Куплю календар УТМР на 2023 рік .

Ну який вже є..., і то на замовлення. Два три тижні чекати 300грн., на цілий рік.
Кпаще замовити самому в типографії чи копіцентрі...мені декілька років тому на ювілей колеги дарували з нашими фото з полювань. І ціна була більше ніж адекватна))))
 

Dusk Hunter

Мисливець
Гарне питання, на яке я не знаю відповіді. :rolleyes:
Задайте питання в районній організації, чи передавали їм календарі?
В минулому році у фейсбуці в групі Тернопільська обласна організація УТМР я написав пост із запитанням де можна придбати календар...,пост оперативно видалили. Про що далі можна з ними говорити? Сидять внески чекають паразити. Пару копійок на календарях іто неможуть заробити.
 

Шурави

Снайпер
В минулому році у фейсбуці в групі Тернопільська обласна організація УТМР я написав пост із запитанням де можна придбати календар...,пост оперативно видалили. Про що далі можна з ними говорити? Сидять внески чекають паразити. Пару копійок на календарях іто неможуть заробити.
Ключове "заробити"
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В 2023 році календар УТМР, ІМХО, був цікавіший, ніж на 2024.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В 2023 році календар УТМР, ІМХО, був цікавіший, ніж на 2024.
П.С. Розповсюдженням календарів я не займаюсь.
1703487179564_resize_10.jpg
1703487179536_resize_64.jpg
1703487179585_resize_41.jpg
 

Altay1972

Снайпер
Телефонував до
Чернігівська обласна організація
Голова президії ради – Сачок Олена Миколаївна , культурно послали.
Ну так вони ж там для ПМ - Поважних (Почесних) Мисливців, не плутати з пм - пересічними мисливцями... сумно...
 
Телефонував до
Чернігівська обласна організація
Голова президії ради – Сачок Олена Миколаївна , культурно послали.
До війни ми з нею також попередньо домовились щодо розробки проектів мисливського упорядкування для підпорядкованих підприємст Чернігівської ОО УТМР. І що???? "Культурно передумали... :confused: :eek:"
Але то їх право...але кошти членів товариства.
А по суті справи щодо календарів. Багато років просто замовляв з десяток в магазині УТМР і КУПУВАВ!!!! Собі, на подарунки друзям і на питання "Чого не попросиш, тобі ж в багатьох областях подарують один-два". Відповідав просто "НЕ звик бути винним комусь вже давно..."
Лише в минулому році мені подарували пару добрі друзі- наші замовники, а де вони брали я не питав....З початку війни в Запоріжжі магазин УТМР не працює.
 
Цього року отримав в подарунок календар УТМР. За, що щиро вдячний одному із своїх колег замовників. Але,як на мене особисто, в тому році був гарніший))))
 
Зверху