Куплю гладкоствольну мисливську рушницю. Житомирська обл.

Юрій_79

Новачок
Поїхав до Києва в магазин про який писав Jagdterrier_1927 в цій темі і купив собі МР-153 за 10950,00 грн. 12 калібру з 89 -м патронником та 750мм стволом. Дивилися, крутили його - ствол ніби рівний, автоматика теж справно працює остальне на пристрілці покаже. З двох наданих мені рушниць для перегляду вибрали одне. Правда там ще десь є до 10 рушниць цієї моделі тільки зі стволом 710 мм. Ще не стріляв з нього - потрібно спочатку в дозвільну завезти зареєструвати.
 

kef

Зброяр
Поїхав до Києва в магазин про який писав Jagdterrier_1927 в цій темі і купив собі МР-153 за 10950,00 грн. 12 калібру з 89 -м патронником та 750мм стволом. Дивилися, крутили його - ствол ніби рівний, автоматика теж справно працює остальне на пристрілці покаже. З двох наданих мені рушниць для перегляду вибрали одне. Правда там ще десь є до 10 рушниць цієї моделі тільки зі стволом 710 мм. Ще не стріляв з нього - потрібно спочатку в дозвільну завезти зареєструвати.
Потрібно було брати з 71 см. та з 76 мм.патронником.та змінними (насадками ).
 

Юрій_79

Новачок
З 76 мм патронником у них немає в продажі. А насадки однієї величини що на 75 ствол що на 71-й.
 

Тратата

Мисливець
А чим 75-й ствол гірший за 71?
Если Вы "повскидывались" в магазине с разными моделями ружей,и выбранное Вами "легло" Вам "в руки"-тогда Ваш выбор правильный! Но я за ружьё с 710-ым стволом (моё личное мнение)-они практичнее на охоте и "универсальнее". Вы выбрали то что Вам понравилось.Поздравляю!
 

дмтрий к.

Мисливець
смотрел в сторону двустволок, а взял автомат...эх, и у меня на продаже был) но не МР, а еще МЦ...да и дешевле..;)
 
Зверху