МИСЛИВСЬКІ СОБАКИ НА ПОЛЮВАНІ - З ДОКУМЕНТАМИ ЧИ БЕЗ?

olga 83

Мисливець
вот с этим я полностью согласен,отделения уоор есть в каждом рай центре а ксу и фосу только по областям вот и упрощение вот и радость тем кто не может или не хочет в обл. ехать
 

АртёмОдесса

Новачок
а бюрократию можно убить только возродив племработу в рамках УООРа. полтавчане в прошлом году шевельнули руководство киевское слегка, но все опять утонуло в совещаниях. до тех пор, пока председатель УООРа будет вицепрезидентом ФОСУ никакой племработы в УООРе не будет. или паяльник ему в анус (но кто воткнет?) или должна быть смена руководства. сплошная коррупция, которую мы оплачиваем. ИМХО
В 2004 году мой отец из всего выводка 9 щенков всех 9 раздал среди охотников по сиволическим 10-20$ только потому что понимал что племенная работа это своего рода патриотизм!!! если ты охотник от души то НИКОГДА не зацепишься на цене!!!вот и получилось что 9 охотников стали обладателями чистокровных курцов..как вам кажеться не плохой метод решения проблемы??(много разговоров)если мы за породу тодавайте быть за неё до конца,если за дичь и поголовье(без подранков)то не важно с кем охотишься а главное чтоб без подранков.....
 

Mykola STARyy

Снайпер
(много разговоров)если мы за породу тодавайте быть за неё до конца,если за дичь и поголовье(без подранков)то не важно с кем охотишься а главное чтоб без подранков.....
Вот, Василий Иванович, мужики сумлеваются:
ты за большевиков али за коммунистов?
Да забыл ещё упомянуть пенсионеров наших..которые в отличии от европейских не в состоянии содержать породистую собаку,а на охоту ещё охота))))
А не забудьте ще пенсіонерів, які не взмозі заплатити внески, пройти медкомісію, перереєструвати зброю,
а на охоту ещё охота))))
І хто має визначати, цьому можна порушувати закон, а цьому ні?
Я також пенсіонер, і дивіться що виходить, ми пенсіонери хочем полювати за законом, а ви молодь шукаєте спосіб цей закон обійти.
 

АртёмОдесса

Новачок
А не забудьте ще пенсіонерів, які не взмозі заплатити внески, пройти медкомісію, перереєструвати зброю,

І хто має визначати, цьому можна порушувати закон, а цьому ні?
Я також пенсіонер, і дивіться що виходить, ми пенсіонери хочем полювати за законом, а ви молодь шукаєте спосіб цей закон обійти.
Я не говорю нарушать закон а говорю что закон не совсем правильный... а соблюдать нужно,тут разговора нет..
 

Vladddd

Мисливець
В 2004 году мой отец из всего выводка 9 щенков всех 9 раздал среди охотников по сиволическим 10-20$ только потому что понимал что племенная работа это своего рода патриотизм!!! если ты охотник от души то НИКОГДА не зацепишься на цене!!!вот и получилось что 9 охотников стали обладателями чистокровных курцов..как вам кажеться не плохой метод решения проблемы??(много разговоров)если мы за породу тодавайте быть за неё до конца,если за дичь и поголовье(без подранков)то не важно с кем охотишься а главное чтоб без подранков.....
метод, конечно, не плохой. альтруистический метод. но сколько у нас патриотов породы, готовых наделять всех желающих породными щенками за бесплатно? всякий труд должен быть оплачен. а предоставленная за деньги услуга-качественной. если взять ФОСУ, которой мы платим деньги за то, что альтруистически содержим племенное поголовье охотничьих собак, то какие качественные услуги мы получаем? документы-мы за них платим. подбор производителей-никто нам их не подбирает и вяжутся собаки на страх и риск заводчиков, в большинстве не имеющих даже отдаленного понятия в генетике. выставки-мы за них платим, испытания-состязания?-мы их полностью оплачиваем. станции натаски-у нас в области нет ни одной для легавых. в придачу еще оплачиваем зарплату тем, кто нам предоставляет "услуги" а что нам дает эта контора? угодий у нее нет, а документы, которые она оформляет имеют внутренний статус и за границу с ними не выехать. так почему же нас "кинул" наш родной УООР и отдал на съедение этой прокладке ФОСУ? и УРКОС вместе с экспертами в придачу. продали за ненадобность? получается что так, а отношение к собакам у руководства УООРов я думаю такое потому, что в большинстве своем собак они не знают и не понимают.(я сужу про нашим "руководителям". может у кого не так?) поэтому и избавились. кому, как не УООРу заниматься тем, чем он занимался все 90 лет своего существования. я понимаю, если бы мы могли выбирать в какой организации заниматься с собакой в зависимости от набора мероприятий, специалистов, угодий, станций, условий. но ведь делать они для рядовых охотников ни одна ничего не хотят-только бабки давай, а между собой собачатся за эти бабки, вместо того чтобы заниматься работой с людьми и собаками
 

