Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Я не маю бажання с кимось сперечатися і нікому не нав'язую свою думку.......
Якщо Шш сегментована пробиває кабана 130 кг по двох лопатках на виліт і при цьому розкривається лише у другій лопатці і відривається 2 сегменти...... То так як ви кажете виходить що сегменти повинні розкритися ще як куля тільки зайде під шкуру.... Ця куля з суцільно литим переднім обідком.... І після попадання по тому ж самому дорослому кабану вона не втратить 70 процентів своєї маси і не розірветься на куски навіть якщо попаде в грубі кістки....... І в даному варіанті кулі,на мою думку, повинна бути як добра точність, експансивність, так і пробивна дія повинна бути непоганою.....
З повагою.......
 

huntumy

Зброяр
Не сперечаюсь, а просто даю идею как сделать лучше.
Запустите шш 32гр с скоростью 420-430 м/с. Уже точно не пробьет по лопаткам.
Чем выше скорость, тем выше степень деформации. Параметры воронки так же влиют.
Лично стрелял подсвинка 2гр тахо полева-6. Пуля разлетелась в дребезги о лопатку. Растояние 30м.
Секач около 200кг. Растояние около 50м. Результат тот же. Этого же кабана стрелял другой охотник аналогичным патроном. Тоже попал в лопатку но с 20м. Результат тот же. В догонку он же стрелял диаболо. Пуля перебила заднюю ногу, прошла все брюхо по диагонали и застряла под шкурой между ребер. Полева разлетелась бы при таком попадании.
 

huntumy

Зброяр
Сама идея очень хорошая. Тупоносая пуля как дыроколом рубит, делая не затягивающееся отверстие. Плюсом деформация, но не просто деформация а оптимальная деформация.
К тому же смещать центр тяжести пули ближе к хвосту не есть хорошо.
Есть такая пуля а-мах, применяется в нарезном оружии. Так вот этой пулей желательно попадать за лопатку. Если она попадает по костям, разлетается в хлам. Очень часто не достигая жизненоважных органов.
 

Patso

Снайпер
Сама идея очень хорошая. Тупоносая пуля как дыроколом рубит, делая не затягивающееся отверстие. Плюсом деформация, но не просто деформация а оптимальная деформация.
К тому же смещать центр тяжести пули ближе к хвосту не есть хорошо.
Есть такая пуля а-мах, применяется в нарезном оружии. Так вот этой пулей желательно попадать за лопатку. Если она попадает по костям, разлетается в хлам. Очень часто не достигая жизненоважных органов.
Я маю велике бажання зварити балістичного желатину і опробувати цю кулю, якщо вона спочатку добре полетить по мішені. Желатин все одно не те, що єивий звір, але все ж можна попробувати. Можна навіть перед блоком желатину поставити щось цупке для імітації шкіри кабана - кусок лінолеуму, наприклад.
 

krushinski00

Снайпер
Я маю велике бажання зварити балістичного желатину і опробувати цю кулю, якщо вона спочатку добре полетить по мішені. Желатин все одно не те, що єивий звір, але все ж можна попробувати. Можна навіть перед блоком желатину поставити щось цупке для імітації шкіри кабана - кусок лінолеуму, наприклад.
Давно маю бажання постріляти по свинячий головам(17 гривень за кг)
А щоб найти дійсно балістичних желатін то його ціна буде така що дешевше купити цілу тушку.
Дешевий варіант то розмочені журнали
 

Patso

Снайпер
Давно маю бажання постріляти по свинячий головам(17 гривень за кг)
А щоб найти дійсно балістичних желатін то його ціна буде така що дешевше купити цілу тушку.
Дешевий варіант то розмочені журнали
Желатин можна зварити. Десь бачив точну пропорцію. По головах, теж цікаво, але там багато кісток, ефект трохи інший. Та й мертве мясо по щільності значно відрізняється від живих тканин.
 

