Любимые блюда которые готовим сами!!!

Trigal

Снайпер
Мне подарили дальние родственники, говорят что с нашей пенсией лежит не востребованная, да и руки уже не те что бы ее тягать.;)
А мне она очень нравится, очень хорошо в ней готовить рульку в пиве, голяшка в нее помещается шикарно и пива расход не большой.
А рецептик Рульки в пиве сюда можно закинуть? ;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А рецептик Рульки в пиве сюда можно закинуть?
Я готував так(рецептом поділився один рибак):

Маринад.
Купляємо рульку, їх зараз продають всюди. Зазвичай 1-1,5 кг. Чистимо шкірку ножем (можуть бути залишки щетини), промиваємо. Робимо на рульці надрізи – можна хрестиком, а можна вирізати щось унікальне. Наприклад ім’я "улюбленої" тещі або футбольної команди суперника. Солимо, перчимо, додаємо улюблених спеції до м’яса (хмелі-сунелі будуть доречні). Заливаємо 1-1,5 л. пива (можна темного, але по суті будь-яке згодиться – головне не забути звідти відлити собі склянку, щоб промочити горло та налаштуватись на творчий процес). Чистимо добрячу цибулину, ріжемо дольками, + кілька листків лавра – теж закидаєм в маринад, можна кілька гвоздичок додати. Маринад повинен покрити рульку повністю. Якщо не покрив – значить ви занадто горло промочили. Додайте пива ще. Все це на 3-5 годин на балкон (якщо прохолодно). Можна на ніч. Але не пересоліть маринад!

Варка.
Далі ми виймаємо рульку з маринаду, проціджуємо маринад, заливаємо рульку знову тим самим маринадним пивом, додаємо води (все одно при варці рулька буде допивати ваше пиво) – і варимо на слабкому вогні 2-2,5 години. В останні півгодини я додаю ту саму цибулю з маринаду (ви ж її ще не викинули?) і ріжу в каструльку 150-200 гр. коріння селери та імбиру, сантиметровою по товщині соломкою.

Запікання.
Після того, як рулька зварилась – треба зробити останню операцію термообробки. Я зазвичай запікаю рульку разом з картоплею в мундирах. Можна в рукаві, але це не обов’язково, адже головна ціль останнього етапу – хрустка скоринка. А можна просто підсмажити у хорошій термічній посуді на маленькому вогні. Час – 30-40 хв. Перед запікання рульку можна ще раз обсипати спеціями, і обмазати соєво-медовим розчином - скоринка буде ще смачніша. Але й горітиме швидше - не прогавте цей момент! Якщо все зробили правильно – можна і втулити пива. А якщо хтось захоче чогось міцнішого – я скажу, що і це не зіпсує смак цієї простої і дуже смачної страви.

Смачного!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я готував так(рецептом поділився один рибак):

Маринад.
Купляємо рульку, їх зараз продають всюди. Зазвичай 1-1,5 кг. Чистимо шкірку ножем (можуть бути залишки щетини), промиваємо. Робимо на рульці надрізи – можна хрестиком, а можна вирізати щось унікальне. Наприклад ім’я "улюбленої" тещі або футбольної команди суперника. Солимо, перчимо, додаємо улюблених спеції до м’яса (хмелі-сунелі будуть доречні). Заливаємо 1-1,5 л. пива (можна темного, але по суті будь-яке згодиться – головне не забути звідти відлити собі склянку, щоб промочити горло та налаштуватись на творчий процес). Чистимо добрячу цибулину, ріжемо дольками, + кілька листків лавра – теж закидаєм в маринад, можна кілька гвоздичок додати. Маринад повинен покрити рульку повністю. Якщо не покрив – значить ви занадто горло промочили. Додайте пива ще. Все це на 3-5 годин на балкон (якщо прохолодно). Можна на ніч. Але не пересоліть маринад!

Варка.
Далі ми виймаємо рульку з маринаду, проціджуємо маринад, заливаємо рульку знову тим самим маринадним пивом, додаємо води (все одно при варці рулька буде допивати ваше пиво) – і варимо на слабкому вогні 2-2,5 години. В останні півгодини я додаю ту саму цибулю з маринаду (ви ж її ще не викинули?) і ріжу в каструльку 150-200 гр. коріння селери та імбиру, сантиметровою по товщині соломкою.

