Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

krushinski00

Снайпер
Для більшо інформації на ютубі є відстріл саме моїх куль.з навісками.способом закриття.порох Ао та тахо якщо не помиляюсь.зірка дасть з рисю більший тиск тому я радив По 1.65-1.7 для неї.
В мене такий варіант полетів не погано і вистріл був стандартний
 

jktrcfylh

Новачок
Поділюся ще одним вдалим експериментом:
куля ШШ 12кал, спорядження стандартне - куля+саморіз+пиж 23мм, вага 39г
порох Нобель А0 - 1,95г
рушниця Бернарделлі мега, звуження циліндр (пять насічок)
швидкість кулі 437 м/с
відстріл на 50м в тирі з рук
Переглянути вкладення 332105
вибачаюсь який нобель?
 

буровик

Новачок
Доброго дня шановне Товариство! Вітаю усіх із святом.
Короткий звіт з відстрілу куль ШШ підкаліберних (20 кал.).
Зброя Іж-12 12кал., діаметр каналу ствола 18,2 мм., пристрілка проводилася з верхнього ствола, дульне звуження чок 1мм. Відстань до мішені 50 метрів.
На поросі NS 206 S так і не зміг отримати доброго результату, хоча пробував різні навіски.
Непоганий результат вийшов при збірці: капсуль NS 686, порох NS A0 - 1,85 грам, куля в контейнері РИСЬ (підрізаний до донця), зірка.
20181103_141130.jpg
20181103_141144.jpg
Цілився в центр мішені - чорний круг.
Кулі відмінної якості - рекомендую.
 

krushinski00

Снайпер
Доброго дня шановне Товариство! Вітаю усіх із святом.
Короткий звіт з відстрілу куль ШШ підкаліберних (20 кал.).
Зброя Іж-12 12кал., діаметр каналу ствола 18,2 мм., пристрілка проводилася з верхнього ствола, дульне звуження чок 1мм. Відстань до мішені 50 метрів.
На поросі NS 206 S так і не зміг отримати доброго результату, хоча пробував різні навіски.
Непоганий результат вийшов при збірці: капсуль NS 686, порох NS A0 - 1,85 грам, куля в контейнері РИСЬ (підрізаний до донця), зірка. Переглянути вкладення 504691 Переглянути вкладення 504693 Цілився в центр мішені - чорний круг.
Кулі відмінної якості - рекомендую.
Попробуйте зараз Ао-1.65-1.7.
Ви використовуєте навіску яка працює зимою.літом піднімає що булаву що шш на рисі на 10-15 см.
Дякую за фото.
 

Конотоп

Новачок
Доброго всім здоровя. Я початківець,тому прошу зрозуміти і пробачити..:). (понять и простить..). Хочу навчитися споряджати набої, проблем з придбанням магазинних немає, але, що то за мисливець....o_O. Тому прошу поради. Зброя - Hatsan B12. Гільза - латунь (жевело). Звуження будь-які, від циліндра до 1,25 (здається так).Порадьте , будьласка, яку кулю взяти,в якій послідовності і з чим споряджати. Якщо є все в зборі- взагалі супер. В будь-якому разі, тих, що вважаєте для мене будуть оптимальними 30 шт.в замовлення. Дякую.
 

krushinski00

Снайпер
Доброго всім здоровя. Я початківець,тому прошу зрозуміти і пробачити..:). (понять и простить..). Хочу навчитися споряджати набої, проблем з придбанням магазинних немає, але, що то за мисливець....o_O. Тому прошу поради. Зброя - Hatsan B12. Гільза - латунь (жевело). Звуження будь-які, від циліндра до 1,25 (здається так).Порадьте , будьласка, яку кулю взяти,в якій послідовності і з чим споряджати. Якщо є все в зборі- взагалі супер. В будь-якому разі, тих, що вважаєте для мене будуть оптимальними 30 шт.в замовлення. Дякую.
Відписав на вайбер
 

Volanat

Мисливець
Покупал тут пульки ШШ без обвеса, как оказалось я нашел идеальный пулевой патрон для своего ИЖ 27М 12к с постоянными чеками ШШ-16к с шариком 8мм на хвостовике от ПК28 (лепестки контейнера отделил и оставил на месте при сборке) "сокол" 2,3г, гильза РИО б/у закрутка, полетная масса снаряда 36г. Результат стрельбы с рук на 25м из двух стволов поразил (фото).
ШШ 12 собрал, но снаряжать не рискнул :) нет соответствующего пороха (полетная масса вышла 40г.)
 

Вкладення

krushinski00

Снайпер
Покупал тут пульки ШШ без обвеса, как оказалось я нашел идеальный пулевой патрон для своего ИЖ 27М 12к с постоянными чеками ШШ-16к с шариком 8мм на хвостовике от ПК28 (лепестки контейнера отделил и оставил на месте при сборке) "сокол" 2,3г, гильза РИО б/у закрутка, полетная масса снаряда 36г. Результат стрельбы с рук на 25м из двух стволов поразил (фото).
ШШ 12 собрал, но снаряжать не рискнул :) нет соответствующего пороха (полетная масса вышла 40г.)
Дякую за фотозвіт.бонус з мене
 
Зверху