МИСЛИВСЬКІ СОБАКИ НА ПОЛЮВАНІ - З ДОКУМЕНТАМИ ЧИ БЕЗ?

andryx1

Снайпер
Я робив документи на собаку.Без дороги і затраченого часу вийшло більше як 200 у.е. і тривала ця процедура більше року.Це якщо сука,а якщо кобель (племінник),то навіть слухати не хочуть про документи.Краще відразу брати з доками.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я робив документи на собаку.Без дороги і затраченого часу вийшло більше як 200 у.е. і тривала ця процедура більше року.Це якщо сука,а якщо кобель (племінник),то навіть слухати не хочуть про документи.Краще відразу брати з доками.
За 200 можна взяти пристойного курца, дратхаара чи спаніеля. Який зміст купувати пса з невідомою спадковістю?
 

andryx1

Снайпер
За 200 можна взяти пристойного курца, дратхаара чи спаніеля. Який зміст купувати пса з невідомою спадковістю?
Я брав цуценя без документів,а коли воно стало собакою,я сам вирішував- вартує вона паспорта чи ні.І мені було пофіг 200,300 чи 500 ,але другий раз цим шляхом не піду.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я брав цуценя без документів,а коли воно стало собакою,я сам вирішував- вартує вона паспорта чи ні.І мені було пофіг 200,300 чи 500 ,але другий раз цим шляхом не піду.
Я брав таке що зразу вартує паспорта. Тоді імовірність виростити справжню собаку якщо не стовідсоткова, то у всякому разі досить велика. У мене нема ні часу ні бажання чекати два роки і потім думати, вийде з гівна куля чи ні.
Пробачте за мій президентський.:D
 

Genry

Снайпер
Да. Это правильные документы.
Там родословная пустая должна быть
 

Mykola STARyy

Снайпер
Да. Это правильные документы.
Там родословная пустая должна быть
Гена, ви хоч смайли ставте, бо люди вашої іронії не зрозуміють.

Це так званий "міжнародний ветеринарний паспорт".
Ветеринарный паспорт оформляется при первой вакцинации щенка/котенка и заполняется ветеринарным врачом. Ветеринарный паспорт содержит данные о животном (кличка, дата рождения, порода, пол, окрас шерсти, особые приметы например, клеймо, номер электронного чипа и т. д. ), и его владельце (ФИО, адрес, контактный телефон)
Зверніть увагу, фото не вимагається.
Правильно оформленный ветеринарный паспорт, содержащий информацию о своевременно проведенных вакцинациях, является документом, на основе которого в органах Государственной Ветеринарной Службы выдается Ветеринарная справка Формы N1 для провоза животных в общественном наземном и воздушном транспорте.
При чому допускається використання безномерних бланків паспортів.
http://usnasuperbio.com.ua/raznye-tovary/prod/veterinarnyj-pasport-dlja-koshek-sobak-beznomernoj


А паспорт на мисливську собаку
2.1. Паспорт видається власнику собаки після досягнення
собакою десятимісячного віку
і є дійсним протягом життя собаки.
1.2. Паспорт на собаку мисливської породи (далі - паспорт) -
це документ, який засвідчує породність даного собаки й дає право
мисливцю
, за наявності у нього інших необхідних документів,
передбачених у статті 14 Закону України "Про мисливське
господарство та полювання" ( 1478-14 ), використовувати собаку під
час полювання.

...
1.5. Паспорт має містити такі дані: порода, стать, кличка,
рік народження, окрас собаки, а також дані про власника (фізичну
або юридичну особу), зміну власника, його адреса, назва
організації, яка видала паспорт, місце для відмітки про допуск
собаки до полювання у поточному році та фотокартка собаки розміром
4 х 6 см (фотографується лівий бік собаки)


...
2.2. Для отримання паспорта власник собаки подає організації
довідку про походження собаки або родовід, видані в установленому
порядку, та дві фотокартки собаки.
Порядок видачі паспортів на собак мисливських порід.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0318-04
 

Genry

Снайпер
Сподiваюсь, що зрозумiли, так як здебiльшого мисливськi собаки з документами, а власники знають як це виглядае... проте, кожен сам обирае з чього й що лiпити.
Власне тема цiкава) На автомобiльних форумах не зустрiчав про “керування з документами чи без», але впевнений, що створивши там подiбну теж знайдуться прихильники посперечатись...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго здоров'я, друзі та недруги))).;)

У даному випадку на першому фото у andryx1 не вет. паспорт, а документ КСУ., подивіться уважніше!!!!. Цей чолові andryx1 напевне єдиний (про яких мені відомо) пройшов дійсно "тернистий", та не легкий шлях для отримання такого "документа". ... і про що думаю жалкує!!!
але:
upload_2019-5-29_9-58-12.png



P\S. Добре це чи погано ???, але маємо те що маємо))))
 

andryx1

Снайпер
Доброго здоров'я, друзі та недруги))).;)

У даному випадку на першому фото у andryx1 не вет. паспорт, а документ КСУ., подивіться уважніше!!!!. Цей чолові andryx1 напевне єдиний (про яких мені відомо) пройшов дійсно "тернистий", та не легкий шлях для отримання такого "документа". ... і про що думаю жалкує!!!
але:
Переглянути вкладення 481227


P\S. Добре це чи погано ???, але маємо те що маємо))))
Так, КСУ.Нульовий родовід.
 

Вкладення

Mykola STARyy

Снайпер
Нулёвка, т.е. без родословной грубо, со всеми вытекающими при вязке
І при полюванні. КСУ не уповноважена дозволяти чи забороняти полювання. Всі ці папірчики - фількина грамота. В законодавстві сказано однозначно:
-Полювання дозволено з мисливськими собаками.
-На мисливську собаку мусить бути паспорт.
- Паспорт видається на підставі родоводу.
Все!
Решта - браконьєрство.
 

Genry

Снайпер
- Паспорт видається на підставі родоводу.
Родословная выдана(нулевая), а с этого и паспорт на охот собаку.
Если хозяина устраивает, то всё ок.
Другой вопрос станет по родословным при плановой вязке, т.к. "щенячки" будут не полными исходя из вышеизложенного
 

Genry

Снайпер
Стоп. А о плановой вязке и речь идти не может. Что то я туплю сегодня(мабуть давление)...(((
 

Mykola STARyy

Снайпер
Стоп. А о плановой вязке и речь идти не может. Что то я туплю сегодня(мабуть давление)...(((
Так отож що "стоп". Родовід не є первинним документом, який визначає чи ця собака мисливської породи чи ні.
Первинний - довідка про походження. Саме вона доводить що ця собака дратхаар, чи лайка чи такса. І для такого висновку необхідно 4 покоління.
Немає чотирьох поколінь породних псів, ніхто не може стверджувати що ця собака мисливська, як би вона не була на таку схожа.
Це азбука.
Особисто я не схильний тратити своє життя на "третій сорт" і "осетрину другої свіжості". Кому подобається - ваша справа.
 
Зверху