Запікання.
Після того, як рулька зварилась – треба зробити останню операцію термообробки. Я зазвичай запікаю рульку разом з картоплею в мундирах. Можна в рукаві, але це не обов’язково, адже головна ціль останнього етапу – хрустка скоринка. А можна просто підсмажити у хорошій термічній посуді на маленькому вогні. Час – 30-40 хв. Перед запікання рульку можна ще раз обсипати спеціями, і обмазати соєво-медовим розчином - скоринка буде ще смачніша. Але й горітиме швидше - не прогавте цей момент! Якщо все зробили правильно – можна і втулити пива. А якщо хтось захоче чогось міцнішого – я скажу, що і це не зіпсує смак цієї простої і дуже смачної страви.

Смачного!
Блин, вот приеду домой разморожу рульку....
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Вкладення

Вік71

Снайпер
Я готував так(рецептом поділився один рибак):

Маринад.
Купляємо рульку, їх зараз продають всюди. Зазвичай 1-1,5 кг. Чистимо шкірку ножем (можуть бути залишки щетини), промиваємо. Робимо на рульці надрізи – можна хрестиком, а можна вирізати щось унікальне. Наприклад ім’я "улюбленої" тещі або футбольної команди суперника. Солимо, перчимо, додаємо улюблених спеції до м’яса (хмелі-сунелі будуть доречні). Заливаємо 1-1,5 л. пива (можна темного, але по суті будь-яке згодиться – головне не забути звідти відлити собі склянку, щоб промочити горло та налаштуватись на творчий процес). Чистимо добрячу цибулину, ріжемо дольками, + кілька листків лавра – теж закидаєм в маринад, можна кілька гвоздичок додати. Маринад повинен покрити рульку повністю. Якщо не покрив – значить ви занадто горло промочили. Додайте пива ще. Все це на 3-5 годин на балкон (якщо прохолодно). Можна на ніч. Але не пересоліть маринад!

Варка.
Далі ми виймаємо рульку з маринаду, проціджуємо маринад, заливаємо рульку знову тим самим маринадним пивом, додаємо води (все одно при варці рулька буде допивати ваше пиво) – і варимо на слабкому вогні 2-2,5 години. В останні півгодини я додаю ту саму цибулю з маринаду (ви ж її ще не викинули?) і ріжу в каструльку 150-200 гр. коріння селери та імбиру, сантиметровою по товщині соломкою.

Запікання.
Після того, як рулька зварилась – треба зробити останню операцію термообробки. Я зазвичай запікаю рульку разом з картоплею в мундирах. Можна в рукаві, але це не обов’язково, адже головна ціль останнього етапу – хрустка скоринка. А можна просто підсмажити у хорошій термічній посуді на маленькому вогні. Час – 30-40 хв. Перед запікання рульку можна ще раз обсипати спеціями, і обмазати соєво-медовим розчином - скоринка буде ще смачніша. Але й горітиме швидше - не прогавте цей момент! Якщо все зробили правильно – можна і втулити пива. А якщо хтось захоче чогось міцнішого – я скажу, що і це не зіпсує смак цієї простої і дуже смачної страви.

Смачного!
Приготував по Вашому рецепту,але без картоплi! Смачно,ледве вiдiрвався,щоб написати :)
IMG-6bdd797fbc7935056a9030efadf8fae9-V.jpg
IMG-2207e5abb56a0eed10f0c3dfa9304810-V.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Приготував по Вашому рецепту,але без картоплi! Смачно,ледве вiдiрвався,щоб написати
Красиво смотрится. Вчера у тестя рульку выцыганил, сегодня своих на ужин побалую, да и сам посмакую.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Кажуть на природі борщ готувати, не зручно, кастрюлі та сковорідки, зажарки....... і т.д.......
Все не так. Вже не один рік готуємо даний борщ, просто швидко, смачно і зручно.

Борщ без зажарки.
Інгредієнти на 4 л. води:
м'ясо - 600-700 грам (кому, яке за смаком, в моєму випадку, взяв трохи свинини та курятини, ну ще добавив трохи пупків дикої качки)
буряк столовий – 3-4 штуки
картопля - 500 грам
морква – 2-3 штуки
цибуля – 2-3 штуки
капуста – пів качана, або третя частина
(буряк, морква, капуста та цибуля, кількість взалежності від розмірів)
томатна паста - 3 ст. ложки
часник - 3-4 зубчики
лавровий лист - 3-4 шт.
оцет - 1-2 ч. л.
сіль, перець

М'ясо відварити протягом 1,5 години.


Картоплю нарізати кубиками, додати до м'яса.


Через 10 хвилин, капусту нашаткувати соломкою, додати в каструлю і за капустою одразу додаємо буряк.


