Легендарные 0000.

Используете ли Вы на охоте 0000

  • Да. Работает. Есть смысл использовать

  • Нет. Бессмысленно. Практического эффекта нет


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

иж 18

Слідопит
Побачив в одного дідугана набої на відкриття по пернатій...
На прокладці написана величезна буква "К"........
Питаю в того діда,що за набій???
Відповідь: -Ти що синок не бачиш, буква "К",значить КАЧКА !!!
Розібрав той патрон,далі самі здогадуйтесь.............
Отак люди полюють...
Какая реакция деда была, когда он увидел картечь? наверное сказал, что "К" значит кабан. :)
 

Аникей

Мисливець
Стара нумерація патронів на качву :

- (К) - це качка а (П/К) це для пів-качки ,тобто чирка .:D
В одного мисливця якому було вже за 60років при пюанні на зайця в патронташі побаив крім кількох набоів нулівки самозаряені патрони з написом буки 'п' на дробові прокладці ,я запитав навіщо на полвання так бато пуль ,на що мисливеь відповів що то пташиний шріт
 

КДН

Слідопит
Какая реакция деда была, когда он увидел картечь? наверное сказал, что "К" значит кабан. :)
Картеч була!!!
З такими товаришами на полюванні є всі шанси отримати по плечах тою картеччю.
І куфайка не спасе хлопці.Це не 9 і не 7 що обсипе і все.
 

иж 18

Слідопит
Картеч була!!!
З такими товаришами на полюванні є всі шанси отримати по плечах тою картеччю.
І куфайка не спасе хлопці.Це не 9 і не 7 що обсипе і все.
Есть охотники которые осознано стреляют картечью по зайцу, рассказывал один охотник, что на одной из охот картечь рекошетом попала ему в грудь, дело было зимой, вещи спасли.
 

Салган

Мисливець
И шо. Был недавно на закрытии лисы. Общался по этому поводу с многими охотниками. Вердикт однозначный. Лису бьют от 00 и выше, 000 саме то. Как по мне шо 000 шо 0000 один пень разница. Когда услышали что я двойкой стрелял смеялись, мол мелкая, ничего ей не сделает. Меньше 000 и класть нечего. Вот и математика. Справедливости ради, я лису бил метров от 40, ушла. Охотники говорили что вроде бы попал, видели. И я если честно сомневаюсь что просто промазал. А лис ушёл. Допускаю что не хватило энергии 2 для поражения, посчекотал так сказать. Признаться я и сам согласен что 2 мелковато было в данной ситуации, но я думал близко будет, а вышла далеко пришлось стрелять чем есть. полагаю №0 был бы самое оно. Но, Вердикт других охотников 000, не меньше.
 

igor21

Слідопит
И шо. А лис ушёл. Допускаю что не хватило энергии 2 для поражения, посчекотал так сказать. Признаться я и сам согласен что 2 мелковато было в данной ситуации, но я думал близко будет, а вышла далеко пришлось стрелять чем есть. полагаю №0 был бы самое оно. Но, Вердикт других охотников 000, не меньше.
А то, ШО и картечью можно зарядить так, ШО "не хватит энергии для поражения".
При скорости двойки 200м/с при встрече с лисой и попадании 5 дробин в тушку на 40м никуда она нахр...н не денется. Эти показатели даже "Сокол" обеспечивал, не говоря уже о нОнешних порохах.
 

ATIS

Снайпер
А то, ШО и картечью можно зарядить так, ШО "не хватит энергии для поражения".
При скорости двойки 200м/с при встрече с лисой и попадании 5 дробин в тушку на 40м никуда она нахр...н не денется. Эти показатели даже "Сокол" обеспечивал, не говоря уже о нОнешних порохах.
Також маю таку думку. Потрібно з патроном розбиратись, 40м двійкою мала б перекинутись.
 

kef

Зброяр
Також маю таку думку. Потрібно з патроном розбиратись, 40м двійкою мала б перекинутись.
За умови попадання декількох шротин по місцю.
Декілька років тому зимою при мінусах за 10 градусів стріляв по лисиці .Рушниця Іж 27 в 12 к.. перший патрон 1 .нижній ствол. Верхній три нулі .Першим явний промах (так думав).Віддаль приблизно 50 м. Другий постріл з упередженням перед ціллю на око -1,5 м . Віддаль метрів 70 . Гільзи паперові.жвл.порох Сокол 80 -х років ,пиж войлок.двп.стаканчик для шроту .Звичайна закрутка.Після пострілу було видно як шріт збив сніг на бур'янах в місці бігу лиса.Лис навіть хвоста та задню частину у верх підкинув. Після чого пробіг ще метрів 300 по полі і почав лягати.Коли підійшов то вже був мертвий.При огляді було видно враження шротом в лівий та правий бік живота.Коли зняли шкуру .То було видно .що одиниця потрапила у м'язи стегна та шиї .А от три нулі -дві шротини прошили живота на виліт .
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Дикі люди...
 
Зверху