Ліпше пізно ніж ніколи.

Статус
Закрита.

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Від щирого серця дякуємо тобі Марків Богдан.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Здублюю плакат і аватар:
 

Вкладення

markiv-bogdan

Мисливець
Хлопці,від мене теж сердечне "ДЯКУЮ" за те,що ви підняли це питання на нашому форумі.Нехай,що хочуть думають,що хочуть говорять ,еле українській мові БУТИ на форумі.Молодці!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Міша дякуємо за участь в створенні Українського форуму!
 

Крук

Мисливець
Всім небайдужим Українцям велике дякую, молодці хлопці, вже небагато залишилось.
Підтримуйте шановне товариство, недаймо занехати нашу рідну Українську мову!
Слава Україні!
Слава Нації!
 

Вкладення

16к

Мисливець
Нехочуть люди Української мови ? якби за Тазік борщу. тут би і сайт завис!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
В нас непоганий результат. Заохочуємо всіх, кому небайдужа доля української мови, до жертовності.
В свою чергу, пропоную давати кожному, хто допоможе, +1 в репутацію.
 

karpysha

Мисливець
Народ! Як з Росії перечислити на карточку. Узнати нема як. Якщо це можливо то можу підсобити. Напишіть куди і як,а я в понеділок або вівторок відправлю,а може й завтра.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
karpysha;122748 сказав(ла):
Народ! Як з Росії перечислити на карточку. Узнати нема як. Якщо це можливо то можу підсобити. Напишіть куди і як,а я в понеділок або вівторок відправлю,а може й завтра.
Зайди в Росії у відділення банку і тобі розкажуть.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Райфайзен Банк є в росії і якщо я непомиляюсь то досить відомий! Там можна перечислити гроші! Якщо немає його то в люблму відділенні другого банку!
 

Che

Мисливець
markiv-bogdan;121442 сказав(ла):
Хлопці,від мене теж сердечне "ДЯКУЮ" за те,що ви підняли це питання на нашому форумі.Нехай,що хочуть думають,що хочуть говорять ,еле українській мові БУТИ на форумі.Молодці!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Приватовська картка є? Бо аваль не дуже зручно.
 

Крук

Мисливець
Доброго вечора шановні товариші!
Ось дивлюсь, на форумі зареєстровано майже дев"ять тисяч учасників. Не вже лише одиницям потрібна Українська мова???
Люди добрі невже вам так добре спілкуватися "язиком" ? Адже "язиком" спілкується лише москаль і тварини. А ми Українці у нас є своя прекрасна мова ну хіба так важко її підтримати? Чому ви в своїїй країні сорометесь власної мови?
Шкода :(
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Спокійно Крук. Треба вірити у краще. 240 гривень це смішна сума - зберемо.
 

Крук

Мисливець
Та я спокійний, просто сумно спостерігати таку картину. Сума смішна, та не втому річ, прсто вірилося, що всеж таки набагато більше форумчанів нас підтримає.
 
Статус
Закрита.
Зверху