АртёмОдесса

Новачок
метод, конечно, не плохой. альтруистический метод. но сколько у нас патриотов породы, готовых наделять всех желающих породными щенками за бесплатно? всякий труд должен быть оплачен. а предоставленная за деньги услуга-качественной. если взять ФОСУ, которой мы платим деньги за то, что альтруистически содержим племенное поголовье охотничьих собак, то какие качественные услуги мы получаем? документы-мы за них платим. подбор производителей-никто нам их не подбирает и вяжутся собаки на страх и риск заводчиков, в большинстве не имеющих даже отдаленного понятия в генетике. выставки-мы за них платим, испытания-состязания?-мы их полностью оплачиваем. станции натаски-у нас в области нет ни одной для легавых. в придачу еще оплачиваем зарплату тем, кто нам предоставляет "услуги" а что нам дает эта контора? угодий у нее нет, а документы, которые она оформляет имеют внутренний статус и за границу с ними не выехать. так почему же нас "кинул" наш родной УООР и отдал на съедение этой прокладке ФОСУ? и УРКОС вместе с экспертами в придачу. продали за ненадобность? получается что так, а отношение к собакам у руководства УООРов я думаю такое потому, что в большинстве своем собак они не знают и не понимают.(я сужу про нашим "руководителям". может у кого не так?) поэтому и избавились. кому, как не УООРу заниматься тем, чем он занимался все 90 лет своего существования. я понимаю, если бы мы могли выбирать в какой организации заниматься с собакой в зависимости от набора мероприятий, специалистов, угодий, станций, условий. но ведь делать они для рядовых охотников ни одна ничего не хотят-только бабки давай, а между собой собачатся за эти бабки, вместо того чтобы заниматься работой с людьми и собаками
Вы всё правильно сказали,но я говорю не о том...я веду к тому что запрет на охоту с собаками без доков этого не решит!!!!! и те кто любят породу и уважают (а главное имеют возможность)содержать породистую собаку,это будут делать и так,а те кому не по корману чистокровик по моему мнению могут охотиться с обычной собакой...
 

Vladddd

Мисливець
Вы всё правильно сказали,но я говорю не о том...я веду к тому что запрет на охоту с собаками без доков этого не решит!!!!! и те кто любят породу и уважают (а главное имеют возможность)содержать породистую собаку,это будут делать и так,а те кому не по корману чистокровик по моему мнению могут охотиться с обычной собакой...
я бы сказал даже больше. кроме охотпаспорта собаки я бы вернул еще и допуск к охоте, который почему-то выпал из закона. а допуск давал бы только тем собакам, которые подтвердили свою способность выполнять задачу охотничьей собаки-т.е. прошли испытания, подтвержденные полевым дипломом. вот тогда все встало бы на свои места. охотник-сдал экзамен и получил удостоверение, имеешь общие представления о том, чем ты и как будешь заниматься. знаешь основы законодательства, перечень зверей и птиц, разрешенных к отстрелу, сроки, нормы, свои права и обязанности. решил купить оружие-прошел курс подготовки, сдал экзамен, потренировался в стрельбе и сдал зачет-получи разрешение на приобретение и пользуйся. захотел завести собаку-обратился в УООР, прошел ознакомительные занятия, определился с породой-получи перечень заводчиков, у которых можешь приобрести щенка или взрослую собаку, а заводчик решает: продаст он тебе ее или нет исходя из твоих возможностей и способностей. купил собаку-поставил ее на учет и получил в УООРе направление к егерю(натасчику), который ведет станцию и работает с владельцами и собаками. выросла собака-сдал на станции охотминимум на подтверждение ее охотничьих качеств и получил допуск к охоте. все. круг замкнут. и в результате такой системы мы имеем нормальное, адекватное охотобщество и полный набор минимальных услуг по подготовке и проведению любительской охоты. мы их УООРу оплачиваем, но не получаем. результат-попытки оправдать браконьерство под соусом "бедных пенсионеров" и несчастных функционеров УООРа, которым и так денег ни на что не хватает. но для этого нужно рогом шевелить, а не языком, при том, что из райорганизаций областные изымают 35% взносов на свой прокорм, а егеря в угодьях не встретишь. какие тут им еще станции для собак вести! и так тяжело живется. но не трудно.
а про обычных собак скажу еще так: есть у заводчиков, которые болеют за породу и пытаются оставить в ней свой след(есть и такие) форма реализации щенков-договор о совместной собственности. щенка отдают за символическую цену под обязательства заниматься им по-настоящему, чтобы он не выпал из племработы. так что не бобики нужны в охоте, а стабильное поголовье породных собак. и методы для этого есть
 

