Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

Макс Релодырь )))

Мисливець
Вітаю!
Маю на меті випробувати кулі ШШ.
Зараз споряджаю кілька куль виробництва Віктора ШШ 16 та 20 калібрів у контейнерах під 12 калібр.
Звичайно, ШШ 20 калібру у контейнері "Рись" та амортизаторі - від виробника.
ШШ 16 калібру у Одеському контейнері Спорт 28 - чудово у нього стає. Прикручена саморізом та зрізані пелюстки. Просто зверху надіваються кільцем ті пелюстки.
Усю цю красу споряджаю у нову гільзу B&P та закрию "зіркою".
Маю такі пороха у наявності: АО, С7, 206S та D20
Це під той діапазон ваги самих куль.
Що порадите - який порох використати та якої ваги заряд?
Саме під от таку комплектацію - контейнер плюс "зірка"!
Кулі важать разом з контейнером ШШ 16 кал - до 32 грами, ШШ 20 кал до 29-30 грам.

P.S. Якщо маєте гарний рецепт для цих куль на іншому поросі - то будь ласка!
Особливо цікавить на А1, С7L
у меня ШШ в рыси очень красиво пошла на 206 s -1.7 грамма и на C7 тоже красиво 1.6 грамма
 

Vov-1

Зброяр
Вітаю!
Маю на меті випробувати кулі ШШ.
Зараз споряджаю кілька куль виробництва Віктора ШШ 16 та 20 калібрів у контейнерах під 12 калібр.
Звичайно, ШШ 20 калібру у контейнері "Рись" та амортизаторі - від виробника.
ШШ 16 калібру у Одеському контейнері Спорт 28 - чудово у нього стає. Прикручена саморізом та зрізані пелюстки. Просто зверху надіваються кільцем ті пелюстки.
Усю цю красу споряджаю у нову гільзу B&P та закрию "зіркою".
Маю такі пороха у наявності: АО, С7, 206S та D20
Це під той діапазон ваги самих куль.
Що порадите - який порох використати та якої ваги заряд?
Саме під от таку комплектацію - контейнер плюс "зірка"!
Кулі важать разом з контейнером ШШ 16 кал - до 32 грами, ШШ 20 кал до 29-30 грам.

P.S. Якщо маєте гарний рецепт для цих куль на іншому поросі - то будь ласка!
Особливо цікавить на А1, С7L
Шш 20,гарно пішла на 1,85 Ао +686....
 
Ще раз переглянув УСЮ цю тему.
Вивчав рецепти спорядження кульових набоїв для куль виробництва ТС.
І що можна сказати.
Реалізуючи різноманітні кулі, які дійсно варті уваги як своєю якістю, так і актуальністю на полюваннях - автор жодним чином не приділяє уваги способам спорядження цих куль у набій.
І я вважаю, що це суттєве недопрацювання!
Також вважаю - систематизування готових, якісних рецептів набоїв у один пост було б чудовим кроком назустріч покупцю!
Більш того - це є необхідністю - судячи з недавніх питань новачків. Та й за себе скажу - маю бажання споряджати кулю під "зірку". І прийдеться знов експериментувати. Воно й добре - але було б краще мати робочий рецепт від автора.
І вже від нього шукати своє.
Маю декілька різновидів куль ТС. Споряджав їх під завальцовку. І хочу спробувати щось нове.
Тому пропоную ТС систематизувати готові рецепти спорядження його ж куль!
І викласти їх тут.
А не пропонувати кожному покупцеві написати у приват!
Дякую!
 

Vov-1

Зброяр
Ще раз переглянув УСЮ цю тему.
Вивчав рецепти спорядження кульових набоїв для куль виробництва ТС.
І що можна сказати.
Реалізуючи різноманітні кулі, які дійсно варті уваги як своєю якістю, так і актуальністю на полюваннях - автор жодним чином не приділяє уваги способам спорядження цих куль у набій.
І я вважаю, що це суттєве недопрацювання!
Також вважаю - систематизування готових, якісних рецептів набоїв у один пост було б чудовим кроком назустріч покупцю!
Більш того - це є необхідністю - судячи з недавніх питань новачків. Та й за себе скажу - маю бажання споряджати кулю під "зірку". І прийдеться знов експериментувати. Воно й добре - але було б краще мати робочий рецепт від автора.
І вже від нього шукати своє.
Маю декілька різновидів куль ТС. Споряджав їх під завальцовку. І хочу спробувати щось нове.
Тому пропоную ТС систематизувати готові рецепти спорядження його ж куль!
І викласти їх тут.
А не пропонувати кожному покупцеві написати у приват!
Дякую!
Чому не запитали у ТС рецепти спорядження?Він їх надає...А те що не пише в темі,то ,,секрет виробника";):cool::).Наприклад кулі ШШ ,є в декількох виробників,навіть на форумі.Але вони різні!!!.Топік надасть рецепт,люди почнуть заряджати набоі кулями іншого виробника...І почнеться ,афтора ,,в топку" :Dі т.п....;)Імхо...
 

