутки на последній манок з другого фото,так можно,реквізіти для оплати в приват
 
Зверху