Куплю труби на ТОЗ - 25

a_l_e_x_84

Мисливець
Куплю труби на ТОЗ - 25 У (покращеного виконання з білою колодкою) в ідеальному стані. Фото та ціну в особисті.
 

a_l_e_x_84

Мисливець
В стоволах багато раковин, а рушниця дорога як пам'ять, є бажання її зберегти
 

Белий

Мисливець
Удачі в пошуку, в особистих повідомленнях написав інформацію яка вам облегшить пошуки
 

Белий

Мисливець
Може щось не те напишу, але наче з ТОЗ-БМ підходять "на ура". Звісно якщо ТОЗ-25 у вас 16-го калібру.
Тоз 25 випускався тільки в 16 калібрі, і ви правильно примітили в тоз 25 і в тоз 63 все однакове в плані стволів
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тоз 25 випускався тільки в 16 калібрі, і ви правильно примітили в тоз 25 і в тоз 63 все однакове в плані стволів
Я також до недавна був такої думки, що ТОЗ-25 випускався тільки 16 калібру. Однак мушу вас розачарувати - ТОЗ-25 випускали і 12-го калібру. Кажуть дуже добрі рушниці, випустили мало, вага таких рушниць була близько 3500-3600 грам.
 

Белий

Мисливець
Я також до недавна був такої думки, що ТОЗ-25 випускався тільки 16 калібру. Однак мушу вас розачарувати - ТОЗ-25 випускали і 12-го калібру. Кажуть дуже добрі рушниці, випустили мало, вага таких рушниць була близько 3500-3600 грам.
Маєте якесь інформативне джерело де вказано про 12 калібр? За любки б по читав і ознайомився, або хоч фото рушниці в різних ракурсах та фото з клеймами
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Нема в мене такого. Але в людей є такі рушниці на руках, це не міфічний ІЖ-54 16-го калібру. В пана Ігора-туриста така рушниця була в користуванні.
https://brakonyerov.net/ohota/oruzhie/toz-25.html
Тут описані ТТХ
 
Зверху