krushinski00

Снайпер
Якщо багато прочитали це добре.я з вами спілкувався і здається не одноразово.даже з моєю дружиною ви мали змогу поспілкуватись на іншому ресурсі.
Рецепти є.но вони не панацея а більше як від чого відштовхуватись.одна та сама куля споряджені мною по різному полетіла з іж 27 12 калібру різних років виробництва.тому надати рецепт 100% нажаль нереально.буває 0.02-0.03 пороху грає велику різницю при відстрілі.
Пропоную ще тему про Нобеля почитати там теж багато цікавого люди пишуть.
Від Вас буду чикати рецепта з вашої рушниці.марка.канал ствола.звуження.відстань.температура при відстрілу.ну і враження.
На остаток напишу що багато хто даже не відписує що посилка дійшла.а про відстріл і подавну.інформацію яка надходе через вайбер я не розширюю без дозволу.
Думаю що я відповів на багато питань в одному повідомлені.в кого ще будуть то телефон не завжди доступний а приват чи вайбер працюють щодня
 
Якісь слабенькі аргументи про недобросовісну конкуренцію.
Навпаки - повна інформованість викликає довіру та повагу.
Тим більш - не одними порадами ТС обмежується кількість рецептів.
Я взагалі пропоную об'єднати всі рецепти, які тут вже публікували.
Та й взагалі - мені це потрібно одному? Чи, може, загалу?
Реакція ТС вже зрозуміла. І особисто мені вона не подобається.
Я все вже сказав. Не потрібно, продовжимо перешіптуватись у особистих повідомленнях. А може й ні.
 
Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
Пройдіться по темах продажу куль.там не то що рецепта не знайдете а фото відстрілу дефіцит.якщо тут не змогли найти рецепт на свої запити то що мішає створити тему по рецептах відстрілу кулі яка цікавить.думаю люди поділяться
 
А навіщо?
Ви читали те, що я запропонував?
Стати кращим у всьому! І не лише в асортименті виробів.
В якості, в доброзичливості до клієнта.
В дружності та підтримці новачків.
Мабуть, я від вас забагато хочу. Та не зміг донести свою думку не лише до вас, а й до деяких користувачів також.
Вибачте.
На цьому закінчимо. Це ваша тема та й продажі також ваші.
На все добре.
 

krushinski00

Снайпер
Ще раз відпишусь щоб надалі такі питання не піднімались.
Я виготовляю та продаю кулі які майже усі сам мав змогу відстріляли.у продажу тільки ті кулі які дійсно полетіли хоча асортимент був набагато більший.від деяких відмовився одразу та продав форми.
Мої рецепти та способи спорядження є тут чи в інші темі(гуалашка)
Я вже писав що коли би усі кидали свої відстріли то було краще підібрати щось своє ,під свою рушницю.за основу йде майже під усі кулі Ао -1.9.А далі вже шаманити самостійно дивлячись як пішла саме ваша куля.
Шш на рисі під зірку 1.7
 

Bekas7

Мисливець
А навіщо?
Ви читали те, що я запропонував?
Стати кращим у всьому! І не лише в асортименті виробів.
В якості, в доброзичливості до клієнта.
В дружності та підтримці новачків.
Мабуть, я від вас забагато хочу. Та не зміг донести свою думку не лише до вас, а й до деяких користувачів також.
Вибачте.
На цьому закінчимо. Це ваша тема та й продажі також ваші.
На все добре.
Не розумію в чому питання... Людина виготовляє і продає пулі і все чому він має знати який рецепт кому подобається? Його справа продавати те що зробив.... Тим паче в него ИЖ 27 а в когось АТА чи Хатсан або Беретта тому в кожного полетить по різному... В будете писати що вам дали не правильний рецепт і знову буде дискусія... Я вже не кажу що кожен по своєму споряджає хтось в нову гільзу хтось в б/у і т.д...
 
