Легендарные 0000.

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем Салган, 24 січ 2020.

?

Используете ли Вы на охоте 0000

1. Да. Работает. Есть смысл использовать

2. Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Hovarf

Hovarf Слідопит

Найкрупніший дріб 4/0 (5 мм) на мою думку завжди був, є і напевне ще довго буде найкращим боєприпасом при облавних полюваннях на вовка. Недарма його в народі називають "вовчак". Особисто я при полюванні на лисицю в лівий ствол завжди кладу 3/0 або 4/0. Хоча можливо для лисиці це трохи і забагато. Але так вже якось почуваюсь впевненіше.

Санёк 86 та 1gena73 подобається це.
  2. Safari
  3. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Таке питання. Якщо шріт "0000" і більший не є затребуваним (завеликий для зайця, лисиці, по копитним заборонений згідно Закону), то чому в лінійці іменитих брендів завжди є вибір набоїв з грубими номерами шроту (5/0...10/0)??? :)

4. Hovarf

Hovarf Слідопит

На мою думку люба куля може давати рикошети. Яким буде цей рикошет - залежить від кута попадання, від маси кулі, її швидкості та матеріалу виготовлення, від предмету в який вона влучила (гілка, стовбур дерева, камінь). Може ще від якихось факторів залежить. Щодо причин заборони круглих куль - я висловив тільки своє припущення , про що десь читав в інтернеті. Можливо причини інші. Прошу вибачення, що відхилився від теми.

5. 1gena73

Також так роблю. І хоча це не зовсім відповідає мисливській етиці, не цураюся стріляти по лисиці і на великі дистанці.

Санёк 86 та Охотник77 подобається це.
  6. Hovarf

Hovarf Слідопит

На мою думку є ще один об'єкт полювання - вовк. А останнім часом в південних областях - шакал. Поки на них будуть проводитись полювання, дріб 0000 буде мати попит.

7. 1gena73

В Європі полюють на вовка??? :)

8. ATIS

ATIS Снайпер

Ви все вірно написали, заборонили бо рекошетять, а я пишу що полева теж гарно рекошети робить, а не заборонена....

Malgrum подобається це.
  9. Hovarf

Hovarf Слідопит

Ну, давайте не будемо забувати ще про таку річ як реклама. Часом виробники так "розмалюють" свій товар, що він користується шаленим успіхом, хоча якщо розібратися тверезо - не має жодних переваг перед своїм попередником.

Konrad подобається це.
  10. huntumy

huntumy Снайпер

Всі кулі рикошетять, навіть стальні. Тільки схильність до рикошету у кожної кулі своя

11. ТАР

ТАР Снайпер

Скорее всего нет. По крайней мере его нельзя стрелять при охоте на другие виды дичи.

12. am_ua

am_ua Новачок

Думаю, що заборона круглої кулі полягає в її вартості. Її можна виготовити в домашніх умовах. При правильному підборі комплектуючих дає відмінні результати. Думаю, що половина з усіх існуючих куль рикошетить не менше, але зате коштує в рази дорожче.

Кузнец144 подобається це.
  13. север

север ветеран форуму надійна команда

Да сколько их надо-то, за всю легальную охотничью жизнь? Чтобы сэкономить сотню-другую на хороший, качественный пулевой патрон? Никогда не понимал такого подхода к ответственным, единичным выстрелам.
    А если для пострелух-так полно вокруг бюджетных вариантов.
    Нет. Пулевые патроны-это не метод экономии бюджета охотника точно!

ТАР та Panters подобається це.
  14. am_ua

am_ua Новачок

А чому ви вважаєте, що патрон з круглою кулею не є якісний? Я люблю кульову стрільбу, 99.9% це дійсно пострілухи. Але чому бюджетний варіант це все крім круглої (не враховуючи незрозумілих заборон на колективних полюваннях і т.п.)?

15. huntumy

huntumy Снайпер

А що там не зрозумілого?

Корнилов подобається це.
  16. am_ua

am_ua Новачок

Ви вважаєте, що це дуже логічна і вкрай необхідна річ?

17. huntumy

huntumy Снайпер

І не тільки я. Негативно відношусь до подібних віджитих куль особливо до картечі

Попович Віталій та Корнилов подобається це.
  18. am_ua

am_ua Новачок

Про картеч я не говорив ні слова. Як кажуть "нове то добре забуте старе". Врешті спробуйте, може сподобається.

19. huntumy

huntumy Снайпер

Так за Вас ніхто нічого не каже.
    Що я повинен спробувати? :)

20. am_ua

am_ua Новачок

Чому повинні? Просто можете, щоб змінити своє негативне ставлення.

21. huntumy

huntumy Снайпер

Навіщо його міняти? Стріляю своїми кулями і майже не мажу. За картеч на полюванні у нашому колективі можна по шиї отримати. Не вмієш стріляти сиди дома.

Корнилов подобається це.

Поділитися цією сторінкою