МЦ 20-01

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Прошу зарание прощение от 5 зарядок шерсть дыбом стает
так, сам переріс - мав та продав. а от Авто-5 це не рушниця, а легенда, і є в 16 калібрі, маючи її маєш історію, бо кращого так і не придумали.
всегда должны быть опоненты
так думка опонента важлива, але ж не ти йому стрижене. а він тобі брите. при чому аргумент - я так думаю
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та хай дасть віка стріляти та топтати ряст в мирі та злагоді. в неділю дістав 2 качурі з висоти метрів 70 своїми патронами №5 зі свого ІЖ-27, товариш уже не стріляв. причому обидва мали 5 та 6 пробоїн грудної клітини. на який мені Пурдей?
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
№5 зі свого ІЖ-27, причому обидва мали 5 та 6 пробоїн грудної клітини. на який мені Пурдей?
Так ружье и должно быть копеечным, а собака рублевая!!! МЦ20-01 стоило дешевле любой двухстволки и многие велись на это, при этом зная его узкоспециализированость, но надеясь на свои способности!!!
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Ну че сказать, Братыку не пуха и не пера тебе поздравляю и с полем, и я признаюсь люблю тоз 34 и иж 57 а немчура и икона ( ты меня понял ) стоят
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Прошу зарание прощение от 5 зарядок шерсть дыбом стает есть арнеатива иж 57 легкая хлесткая и маневреная
Как для 16 кал Иж 57 не легкая, не хлесткая и однозначно не маневренная. Говорю как бывший владелецъ
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
відверто поганих є багато
Знаю только одно - турки 90 годов, которые после 100 высрелов болтаются. Люшней много а плохих мало, стрков плохих больше и снаряжателей патронов.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
МЦ20-01 стоило дешевле любой двухстволки и многие велись на это,
так в роки його випуску будь-яка рушниця була за щастя, а ця ще й не погано стріляла. я на своєму шляху полюва з 2 мисливцями з такою рушницею, один з них начальник карного розшуку в минулому, який не вилазив з лісу і тільки її признавав для цього полювання, та колега по колективу Валерка - в його випадку треба була просто витримка, зайця діставав далі за всіх, та й вага прийнятніша за багато рушниць. думаю в якості третьої рушниці МЦ20-01 саме те.
 
  • Like
Reactions: SAB

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну че сказать, Братыку не пуха и не пера тебе поздравляю и с полем, и я признаюсь люблю тоз 34 и иж 57 а немчура и икона ( ты меня понял ) стоят
Как для 16 кал Иж 57 не легкая, не хлесткая и однозначно не маневренная. Говорю как бывший владелецъ
Имел 2 в своем арсенале отзивы мои только наилучшие одно оставил и продавать даже мыслей нету но опять каждому свое
Зазываю-зазываю бывших и нынешних владельцев этого раритета ( и эксклюзива, ИМХО) в соответствующую тему для обсуждения, а они - вот где его обговаривают... Попробуй, уследи!...:) На всякий случай, чтобы не флудить в чужой теме- милости просим!http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Иж-57-глазами-владельца.1502/page-5
 

Счетовод

Мисливець
Хоть тема и старенькая, и давно канула в лету, но задам вопрос. Может кто ответит?
Вопрос - как снять экстрактор с личины затвора?
 

SAB

Мисливець
Хоть тема и старенькая, и давно канула в лету, но задам вопрос. Может кто ответит?
Вопрос - как снять экстрактор с личины затвора?
Розжать крючки і вибить личинку. Бува таке що дуже плотно сидить екстрактор.
 

Счетовод

Мисливець
Розжать крючки і вибить личинку. Бува таке що дуже плотно сидить екстрактор.
Дякую.
Гачки - це ті, що заціпляють гільзу? Яким чином їх розжати? Після цієї процедури екстрактор буде в робочому стані, чи його потім тільки викинути?
 
Зверху