Куплю горизонталку для охоти з легавою

shpak

Мисливець
Куплю бельгійку,француза... з дульним звуженням від 0.00 - 0.5., в 12кал. Чому бельгійку і француза,тому-що німців з такими дульними звуженнями знайти важко.
 

alex-61

Новачок
Доброго дня. Є в мене така рушниця. Свого часу це був експортний зразок. Звертаю увагу на звуження обох стволів. Рушниця весь час була в мене. Стан на 5. Знаходиться у Харкові
Снимок3.JPG
Снимок6.JPG
 

NickTN

Мисливець
Я маю відношення...Але я також не розумію,до чого тут іж43к:rolleyes:. З заявленою зброєю-іж43к нічого спільного немає!
Я уважно прочитав вашу тему, але запропонува ІЖ 43К, як рушницю яка підходить до полювань з лягавою дуже і дуже як по дульним звуженням (обидва циліндри) так і по безпеці під час полювання, але ви праві і вона не відповідає одному з критеріїв (країна виробник), з Пов.
 

shpak

Мисливець
Я уважно прочитав вашу тему, але запропонува ІЖ 43К, як рушницю яка підходить до полювань з лягавою дуже і дуже як по дульним звуженням (обидва циліндри) так і по безпеці під час полювання, але ви праві і вона не відповідає одному з критеріїв (країна виробник), з Пов.
Щиро Вам дякую! Цит.:-«Рушниця яка підходить для полювань з легавою»-це вже окрема тема,про неї можна говорити довго...Вибір зроблений,в приорітеті безкуркова рушниця 12кал.Якщо в ідеалі зброя, то підійде і 20кал!
 

NickTN

Мисливець
Щиро Вам дякую! Цит.:-«Рушниця яка підходить для полювань з легавою»-це вже окрема тема,про неї можна говорити довго...Вибір зроблений,в приорітеті безкуркова рушниця 12кал.Якщо в ідеалі зброя, то підійде і 20кал!
З бюджетом який ви озвучили, я думаю і з нових рушниць щось можна підібрати))), любий магазин для вас зробить максимально можливу знижку, аби ви купили їх рушницю)
 
Зверху