Не розумію в чому питання... Людина виготовляє і продає пулі і все чому він має знати який рецепт кому подобається? Його справа продавати те що зробив.... Тим паче в него ИЖ 27 а в когось АТА чи Хатсан або Беретта тому в кожного полетить по різному... В будете писати що вам дали не правильний рецепт і знову буде дискусія... Я вже не кажу що кожен по своєму споряджає хтось в нову гільзу хтось в б/у і т.д...
Навіть кілька моїх речень прочитати та зрозуміти важко.
Ще раз себе ж процитую.

"Стати кращим у всьому! І не лише в асортименті виробів.
В якості, в доброзичливості до клієнта.
В дружності та підтримці новачків."

Що вам тут не зрозуміло?
Де тут про конкретні рецепти та про уявний ІЖ 27?
Маючи на меті систематизувати ВСІ варіанти спорядження в одному місці для зручності користувача.
Але і тут вам ввижаються неправильні рецепти та дискусії.

Вам не до вподоби моя пропозиція? Так заради Бога!
От тільки вами не надано нічого конструктивного взагалі.
А ТС це не цікаво.
 

krushinski00

Снайпер
Навіть кілька моїх речень прочитати та зрозуміти важко.
Ще раз себе ж процитую.

"Стати кращим у всьому! І не лише в асортименті виробів.
В якості, в доброзичливості до клієнта.
В дружності та підтримці новачків."

Що вам тут не зрозуміло?
Де тут про конкретні рецепти та про уявний ІЖ 27?
Маючи на меті систематизувати ВСІ варіанти спорядження в одному місці для зручності користувача.
Але і тут вам ввижаються неправильні рецепти та дискусії.

Вам не до вподоби моя пропозиція? Так заради Бога!
От тільки вами не надано нічого конструктивного взагалі.
А ТС це не цікаво.
Вот після ваших фото з відстрілом і почнемо надавати рецепти та поради.А в чому бути мені найкращим здається не вам радити
 

krushinski00

Снайпер
Навіть кілька моїх речень прочитати та зрозуміти важко.
Ще раз себе ж процитую.

"Стати кращим у всьому! І не лише в асортименті виробів.
В якості, в доброзичливості до клієнта.
В дружності та підтримці новачків."

Що вам тут не зрозуміло?
Де тут про конкретні рецепти та про уявний ІЖ 27?
Маючи на меті систематизувати ВСІ варіанти спорядження в одному місці для зручності користувача.
Але і тут вам ввижаються неправильні рецепти та дискусії.

Вам не до вподоби моя пропозиція? Так заради Бога!
От тільки вами не надано нічого конструктивного взагалі.
А ТС це не цікаво.
Здається кулі вам вже більше року як відправив.щось ні фоток ні рецепту не пам'ятаю.поправте як забув
 
Вот після ваших фото з відстрілом і почнемо надавати рецепти та поради.А в чому бути мені найкращим здається не вам радити
Порада та пропозиція - то різні речі.
Вам я нічого не "радив".
Запропонував як краще.
Ви ж себе ведете просто негарно.
Особисто мені противно.
Звичайно - найкращим вам не бути. Такі люди, як ви - не здатні просто оцінити пропозицію по покращенню чого б то не було та вислухати співрозмовника.
 
Останнє редагування:
Мабуть, я від вас забагато хочу. Та не зміг донести свою думку не лише до вас, а й до деяких користувачів також.
Вибачте.
На цьому закінчимо. Це ваша тема та й продажі також ваші.
На все добре.
Вчора я вам написав. То що ще треба?
Більш того. Вам, як виробнику, було б зацікавитися пропозицією. А не намагатися мене, як покупця, звинуватити в тому, що я не фотографував відстріл куль вашого виробництва.
Не вважаєте у цьому щось неправильне?
 
Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
Вам можна звіт і нескидати.надалі можете не писати в мої темі.тема для продажу а не обговорення як і що мені робити.якщо питання по ділу то велком,а так ворушити мою тему не потрібно.за 5 років я відмовив лише одній людині у продажу куль.хоча спілкувались і надалі
 
Останнє редагування:
Зверху