Майбутні вибори в Барську районну раду УТМР.Які перспективи?

Kapitan

Снайпер
Чув, що свої кандидатури на голову Барської УТМР подають Матвієнко О. та Обертинський О. Щодо мої думки, то перевагу надаю Матвієнку О. , будучи єгерьом, виконував свою роботу краще за всіх, з історії Барської УТМР.
Як єгерь да. А от на голову я би подумав. На мою думку головою треба ставити більш розважливу людину, а Олег то великий галатин.
З приводу виборів ходить така насмішка, що серед кандидатів пройде той кандидат хто більше зайців вибив вночі з під фар. Він і угіддя знає краще, і облік дичини веде. Це звісно насмішка, але як говориться диму без вогню не буває.
 

HUNTERok

Новачок
Згоден з Вами. За часів коли Матвієнко О. був єгерьом, браконьєрства на мою думку, було менше, стан "НИВИ", яку купили так би мовити, за наші кошти, був набагато кращий ніж теперішній. Було б добре почути від кандидатів їхню передвиборчу програму, і тоді вже можна робити якісь висновки, щодо даної ситуації.
 

cухов

Новачок
А Ви чули від Косого О. С.,чи від членів президії,чи сорока на хвості принесла?Будем дуже раді бачити їх кандидатами.а все вирішить відкрите голосування!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
стан "НИВИ", яку купили так би мовити, за наші кошти, був набагато кращий ніж теперішній
Ви за бордову, на якій іздить Обертинський? Якщо так, то вона взагалі іздить всупереч всім законам фізики.
 

Kapitan

Снайпер
А Ви чули від Косого О. С.,чи від членів президії,чи сорока на хвості принесла?Будем дуже раді бачити їх кандидатами.а все вирішить відкрите голосування!
На скільки мені відомо, то згідно Статуту УТМР голосування має бути закрите. А те що ви думаєте провести відкрите то думаю так не буде. Так, я думаю, що можливо навіть конференцію зірвуть окремі горлохвати. Але скажу вам із 100% впевненістю, що всі ті горлохвати які зараз бігають і кричать , що вони не задоволені ні Косим О.С. ні УТМР взагалі і що на Статут УТМР вони ложили. Вони є найперші бракоші, це ті які не шукають зайчика в полі, а як правило при зустрічі питають " а свині є" чи "а свині бачили". І вони будуть однаково не задоволені якщо виберуть чи то Косого О.С чи то Матвієнка О.Л. Тому Юра не треба робити з виборів районного голови УТМР маленьке "бордельєро" чи маленький "майданчик". Майдан у нас вже був і всі бачать, що з того війшло.
 

HUNTERok

Новачок
А Ви чули від Косого О. С.,чи від членів президії,чи сорока на хвості принесла?Будем дуже раді бачити їх кандидатами.а все вирішить відкрите голосування!
Від знайомих мисливців чув! А щодо Обертинського О. , то є інформація, що їздить по ПМО і проводить агітацію, щодо своєї кандидатури! Наскільки це правда - я не знаю! Може є в когось більш достовірна інформація?
 

cухов

Новачок
На скільки мені відомо, то згідно Статуту УТМР голосування має бути закрите.
голосування відкрите або закрите(читайте статут)
А те що ви думаєте провести відкрите то думаю так не буде.
Буде!
Тому Юра не треба робити з виборів районного голови УТМР маленьке "бордельєро" чи маленький "майданчик".
Обіцяти не можу!І ще прохання писати по суті а не розводити теребені про свиней, горлохватів, засланих козачків,і хто де шукає зайчика.Обговорюєм вибори.
 

Kapitan

Снайпер
Обіцяти не можу!І ще прохання писати по суті а не розводити теребені про свиней, горлохватів, засланих козачків,і хто де шукає зайчика.Обговорюєм вибори.
Юра, а яка в тебе заінтересованість в цих виборах? Тільки не кажи, що тобі " за державу обидно".
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Хороша програма дій.! Дійсно описано те що потрібно зараз робити,бо ще декілька років БЕЗдіяльності районної організації УТМР(спущені щовесни ставки і випалені очерети) і качку будем бачити на картинках і відео в і-неті тільки.Біотехнія відсутня повністю. Наші угіддя порожніють з кожним роком все сильніше,якщо не зайнятись цим питанням,то гроші які платимо за Членські внести і Відстрільні картки будуть, по суті,за прогулянки з рушницею по свіжому повітрі.Не знаю чи дозволена якась агітація(висловлюю свою суб'єктивну думку). Юрій -достойний кандидат. Молодий і з відповідною освітою,що також не мало важливо у цій сфері діяльності,людина яка зацікавлена працювати, і робити щось для товариства.
 

HUNTERok

Новачок
Не в образу. Але всі зацікавленні працювати і робити щось для товариства, тільки в передвиборчій програмі, а коли "дориваються до корита", то прокидається зацікавленість набити собі карман. Такий наш менталітет!!!;)
 

BOGDAN BAR 2015

Мисливець
Не в образу. Але всі зацікавленні працювати і робити щось для товариства, тільки в передвиборчій програмі, а коли "дориваються до корита", то прокидається зацікавленість набити собі карман. Такий наш менталітет!!!;)
Якщо б це була політика,то згоден. А у цій галузі покаже час. Якщо думати постійно так,то зміни ніколи і не відбудуться. Залишати все так як є зараз також не варіант.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
От якби ще Гармацький став відкрили для полювання, ціни не було б такому голові!!!!
 
Зверху