МИСЛИВСЬКІ СОБАКИ НА ПОЛЮВАНІ - З ДОКУМЕНТАМИ ЧИ БЕЗ?

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
І тим не менше:

Стаття 15. Способи полювання
Полювання може здійснюватися такими способами:
індивідуальне полювання;
колективне полювання;
колективне полювання з нагоничами (облавне полювання).
Полювання може здійснюватися з використанням:
мисливської вогнепальної зброї;
собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів (за
наявності паспортів на них);

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1478-14
Я бы выделил вот так:

Стаття 15. Способи полювання
Полювання може здійснюватися такими способами:
індивідуальне полювання;
колективне полювання;
колективне полювання з нагоничами (облавне полювання).
Полювання може здійснюватися з використанням:
мисливської вогнепальної зброї;
собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів (за
наявності паспортів на них)
;

Про те, що полювання може здійснюватися з використанням собак не мисливських порід ні слова, а отже не може здійснюватися, тобто заборонено.
 

istomin88

Мисливець
Мені просто цікаво як бути з волкособами і для чого їх виводять якщо з ними полювати неможна!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Мені просто цікаво як бути з волкособами і для чого їх виводять якщо з ними полювати неможна!
Їх ніхто не виводить, це байки. В крові мисливської собаки знайти дичину, подати її під постріл. Є ще деякі варіанти, скажімо, подати биту чи підранка, у хортів і норних свої особливості, але суть одна- пес працює на мисливця.
У вовка ж в крові - піймати і зжерти. Через те мисливські якості собаки вовком можна тільки зіпсувати.
Практика мисливського собаківництва дуже далека від "Поклику" предків чи "Білого клика" Джека Лондона.
 

istomin88

Мисливець
Їх ніхто не виводить, це байки. В крові мисливської собаки знайти дичину, подати її під постріл. Є ще деякі варіанти, скажімо, подати биту чи підранка, у хортів і норних свої особливості, але суть одна- пес працює на мисливця.
У вовка ж в крові - піймати і зжерти. Через те мисливські якості собаки вовком можна тільки зіпсувати.
Практика мисливського собаківництва дуже далека від "Поклику" предків чи "Білого клика" Джека Лондона.
Подивіться фільми в ютубі "Професиональная охота в заподной себири с гибридами волка и лайки"
Буде цікаво!
 

Mykola STARyy

Снайпер
В моєму віці шкода часу на подібні речі.
Друге- мені доводилося полювати в районі Череповця. Можете бути певні, там в ціні справжні собаки а не безпородні покручі.
І третє, кіно можна зняти про що завгодно.
 

istomin88

Мисливець
В моєму віці шкода часу на подібні речі.
Друге- мені доводилося полювати в районі Череповця. Можете бути певні, там в ціні справжні собаки а не безпородні покручі.
І третє, кіно можна зняти про що завгодно.
Я не навіть не сумніваюся! Просто це не кіно а відео професійного мисливця про конкретних гібридів яких вивели в Литві і як вони працюють по пушному в порівнянні з лайками.
 

Hanter93

Мисливець
Тема цікава...має шанс на існування. Так, коли ходив ще в школу, жили скрутно, і я лиш мріяв про МС. І максимум, що міг заплатити за цуцика тоді-50-100 грн, а з доками було від 800.
Так, я хотів собаку понад усе...але я не міг би я дати тоді повноцінної нагончики, харчування, кінологічної кар'єри...полювання, врешті решт такого, якого можу дати зараз.
Добре, що не завів тоді. В 99% працю заводчика не підтвердив. Зараз все по іншому...
Тому тема, як на мене не доречна. Хочемо жити за Законом- вперед. Завжди!!! А не тоді, коли закон не стосується мене.
Полювання з собакою відомого походження- наша з вами культура врешті решт. Давайте ще тему відкриємо: їзда на краденому авто, за і проти і т.д.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Я не навіть не сумніваюся! Просто це не кіно а відео професійного мисливця про конкретних гібридів яких вивели в Литві і як вони працюють по пушному в порівнянні з лайками.
А ви впевнені що:
- той чоловік дійсно професіонал.,
- те що вам показують дійсно гібрид,
- якщо ви схрестите собаку з вовком то нащадки успадкують від обох предків саме ті риси які цікаві вам?
- поки обмежимось цим питанням.
Повірте, творчий потенціал краще направити на виховання нормальної законної собаки. Незалежно від породи.
 

istomin88

Мисливець
А ви впевнені що:
- той чоловік дійсно професіонал.,
- те що вам показують дійсно гібрид,
- якщо ви схрестите собаку з вовком то нащадки успадкують від обох предків саме ті риси які цікаві вам?
- поки обмежимось цим питанням.
Повірте, творчий потенціал краще направити на виховання нормальної законної собаки. Незалежно від породи.
Я теж за законних собак!
 

istomin88

Мисливець
А ви впевнені що:
- той чоловік дійсно професіонал.,
- те що вам показують дійсно гібрид,
- якщо ви схрестите собаку з вовком то нащадки успадкують від обох предків саме ті риси які цікаві вам?
- поки обмежимось цим питанням.
Повірте, творчий потенціал краще направити на виховання нормальної законної собаки. Незалежно від породи.
Але цей документальний фільм дуже цікавий.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Таке питання до форумчан, чи можна Законно зробити паспорт для полювання собаці в якої нема щенячки?
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Не можу знати, шукаю щеня драта, тут на олх оголошення , телефоную-"да є, щенячки нема бо на виставки не їздю". Я питаю а як на полювання? він каже -" буде собаці рік,2 фото і в уоор там зроблять паспорт для полювання но без права на потомство". Я і думаю чи таке можливо.
 

Vladddd

Мисливець
Таке питання до форумчан, чи можна Законно зробити паспорт для полювання собаці в якої нема щенячки?
якщо шукаєте собі доброго помічника на полюванні, то не шукайте проблем, які потім не вирішуються. купуйте щеня відомого походження від відомих батьків з відповідними документами і робочими якостями, і нехай вам щастить
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Обласні організації УООР різні, так що думаю що можливо.
''Що неможливо зробити за гроші, то можливо зробити за великі гроші''
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
За 1000 грн.-ніхто нічого робити не буде,а 1000 доларів-ніхто не дасть.
На мою думку сумма буде нижчою в гривневому еквіваленті, якщо в неї невраховувати вартість проїзду.
 
Зверху