Буряк(попередньо) помити, трохи відварити (приблизно 20-30 хвилин), дати охолонути, очистити від шкірки і нарізати соломкою. Так варити 10 хвилин.


Цибулю подрібнити.


Моркву натерти на крупній терці.


Одночасно додати цибулю і моркву, і додаєм томатну пасту.


Додати лавровий лист, поперчити і якщо необхідно досолити. Додати оцет.



Давимо ножем часник і відставляємо з вогню, накрити кришкою і дати настоятися 20-30 хвилин.


Смачного!
 

Гобой

Снайпер
А рецептик Рульки в пиве сюда можно закинуть? ;)
Рулька
Темное пиво
Лук
Морковь
Мед и горчица
Приправа для мяса
Перец душистый и черный, лаврушка, кариандр зернами.
Рульку варим со специями и овощами залитую темным пивом примерно один час. Затем делаем надрезы на ней и помещаем в рукав, запекаем в духовке то же примерно 1час.
В конце приготовления разрываем рукав и смазываем жидким медом смешанным с горчицей и любой приправой для мяса. В итоге получаем хрустящую корочку.
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
В среду, попали на "высыпку" .... настреляли не много перепелов .......
P_20190902_130713.jpg

P_20190902_130717.jpg


Сегодня, на ужин, перепела в собственном соку ( жиру ).......
пощипанные перепела, лук, соль и ......... все ;););)
Приятного аппетита !!!!!!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
В среду, попали на "высыпку" .... настреляли не много перепелов .......
Переглянути вкладення 507156
Переглянути вкладення 507157

Сегодня, на ужин, перепела в собственном соку ( жиру ).......
пощипанные перепела, лук, соль и ......... все ;););)
Приятного аппетита !!!!!!
видно дужжже їсти хотів, шо так все на скоро:D:D:D
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Поддержу и я тему голубей.
Дикий пикантный голубь(по рецепту одного опытного охотника).

Берем диких голубей(Вяхиря), штук 3-4-5, режем вдоль пополам, можно целиком и маринуем. Маринад: пачка кетчупа, можно чили(на любителя), добавляем немного соевого соуса, перемешиваем кетчуп с соевым соусом, и заливаем голубя, и хорошо перемешиваем, что бы маринад хорошо обволок голубей.
Пока маринуется, берем гусятницу или подходящий казанок. Режем крупными плоскими кусками сало, и выкладываем на днище посуды где будет готовится голубь. Дальше на сало ложем голубей, на голубей полукольцами лук, так же полукольцами морковь, потом полосками паприку, и сверху ложем кубиками помидоры, так все слоями и оставляем. Сверху на помидоры немного посыпаем соли и перца, кладем несколько лаврушек. Ставим на медленный огонь и тушим 1,5 часа. Далее убираем с огня и даем настоятся 0,5 часа. Готово, приятного!






 

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр
Наливай .... по второй :D:D:D:p:p:p:p
P_20190903_094033.jpg
P_20190903_094054.jpg
P_20190903_094044.jpg


По "субьективным" причинам, жене, нельзя находится на кухне .....:(:( готовить приходится мне ...., но я не "гордый" ....
супчик, с перепелов .... "легкий" ( диетический ), как моя жизнь .......:p:p:p:p:p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Наливай .... по второй :D:D:D:p:p:p:p
Переглянути вкладення 507411 Переглянути вкладення 507412 Переглянути вкладення 507413

По "субьективным" причинам, жене, нельзя находится на кухне .....:(:( готовить приходится мне ...., но я не "гордый" ....
супчик, с перепелов .... "легкий" ( диетический ), как моя жизнь .......:p:p:p:p:p
нівроку! головне, що виходить, але мені здається, що перепел в будь-якому вигляді - то смачно і корисно! ти так просто викладаєш страви з перепелів, а між іншим то є королівська птиця!!!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не знаю как назвать данное блюдо.
Ну в общем, нам нужно
топлёное сало(он же смалец),
чеснок - 1 головка,
перец - стручок красного или больше, дело вкуса,
лук желательно с перьями(зеленый) - 2-3 луковицы,
укроп, петрушка - по одному пучку,
соль по вкусу.
Чеснок, лук, перец, зелень перемалываем на блендере или на мясорубке. Потом все это заливаем топленным салом(смальцем), но только не сильно горячим. Солим. Дать застить, готово.
Все просто, но если намазать на черный хлеб, смачно. Или же можно как приправу, класть в тарелку с ухой или шурпой, и т.д.
 
Зверху