Легендарна зброя Browning Авто 5

rfyjt13

Слідопит
Два ідентичні браунінга 23 і 29 року 16/65 один викидає гільзу 67 а другий " строго" до 65 , в чому причина?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Не,ну не красавцы ли...


браун.PNG
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Стас1976

Новачок
Шановний peps
на попередній сторінці показали елемент декору Вашого Авто 5 та й
Поки що тільки на стенді пристрілку пройшла))
Чим не задовільнили результати пристрілки, що вирішили продати?
Запитання не потенційного покупця, а звичайного "собирателя фольклора"))
дякую
Стас
 

peps

Мисливець
Півавтомати як виявилось не моє) тай робота така))
 

Стас1976

Новачок
Півавтомати як виявилось не моє) тай робота така))
шкода.
А я сподіваюсь побачити в цій темі прикладів так десяток мішенів різних. особливо довоєнних зразків та на великих дистанціях.
Але щось думаю, що їх не буде.
Воно то зрозуміло- власник зарядив патрон, вистрілив. дріб лягла добре. Для чого більше мудрувати та тратити час на всякі експерименти)))
на ганзі, до речі, з 300 +/- сторінок форуму я бачив буквально одиниці фото відстрілу. Проте добра четверта частина питань- "як визначити рік виробництва"))
 

540

Новачок
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста выбрал купить себе Браунинг авто 5 с двумя стволами, ресивер и два ствола, Всё на трёх разных номерах. Чем это чревато в дальнейшем по работе автоматики и проблемами в разрешиловке? Или для столь уважаемой мировой фирмы это норма? Просто сумма не маленькая и не хочется потом попасть на нюансы и нервотрепку. С уважением Роман.
 

немец1970

Слідопит
Добрый вечер. Подскажите пожалуйста выбрал купить себе Браунинг авто 5 с двумя стволами, ресивер и два ствола, Всё на трёх разных номерах. Чем это чревато в дальнейшем по работе автоматики и проблемами в разрешиловке? Или для столь уважаемой мировой фирмы это норма? Просто сумма не маленькая и не хочется потом попасть на нюансы и нервотрепку. С уважением Роман.
Это вообще нормально! Везде разные номера! Я никогда не встречал, чтоб совпали! В разрешении все три и запишут! На работу никак не влияет, всё взаимозаменяемо и подгонка не требуется! добро пожаловать в клуб любителей авто 5!
 

wiarus

Мисливець
а я свой авто-5 продал лет 15 тому. не панравился хотя использовал его довольно долго.
 
Зверху