Patso

Снайпер
Сама идея очень хорошая. Тупоносая пуля как дыроколом рубит, делая не затягивающееся отверстие. Плюсом деформация, но не просто деформация а оптимальная деформация.
К тому же смещать центр тяжести пули ближе к хвосту не есть хорошо.
Есть такая пуля а-мах, применяется в нарезном оружии. Так вот этой пулей желательно попадать за лопатку. Если она попадает по костям, разлетается в хлам. Очень часто не достигая жизненоважных органов.
Можна ще поекспериментувати з складом і твердістю свинцю. Ця куля відлита з мякого свинцю. Можна пробувати ще твердий, маю в запасі пару кг такого- з типографського шрифту
 

Patso

Снайпер
Нарешті вдалося відстріляти сікач... на 2,0 А0 віддача досить сильна, але і швидкість. Відрив вверх скіріше за все по моїй вині - смикнув спуск. Треба буде постріляти ще.
 

Вкладення

Patso

Снайпер
Дуже цікаво спробувати в бал. Желатині. Розкриття при різних швидкостях.
 

huntumy

Зброяр
Я о кучности удара и секача. Удар на голову выше.
А у секача смещен центр тяжести ближе к хвосту. Голова виляет,хвост не держит. Хотя было бы по чем стрелять
 

huntumy

Зброяр
Как только отстреляли дробовые пришла очередь пулевых. Тут и дождь закончился и ветер стих. Получилось спокойно пострелять.
Первое фото. Пуля стальная собственной конструкции 24гр. 1,8 206$ 688. Обтюратор. Пробка. Пуля в контейнере. 50м. В мишени два попадания пуля в пулю. Третий товарищ дернул ушла левее от мишеней.
Второе фото. Тот же патрон. 75м и все боком.
Третье фото. Пуля собственной конструкции 28 грамм.688 АО 2,05, обтюратор. Пробка. Пуля в контейнере.
Размер круга 10см. 50м. Если бы с оптикой была бы одна рваная дыра.
Четвертое фото. Пуля свинцовая. Додам фотку самой пуля. 688 С7л 1,75.
Первый выстрел думал отрыв вправо. Нет отделился хвост и ударил в мишень слева внизу. Два следующих выстрела по феншую. 50м
Прицельные штатные.
 

Вкладення

Patso

Снайпер
Третье фото. Пуля собственной конструкции 28 грамм.688 АО 2,05, обтюратор. Пробка. Пуля в контейнере.
Размер круга 10см. 50м. Если бы с оптикой была бы одна рваная дыра. Цікаво що по швидкості такий варіант показує? На 206s не пробувпв?
 

huntumy

Зброяр
Цікаво що по швидкості такий варіант показує? На 206s не пробувпв?
Ні не пробував. 28 як мисливский варіант запускав тільки на АО і М92₴. Ще стріляв з С7л просто так. Теж добре. Але на швидкості ці кулі ідуть дуже добре. Хочу вістріляти з оптикою на 50 і 100.
Варінт 2,5гр м92 і куля 28 грам 470 м/с.
На АО 2,05гр думаю десь близько 450
Стріляв в сорочці відача менша за 32 гр дробовий.
 

Patso

Снайпер
Ні не пробував. 28 як мисливский варіант запускав тільки на АО і М92₴. Ще стріляв з С7л просто так. Теж добре. Але на швидкості ці кулі ідуть дуже добре. Хочу вістріляти з оптикою на 50 і 100.
Варінт 2,5гр м92 і куля 28 грам 470 м/с.
На АО 2,05гр думаю десь близько 450
Стріляв в сорочці відача менша за 32 гр дробовий.
Поділись кулями для експерименту
 

huntumy

Зброяр
У мене залишилось те що фото. Буду точить. Я тобі раніше скидав ескіз на кулю, думав ти вже зробив собі.
 
Зараз тестую цікаве спорядженні кулі Ліман. Куля 20-го калібру вагою 26 г, споряджена в мій кульовий контейнер 12-го калібру. Попередній відстріл показав непоганий результат, щоправда був один дикий відрив, тому мішень не викладую.
Вітаю!
То як Ваші враження?
Що з цим варіантом спорядження?
Цікаво!
Може - покажете фото контейнера? Та рецепт набою?
 
Останнє редагування:
Зверху