Ліпше пізно ніж ніколи.

Статус
Закрита.

Анатолий ИЖ-27Е

Мисливець
Gutsul;116841 сказав(ла):
Admin


Администратор
Re: вопрос администрации сайта
s-nemykin писал:
УВ.АДМИН!Оченнь интересно Ваше отношение к форуму-с начала его основания задавался вопрос по поводу подписок на темы-регулярно вопрос игнорировался и вскоре удалялся!Не пора ли на него ответить?Задавал этот вопрос в разных ветках-в одной нашел ответ через пол года-МЫ НАД ЭТИМ РАБОТАЕМ!мне за такую работу икалось бы долго!Опять с Ув. просто охотник!

Отвечаю на вопрос - находимся на самофинансировании ( ни в чьи членские взносы ни к кому в карман не влазим).
Будет бюджет на оплату работы программиста - обязательно доделаем весь форум.
Хотите ускорить? Могу скинуть реквизиты.



Я вас розумію, на рахунок відсутності коштів, але можливо створили би тему для "Благодійних внесків" з реквізитами і я думаю що знайдуться благородні мисливці які кожен хто скільки зможе та й скинемся на "власні потреби форуму".
Я також підтримаю із радістю.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Анатолий ИЖ-27Е;138183 сказав(ла):
знайдуться благородні мисливці які кожен хто скільки зможе та й скинемся на "власні потреби форуму".
І не тільки на ФОРУМ.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Программисты 1,5 недели назад запустили украинскую версию форума.
Прошу сообщать об обнаруженных ошибках.
Напоминаю как входить: http://www.uoor.com.ua/forum/ukr/
 
Юрію, замініть будь-ласка, в українізованій версії форуму, титульну частину сторінок.
Щоб був герб такий, як аватар у пана Яковлева та напис "Форум Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР)".
Дякую.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
отрыщъ-безхатченко редукс;140417 сказав(ла):
Юрію, замініть будь-ласка, в українізованій версії форуму, титульну частину сторінок.
Щоб був герб такий, як аватар у пана Яковлева та напис "Форум Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР)".
Дякую.
+ Підтримую!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Приєднуюсь до подяк за україномовну версію форуму.
 
Статус
Закрита.
Зверху