nikson-2

Мисливець
От слухаю я "плач" деяких "заводчиків високопорідних елітних собак" і щиро дивуюсь-якщо вже так не вигідно продавати 10 ("бородатий" анекдот про трьох близнюків знають мабуть усі,-якщо ні, то напишу у ЛС) песенят (читай-"кота у мішку", бо від багатьох польових чемпіонів виростали повністю непридатні для полювання собаки, але про це окрема тема) за 300-500$, то навіщо так старатись-забийте на все-ви ж маєте собаку для полювання-от і полюйте. Хочу все таки знати, чи багато ці "заводчики" подарували молодим мисливцям цуценят, як часто приїздили, щоб допомогти у натаскуванні??? Чому 99% таких заводчиків не погоджуються продати цуценя спочатку за чисто символічну суму, а вже потім "відбити" потрачене за рахунок "аліментних" цуценят?
П.С. Звинувачення про необізнаність "в темі" приймаються-мисливськими собаками займаюсь трохи менше 30 років-багато дечого не знаю, але також багато чого цікавого можу розповісти, в тому числі і про про деяких відомих "чемпіонів" та "собачатників".
П.П.С. Якщо завтра заборонять полювання без довідки про високородне ваше власне походження, або як варіант-заборонять полювання з рушницями, які вартують менше 5 000 US$, чи не "завиєте" ви про якусь дискримінацію??!

 

romeo1807

Слідопит
Ну наконец хоть ктото видит на что всех подталкивают любители дипломов.
 

Mykola STARyy

Снайпер
П.П.С. Якщо завтра заборонять полювання без довідки про високородне ваше власне походження, або як варіант-заборонять полювання з рушницями, які вартують менше 5 000 US$, чи не "завиєте" ви про якусь дискримінацію??!
Ви закусюйте, закусюйте...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну наконец хоть ктото видит на что всех подталкивают любители дипломов.
А ви,шановний, взагалі читаєте,те що пишете і що пропагуєте???!!А пропагуєте ви порушувати Закон,а це злочин!!Подумайте,почитайте і за місяць зустрінемось!!
 
Останнє редагування:

nikson-2

Мисливець
Ви закусюйте, закусюйте...
Таки да, колись наприклад гончатники полювали, як правило, у лісах де був звір, де було справжнє полювання, спілкування справжніх (а не "придуманих") однодумців. Ну і було що випивали "по пятьдесят на крові " і припрошували товаришів:"Ви закусюйте, закусюйте" і додавали "Послухайте ще годинку башур мого Дунаю." А потім прийшли "господарники" і сказали: "Ліс тепер наш", а інші "захапали" більшість мисливських баз УТМР, що створювалися на внески наших батьків та дідів і назвали їх "ЧОХами". А ви міряйте пустопорожні поля, з'їжджені вздовж і впоперек позашляховиками і хочете "закусюйте", а хочете "занюхуйте"...
П.С. Не думаю, що до пори перевірки "шляхетного походження" на полювання нам залишилось довго чекати. Згадайте лозунг: "Полювання-задоволення не дешеве" і подумайте, з чиїх вуст воно пролунало вперше в новітній історії України...
 

Vladddd

Мисливець
А потім прийшли "господарники" і сказали: "Ліс тепер наш", а інші "захапали" більшість мисливських баз УТМР, що створювалися на внески наших батьків та дідів і назвали їх "ЧОХами". А ви міряйте пустопорожні поля, з'їжджені вздовж і впоперек позашляховиками і хочете "закусюйте", а хочете "занюхуйте"...
П.С. Не думаю, що до пори перевірки "шляхетного походження" на полювання нам залишилось довго чекати. Згадайте лозунг: "Полювання-задоволення не дешеве" і подумайте, з чиїх вуст воно пролунало вперше в новітній історії України...
если нырять в воспоминания, то не плохо было вспомнить с чьей подачи и с чьей помощью пришли эти хозяйственники. у многих руководителей УООРов рыло в пуху толщиной с кабанью щетину. они сдавали, продавали за должности и обещания, организовывали подтасовки "невозможности" управлять угодьями. я не знаю ни одного примера, чтобы на неудобьях, на землях запаса не годных к охоте организовался ЧОХ. все они откусили самые лучшие угодья. а охота-это индустрия. и относиться к ней нужно как к индустрии, а не как к совковому колхозу, в который вкладывали все, кто мог спустя рукава, а получить старались столько, сколько можно украсть. глупо ждать полных дичи угодий из которых только изымается-читай откровенно грабится. раз мы сами допустили ЧОХи, то теперь нужно создавать правила сосуществования с ними. и в первую очередь это касается собаководства. слишком уж много примеров убийства собак, попавших на территорию часников. но я знаю один пример, когда директор не УООРовских угодий выделил участок для нагонки гончаков.
 

