Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Салган

Мисливець
Какое отношение имеет дробь 4 к данной теме? Человек на видео стреляет близко, 20-30 метров. На такой дистанции ЛИЧНО в минувшем сезоне взял гуся РИО 7.5 28 грамм. Чисто бит. Случайно. Охотился на утку, налетел гусь. Это же не значит что гуся необходимо стрелять семёркой???
В другой раз взял два влёт с одного выстрела как на видео на первых секундах, дробь 3, РИО 32 грамма, около 30 метров.
Номер дроби Сильно зависит от дистанции. Связи видео с темой не особо прослеживаю.
 

Салган

Мисливець
Четвёрка тоже мелковата для гуся. От 3 до 0, оптимально 2. Моё мнение. До 40 метров. На 20 метров без разницы чем стрелять. И от семёрки упадёт. Проверено 100%.
По поводу отсутствия смысла использования 0000 согласен. Тоже так считаю.
 

barabaka

Слідопит
А може він ще й хотів сказати, що нема сенсу викристовувати свинець, бо на відео сталь? :cool:
 

Копатыч

Зброяр
Четвёрка тоже мелковата для гуся. От 3 до 0, оптимально 2.
А може він ще й хотів сказати, що нема сенсу викристовувати свинець, бо на відео сталь? :cool:
вот, человек лупит "пятаком" :D:D:D:eek::eek::eek::eek: и не парится ....... там еще много видосов .... и по утке .... ходовая дробь "пятак" ...:p:p:p:p
 

barabaka

Слідопит

Копатыч

Зброяр
Вопрос в том, сколько у него ушло подранков с "пятаком" в жопе.
"вопрос" в том, что подранков хватает, при использовании любого номера дроби ......
но, человек практически всегда вставляет "повтор, в замедленном виде", где четко видно, ошибки в прицеливании !!!!!
а на "нормальной" дистанции, хватает "пятака", с головой ......, а если попасть "центром осипи", то ваще фарш :eek::eek:o_Oo_Oo_O .....
и прошу заметить, что этот человек, стреляет "магазинными" патронами и не парит себе мозг .... какой порошок прикупить, и какую "рабочую" навеску подобрать, что бы соблюсти супер соотношение по скорости и плотности дробового снаряда :D:D:D:D:D
да, у него есть, если можно так сказать, "любимая" марка патронов, с которыми он охотится ......, но даже при охоте на "зайку", я не видел, что бы он пользовался ОО, ООО, а тем более ОООО :eek::eek::eek::confused::confused::confused:
 

barabaka

Слідопит
"вопрос" в том, что подранков хватает, при использовании любого номера дроби ......
Это общие фразы, которые к массе, умноженной на скорость не имеют отношения.

да, у него есть, если можно так сказать, "любимая" марка патронов, с которыми он охотится ......, но даже при охоте на "зайку", я не видел, что бы он пользовался ОО, ООО, а тем более ОООО :eek::eek::eek::confused::confused:
Все правильно. Потому что зайца нужно стрелять заячьей дробью. А гуся гусиной :D
 

Вова!!!

Снайпер
Проголосовал за, пользуюся иногда. Попадала ко мне такая дробь по разному, по наследству, дарили, угощали и т.д. сам бы я ее никогда не покупал. Применение ее ограничивается у меня бродячими собаками и лиса до 30-35 м. Хотя на такой дистанции все равно пятерка это или ноли. Приходилось добывать и зайца, но дистанция не повышали 35 м., поражения страшные! Просто месево! Единственное ружье которое очень хорошо, кучно и равномерно било 3/0 , это ИЖ-26, но снаряжался патрон на f2-36 , как оказалось далеко не последний фактор. В этом сезоне был у меня случай добычи лисы пятеркой в 24 г. дроби . Боковой выстрел через мелкие кусты . Патрон в 16 к. 206v 1.25/24г. Пороха явно многовато, кусючий! Легла сразу без вариантов, только зевала. Мать дуже устала, ну не от пятерки же она упала!!!:D:D:DЕдинственно по чем я вижу применение такой дроби это волк , при адекватной осыпи . Всему остальному за глаза и просто ноля хватает.
 
Останнє редагування:

Patso

Снайпер
Тут ще як варіант 4/0 використовувати в малих калібрах. Наприклад 20ка не любить крупного дробу. Тими ж 2/0 осип дуже рвана. А 4/0 має діаметр 5мм. Якщо їх скласти в контейнер по 7шт в ряд то 3×5=15мм, якраз узгоджується з півчоком. Добина 4/0 важить десь 0,75г. 5 рядів по 7шт - 35 дробин важитимуть 26г. При такому спорядженні воно має летіти кучно.
 

