Куплю Вепр 308win

ВАся1091992

Мисливець
Вепр или Супер Вепр в 308 калибре. Нахожусь тереториально Харьковская обл. Возможности далеко ехать нет, покупка в Хар.обл. или рядом. 0687483953(вайбер)
 

ВАся1091992

Мисливець
Напишіть свою відповідь...да как то привык к полуавтоматам да и цена его доступна
 

Panters

Снайпер
Напишіть свою відповідь...да как то привык к полуавтоматам да и цена его доступна
Якщо Ви маєте на увазі мою думку на рахунок карабіна Вепр,
то як на мене це важка і непотрібна річ, особливо для ходового
полювання, в сусіда є Вепр супер, гаубиця яку й даром не взяв би,
від того й ціна їх доступна, хто купив не може позбутись, але це моя
думка, кому що подобається, я придбав болтовик Хова 1500, карабін
супер, товариш торік взяв Вепра, вже продає.
 

HOWA

Слідопит
болтовик Хова 1500,
До речі, карабін Hоwa 1500 - брат близнюк карабіна Weatherby Vanguard якщо цікаво. І далі - Закон забороняє використання самозарядної зброї з магазином більш ніж на два патрони.( ст. 20 ... немисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони; ) потрібно мудрувати зі вставкою яка повинна обмежувати кількість патронів в магазині). Але купувати вам й користуватись вам.
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
Напишіть свою відповідь...Howa раза в 2 дороже будет наверно.
Я купляв 1,5 роки тому за 600 дол.(б/у 2,5 роки, настріл 120патр.), в любому випадку треба
брати те що треба, а не те що подешевше 'аби було', краще не спішити і дозбирати до
потрібної суми.
 
Зверху