nikson-2

Мисливець
если нырять в воспоминания, то не плохо было вспомнить с чьей подачи и с чьей помощью пришли эти хозяйственники. у многих руководителей УООРов рыло в пуху толщиной с кабанью щетину. они сдавали, продавали за должности и обещания, организовывали подтасовки "невозможности" управлять угодьями. я не знаю ни одного примера, чтобы на неудобьях, на землях запаса не годных к охоте организовался ЧОХ. все они откусили самые лучшие угодья. а охота-это индустрия. и относиться к ней нужно как к индустрии, а не как к совковому колхозу, в который вкладывали все, кто мог спустя рукава, а получить старались столько, сколько можно украсть. глупо ждать полных дичи угодий из которых только изымается-читай откровенно грабится. раз мы сами допустили ЧОХи, то теперь нужно создавать правила сосуществования с ними. и в первую очередь это касается собаководства. слишком уж много примеров убийства собак, попавших на территорию часников. но я знаю один пример, когда директор не УООРовских угодий выделил участок для нагонки гончаков.
Я саме це і мав на увазі, бо саме з їх вуст і звучить цей лозунг . А без історії теж не можна, бо хто не знає минулого-немає майбутнього. Але повернімося до собак-де предки майже усіх нинішніх порід лягавих-браки, де ті породи іспанських, італійських, французьких пташиних гончих? Немає. Подивіться на фото дратхаарів півстолітньої давнини. Нинішня порода цих собак дуже сильно видозмінена. І у цьому я не бачу нічого поганого. І навіть те, що ви назвали полювання індустрією теж немає нічого зазорного. Просто будь яку справу потрібно робити з душею. Але в наш час більшість людських душ зачерствіло від бажання побільше загребти під себе і за будь-яку ціну захистити награбоване. А на простих людей, у тому числі мисливців, чиновникам глибоко наплювати, згадайте перенесення відкриття полювання або його повна заборона, згадайте "драконівську" постанову про заборону виготовлення мисливських набоїв у домашніх умовах (скільки на форумі злісних "порушників"?)та багато іншого-чи цього замало. Хіба це все робиться для захисту тварин і довкілля-ні, зовсім ні. Просто набагато легше все заборонити та карати заочно і наперед. А мисливець, якщо він справжній мисливець, якраз і є тим господарем і захисником угідь, бо він, як ніхто дбає, щоб в угіддях були дичина і порядок. Я не агітую тягти на полювання шариків у якого одне вухо як у вівчарки, інше-як у пойнтера, а хвіст-як у пуделя. Я за спрощену процедуру отримання дозволів на полювання з собаками, які у повній мірі наділені породними ознаками, але в силу певних причин немають відповідних документів про походження. Собаку, яка лише заважатиме на полюванні, розумний мисливець залишить вдома охороняти господарство. Але не можна вимагати від голодного (читай від мисливця) не красти і не їсти хліб (читай ходити на полювання). І лише через те, що не має він зайвих 500 $ на придбання породистого цуцика, бо зарплатня у нього 2000 грн. на місяць, а ще є сім'я, яку потрібно годувати, одягати, лікувати і навчати та інш. Ось такі наші сумні реалії, і здається мені, що для більшості із нас вони-вічні. Запитайте у будь-якого мисливця чи хотів би він мати пристойну рушницю (або декілька), полювати з чистокровним мисливським псом, одягти класичний мисливський костюм і вийти у багаті дичиною угіддя. У 99% випадків почули б відповідь "ТАК". а запитайте, чи можуть вони дозволити собі це при своїх доходах без втрат для родини. У 96% випадків почуємо "НІ"(+-3%-статистична похибка). Якось так...
 

Кайзер

Мисливець
nikson-2,а тепер запитайте у 99%,що вони зробили для того,щоб угіддя були повні дичини та решту вами перечисленого?
Чи ви гадаєте,що завдяки моєму захопленні полюванням,собаками,сім"я моя чимось залишається не обділеною?
 