okhorly

Слідопит
Я прихильник крупних номерів (00).
Але інколи кортить пальнуть по вуханю і чимось дрібнішим.
Був зі мною такий випадок. Повертався з полювання додому, вирішив пройти ще одне поле пахоти, вкинув у стволи патрони з шротом (&3 32г полу чок) і (&1 36г чок),
Вискакує косий метрів 12-15 від мене і біжить в ліву сторону я прицілився і десь на дистанції 25-30м стріляю, бачу як косим тіпнуло і вилетів пух, другий постріл вдумчиво 40-45м трісь, косий побіг вже не так бистро але побіг.
Став і думаю оце блядь снайпер:rolleyes:.
Пішов дивитися на сліди і оцінювать свої промахи, обидва постріли були влучні, по слідам на снігу була видна і кров і збита шерсть.
Пішов по слідам шукати косого, пройшовши метрів 450-500 вже на початку іншого поля лежить мій косий.
Що показало вскритіє.
Першим пострілом я обзади, попало 4 дробини &3 по стегнам і одна по тельбухам.
Другий постріл по ходу багато взяв випередження попала одна дробина вище лопатки, друга пробила легені і застрягли під шкурою з іншої сторони.
Можливо якась дробина з одиниці попала і по задній частині але я не знайшов.
От бідолаха і шкріб поки легені не набралися кров’ю.
Потрібно більше тренуватися, і будуть кращу результати.
А на рахуно того що хтось полює косого шротом 0000 а хтось &3 не хай люди полюють, головне ВЛУЧИТИ.
Ні кому ні чого не нав’язую.
Просто розповів один із своїх випадків використання шроту &3 і &1.
Была и у меня история похожая. В облаве подняли косого, отстрелялось по нему человек пять. Я был на фланге, стрелял последним, положил единичкой. До меня зайчик пер на всех парах. Дома, когда ободрал высыпалось из под шкуры кучу дроби №№3-4-5. Тут кроме дроби еще и навеска пороха играет.
 

вовцюгака

Мисливець
В свій час, в ООХ Греков описав полювання на лисиць в степу з підходу,то вказував шріт нумер 000.*На лисиц с манком *Уваров А.В.,автор використовував і картеч,але згодом зробив висновок,що до 64м - шріт 0 накращ..Не кожна рушниця добре б*є крупняком.Мілкими номерами б*ют добре майже всі рушниці,якщо стволи в нормі,нажаль великими нумерами,,такими як 0-0000,картеч -не всі.Тому і цінуються такі рушниці.Знову ж таки в ООХ була стаття ,де описували феноменальний бій картеччю з ІЖ-54.
Маю 000,кілограм 35,в свій час батько десь придбав на *шару*,то він саме її використовував на лиса.В ті часи,в 1970-80,коли були зими ,як зими-мінус 20С,сніг і т.д.,брав на засідку( з скирди) саме набої з 000,або на лиса з підходу,коли лис мишкував.Добре пам*ятаю,як серед степу (їхали з полювання на русака) помітили лиса в полі,який мишкував.Я ще підлітком був.Батько з свого*піщика* підманив лиса(постійно мав при собі,коли полювали на пушного,як він казав мені-їсти не просит,то хай буде в кишені на всяк випадок),але матьорий лисяра попався,підходив дуже довго,а ми пролежали з годину в снігу...Морозюка,вітерець до кісток,а ти лежачи міркуєш-*коли ж ти,лисяра,вже підійдеш на постріл*.Вперше стріляв по лису-не попав,Батько здобув таки його,а стріляв він саме 000,бив лиса на метрів 50 з ТОЗ БМ.Лівий ствол рушниці дійсно дуже добре бив крупняком.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
В свій час, в ООХ Греков описав полювання на лисиць в степу з підходу,то вказував шріт нумер 000.*На лисиц с манком *Уваров А.В.,автор використовував і картеч,але згодом зробив висновок,що до 64м - шріт 0 накращ..Не кожна рушниця добре б*є крупняком.Мілкими номерами б*ют добре майже всі рушниці,якщо стволи в нормі,нажаль великими нумерами,,такими як 0-0000,картеч -не всі.Тому і цінуються такі рушниці.Знову ж таки в ООХ була стаття ,де описували феноменальний бій картеччю з ІЖ-54.
Маю 000,кілограм 35,в свій час батько десь придбав на *шару*,то він саме її використовував на лиса.В ті часи,в 1970-80,коли були зими ,як зими-мінус 20С,сніг і т.д.,брав на засідку( з скирди) саме набої з 000,або на лиса з підходу,коли лис мишкував.Добре пам*ятаю,як серед степу (їхали з полювання на русака) помітили лиса в полі,який мишкував.Я ще підлітком був.Батько з свого*піщика* підманив лиса(постійно мав при собі,коли полювали на пушного,як він казав мені-їсти не просит,то хай буде в кишені на всяк випадок),але матьорий лисяра попався,підходив дуже довго,а ми пролежали з годину в снігу...Морозюка,вітерець до кісток,а ти лежачи міркуєш-*коли ж ти,лисяра,вже підійдеш на постріл*.Вперше стріляв по лису-не попав,Батько здобув таки його,а стріляв він саме 000,бив лиса на метрів 50 з ТОЗ БМ.Лівий ствол рушниці дійсно дуже добре бив крупняком.
Когда то у меня был тоз 63, так тот любил полукартечь (вроде 5.5 или 6.2, давно было уже не помню), на 35-45м. давал такую кучность, что мама не горюй.
Так мне говорил один охотник "это настоящее браконьерское ружье" потому что можно ставить получартечь и она подходила ко всему от зайца до подсвинка.
Дробью бой из него был обычный, ничего выдающегося, никакой особой кучности, абсолютно ничего, но если попадал то падало все исправно, а вот бой картечь мне запомнился в этом ружьишке.
Так что каждому ружью свой патрон!
 

pasa bobkin

Мисливець
Картеч 5.5 із шіснадцятки, летить суперово. Порох Тахо 1.55 на 28 картечин.
 

ATIS

Снайпер
Я також з 6.2, добився гарнішого осипу ніж на 4/0, щось не летитів він в мене з жодної рушниці.
 
Зверху