Кулі для ИЖ 27 16кал

Статус
Закрита.

Yarik1993

Мисливець
Доброго часу всім, нещодавно став власником рушниці ИЖ27 16 кал.
То мене цікавить таке питання якими кулями можливо стріляти без шкоди для нього, як з Пол.Чок так і Чок.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Скажем так, з п/чока і чока можете стріляти любою підкаліберною кулею.
Якщо каліберною, особливо з чока, то штангелем міряйте саме тіло кулі (без ребер/ободків), якщо тіло кулі має менший діаметр за діаметр Вашого чока, стріляйте сміло.
Ну і друге, постріляйте деякими видами куль і там уже по точності побачите, яка саме куля підходить для Вашої рушниці.

П.С. Не стріляйте(!) каліберними шаровими кулями.
 

Тарас_Когут

Мисливець
На сьогодні виробники кульових набоїв гарантують безпечний постріл з будь-якого звуження в тому числі і чока 1.0 мм. Можете на сайтах перевірити. Я із свого Иж 27 Ем ніколи каліберну кулю не виставляв у ствол, тільки підкаліберні (в пластику) і тепер стріляю всіма кулями фірми duplex. Перемірявши недавно дульні звуження, в мене нижній по факту 1.0 , верхній 1,4 мм, при заявленому стандарті на колодці 0,5 і 1.0. Тому думайте і міряйте. Каліберні на мою думку розтягують чоки. Тай свинцування в стволі відповідне .
 

Yarik1993

Мисливець
На сьогодні виробники кульових набоїв гарантують безпечний постріл з будь-якого звуження в тому числі і чока 1.0 мм. Можете на сайтах перевірити. Я із свого Иж 27 Ем ніколи каліберну кулю не виставляв у ствол, тільки підкаліберні (в пластику) і тепер стріляю всіма кулями фірми duplex. Перемірявши недавно дульні звуження, в мене нижній по факту 1.0 , верхній 1,4 мм, при заявленому стандарті на колодці 0,5 і 1.0. Тому думайте і міряйте. Каліберні на мою думку розтягують чоки. Тай свинцування в стволі відповідне .
Дякую за допомогу.
 

Yarik1993

Мисливець
На сьогодні виробники кульових набоїв гарантують безпечний постріл з будь-якого звуження в тому числі і чока 1.0 мм. Можете на сайтах перевірити. Я із свого Иж 27 Ем ніколи каліберну кулю не виставляв у ствол, тільки підкаліберні (в пластику) і тепер стріляю всіма кулями фірми duplex. Перемірявши недавно дульні звуження, в мене нижній по факту 1.0 , верхній 1,4 мм, при заявленому стандарті на колодці 0,5 і 1.0. Тому думайте і міряйте. Каліберні на мою думку розтягують чоки. Тай свинцування в стволі відповідне .
Дякую що не пройшли мимо.
 

Корнилов

Снайпер
На сьогодні виробники кульових набоїв гарантують безпечний постріл з будь-якого звуження в тому числі і чока 1.0 мм. Можете на сайтах перевірити. Я із свого Иж 27 Ем ніколи каліберну кулю не виставляв у ствол, тільки підкаліберні (в пластику) і тепер стріляю всіма кулями фірми duplex. Перемірявши недавно дульні звуження, в мене нижній по факту 1.0 , верхній 1,4 мм, при заявленому стандарті на колодці 0,5 і 1.0. Тому думайте і міряйте. Каліберні на мою думку розтягують чоки. Тай свинцування в стволі відповідне .
У ИЖ27 сужение, как у ТОЗ-34?
 

am_ua

Мисливець
Із свого ІЖ-27 16к. стараюсь стріляти тільки підкаліберними кулями. Оптимальний варіант по ціні та точності - кругла підкаліберна куля з пів-чока.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Якщо Ви дуже хвилюєтесь за ЧОКи, спробуйте кулю "Діаболо", проста і надійна куля + "м'яка". У неї маленькі зубчики і легкий хвіст, які легко обжимаються в звуженнях і мінімальне навантаження на чоки.
 

SAB

Мисливець
На закриття з свого иж 27 спробував таку кульку . Каліберну на 20 калібр.Стриляв нею з верхнього ствола. Стриляв на 50 метрів з рук. Аби стриляв з опори , може булоб краще.
20190115_110549.jpg
IMG_20170304_072402.jpg
20190115_152929.jpg
20190127_105220.jpg
 

Yarik1993

Мисливець
На закриття з свого иж 27 спробував таку кульку . Каліберну на 20 калібр.Стриляв нею з верхнього ствола. Стриляв на 50 метрів з рук. Аби стриляв з опори , може булоб краще. Переглянути вкладення 463315 Переглянути вкладення 463316 Переглянути вкладення 463317 Переглянути вкладення 463318
Де можна таку придбати?
 

Yarik1993

Мисливець
А таку кулю хто пробував ???

Пуля "Gualandi" имеет по бокам 2 спиральных ребра, а также 2 ведущих пояска, благодаря которым она хорошо центрируется в стволе. Пояски в чоке легко обжимаются, и пуля получает точное направление, не создавая опасности для ствола. Передний ведущий поясок имеет диаметр 17,1 мм, задний – 16,9 мм, диаметр тела пули - 14 мм.
 

Вкладення

Yarik1993

Мисливець
А таку кулю хто пробував ???

Пуля "Gualandi" имеет по бокам 2 спиральных ребра, а также 2 ведущих пояска, благодаря которым она хорошо центрируется в стволе. Пояски в чоке легко обжимаются, и пуля получает точное направление, не создавая опасности для ствола. Передний ведущий поясок имеет диаметр 17,1 мм, задний – 16,9 мм, диаметр тела пули - 14 мм.
Що ніхто такою не стріляв?
 

huntumy

Зброяр
Да почти все стреляли. Смотрите на конструкцию пули. Там есть два тонкие спиральные пояски и два кольцевых. Все это сминается без проблем в чоке. Это ж не цельно отлитая болванка из свинца.
Круглой калиберной нихт, а так все свинцовые пули можно с чока.
 

Yarik1993

Мисливець
Да почти все стреляли. Смотрите на конструкцию пули. Там есть два тонкие спиральные пояски и два кольцевых. Все это сминается без проблем в чоке. Это ж не цельно отлитая болванка из свинца.
Круглой калиберной нихт, а так все свинцовые пули можно с чока.
Хотілося б дізнатися результати,та рецепт спорядження для цієї кулі.
 
Статус
Закрита.
Зверху