Кайзер

Мисливець
За життя своє,подарував близьким знайомим мисливцям, до десятка високопородних собак(за всіх песинят, з сласної кишені платив кошти) .Жоден не довів згодом собаку до пуття.Деякі, навіть полінувалися щенячку змінити на родовід.Прививки собакам давали,лише після того як нагадаю....
І таких випадків, знаю безліч.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
І лише через те, що не має він зайвих 500 $ на придбання породистого цуцика, бо зарплатня у нього 2000 грн. на місяць,
А хто ставе таку ціну????Так самі ж і ставите,самі ж і регулюєте її і не на секунду не задумуєтесь про зарплатню в 2000 грн.яку отримує ваш же земляк,той же Українець!!!Все робится вашими ж руками!!Тут діє така аксіома-якщо купую-то я бідний,а якщо продаю-то мені чиясь бідність до одного місця,моя собака- моя ціна!!!Це все стосується і продажу-покупки зброї,пристосувань,одягу,комплектуючих і т.д!!!І не треба шукати винних на стороні,вони всі навколо нас і нема чого "пенять на зеркало,коль рожа крива"!!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
За життя своє,подарував близьким знайомим мисливцям, до десятка високопородних собак(за всіх песинят, з сласної кишені платив кошти) .Жоден не довів згодом собаку до пуття.Деякі, навіть полінувалися щенячку змінити на родовід.Прививки собакам давали,лише після того як нагадаю....
І таких випадків, знаю безліч.
І це таки правда чистої води!!!А ви всі кажете-винні тут,винні там-винні всі навколо!!!Менше треба стогнати,а вже накінець засукати рукави і працювати!!! Не все ще так безперспективно як малюють,головне не затягувати зашморг на своїй шиї часом!!!Час зараз не є наш помічник,а є наш ворог,бо ми вже стоїмо на границі повернення!!!
 

nikson-2

Мисливець
nikson-2,а тепер запитайте у 99%,що вони зробили для того,щоб угіддя були повні дичини та решту вами перечисленого?
Даю відповідь: 99% відсотків біотехнічних заходів в угіддях(та й просто прибирають всіляке сміття) виконують ті, хто ходить на полювання з "веслами", в дешевому "камуфляжі", який заодно виконує функцію повсякденного одягу. Чому майже всі звіти з полювання це картини з купою битої дичини, "снайпер" який гордо поставив ногу на хребет лося або тягне за вуха добутого підсвинка. І лише зрідка трапляється: "Ось прибрали за собою і тими "парнями", або "зупинились, щоб поправити годівницю та солонець" і таке інш.
За життя своє,подарував близьким знайомим мисливцям, до десятка високопородних собак(за всіх песинят, з сласної кишені платив кошти) .Жоден не довів згодом собаку до пуття.Деякі, навіть полінувалися щенячку змінити на родовід.Прививки собакам давали,лише після того як нагадаю....
І таких випадків, знаю безліч.
На це питання в сиву давнину відповіли латиняни:"Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти". А мій добрий знайомий (через різницю у віці не намагаюсь "записатися" у друзі) говорить:"Скажи мені хто годує твого пса і я скажу чи він повністю доглянутий і не обділений увагою". Звичайно є виключення з правил, але повірте, жодна дружина, теща, баба-дід не доглянуть собаку так, як повинен доглядати справжній мисливець. І знаю випадки, коли заводчик повертав гроші і забирав у нерадивого власника собача.
 
Останнє редагування:

АртёмОдесса

Новачок
Даю відповідь: 99% відсотків біотехнічних заходів в угіддях(та й просто прибирають всіляке сміття) виконують ті, хто ходить на полювання з "веслами", в дешевому "камуфляжі", який заодно виконує функцію повсякденного одягу. Чому майже всі звіти з полювання це картини з купою битої дичини, "снайпер" який гордо поставив ногу на хребет лося або тягне за вуха добутого підсвинка. І лише зрідка трапляється: "Ось прибрали за собою і тими "парнями", або "зупинились, щоб поправити годівницю та солонець" і таке інш.

На це питання в сиву давнину відповіли латиняни:"Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти". А мій добрий знайомий (через різницю у віці не намагаюсь "записатися" у друзі) говорить:"Скажи мені хто годує твого пса і я скажу чи він повністю доглянутий і не обділений увагою". Звичайно є виключення з правил, але повірте, жодна дружина, теща, баба-дід не доглянуть собаку так, як повинен доглядати справжній мисливець. І знаю випадки, коли продавець забирав
полностью согласен,с восторгом приезжаю к ребятам и помагаю наладить кормушки и прилегающие теретории,не думаю о бензине и времени...так точно Вы подметели))))
 
Зверху