Куля Іванова

Stanislav Fursa

Снайпер
Необхідні контейнери для кулі іванова 12 кл.
Якщо так уже треба, то на "Ганз.ру" є тема продажі куль Іванова ( https://forum.guns.ru/forummessage/329/1383321.html ) і там же в самого автора попросіть контейнера, думаю продасть, і то у мене є знайомі колекціонери з РФ (з якими познайомився ще з 2010р) так казали, що самі кулі дуже помітно "грають" в розмірах, як і сам контейнер, бо на одній кулі контейнер не лежить, бо малий розмір самого контейнера, або куля товста, а буває навпаки, що контейнер ліг на кулю як рідний, а куля в середині болтається трішки і ще добавили мені, що і сама куля теж гімно і в РФ її не всі поважають..

П.С. Щоб не було "фокусів" з контейнерами, які Ви хочете придбати для своїх куль, то вже краще брати комплект (куля + конт.)
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я користуюсь пулею Іванова вже років 5-6, споряджав її в контейнер Е-36 ( відрізав амортизатор і самий контейнер розрізав на дві частини. Ще пробува у більш товстий і щільний контейнер який був як просто стакан, його теж розрізав на дві частини і підрізав по розмірах, користуюсь ним.
Дуже подобається мені ця пулька, точать мені їх двох діаметрів 16.5 і 16.2 ( пробував ще 15.9 ну не сподобалась.)
Як прострілював цю пулю то боком полетіла тільки 15.9
 

Fedia

Новачок
Я користуюсь пулею Іванова вже років 5-6, споряджав її в контейнер Е-36 ( відрізав амортизатор і самий контейнер розрізав на дві частини. Ще пробува у більш товстий і щільний контейнер який був як просто стакан, його теж розрізав на дві частини і підрізав по розмірах, користуюсь ним.
Дуже подобається мені ця пулька, точать мені їх двох діаметрів 16.5 і 16.2 ( пробував ще 15.9 ну не сподобалась.)
Як прострілював цю пулю то боком полетіла тільки 15.9
Дякую)
Спробую
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Я користуюсь пулею Іванова вже років 5-6, споряджав її в контейнер Е-36 ( відрізав амортизатор і самий контейнер розрізав на дві частини. Ще пробува у більш товстий і щільний контейнер який був як просто стакан, його теж розрізав на дві частини і підрізав по розмірах, користуюсь ним.
Дуже подобається мені ця пулька, точать мені їх двох діаметрів 16.5 і 16.2 ( пробував ще 15.9 ну не сподобалась.)
Як прострілював цю пулю то боком полетіла тільки 15.9
А покажіть, будь-ласка, фото Вашої кулі
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець

Fedia

Новачок
Підібрав для неї контейнер,просто ідеал ний!(звісно за відсутності рідного)
Декілька видів спорядження!
Робив декілька пробних відстрілів!
З 30 метрів в мішень заходе правильно,не боком!
Порох Тахо 1.9 гр. Обтюратор і куля в контейнері «рись»,розрізаний навпіл!
Навіть через гілля попадає в ціль!
 

Ohotnik47

Слідопит
Користувався колись схожими, типу "Блондо" - також споряджав у саморобні контейнери зроблені з поліетиленових електроізоляторів, на "Соколі" - на 50 м. в сірникову коробку гарантовано попадав.
Використовував при полюванні на кабана з під лайок, дана куля практично не дає рикошетів, товариш користується до цих пір.
 

Старина Хэмп

Мисливець
Если уже заморачиваться со стальными пулями, почему не точить блондо под свинцовые пояски? Пуля Иванова - самый примитивный ее клон, сделанный абмициозным человеком, технически безграмотным. На ганзе уже все разжевано лет 10 назад.
 

Ohotnik47

Слідопит
Свинцеві пояски було складно запресовувати чи заливати - значно простіше було використовувати контейнер.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Для чого замовчуватись... Можна і дуплікс моноліт купить, теж пулька лічно мені подобається в роботі. Ну коли мені їх точать безкоштовно, і різних розмірів то я думаю що можна стріляти і ними. Скільки тих пуль за сезон полетить із труб ( 2-3 по відрах, пісюнами помірятись, ну і 2-3 як що пощастить по звіру)...
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
У мене по "відрах" за сезон вилітало до 500 шт. - практика велике діло!
Пройшли у мене студентські роки, от тоді було відстріляно різних пуль дуже багато для себе вибрав декілька варіантів спорядження ті що найбільше сподобались.
От тепер я з ними і полюю. А на рахунок практики я згоден на всі 100... не буде тренувань, не буде і влучних пострілів, для мене це вже пройдений етап.
 

R@MMu4

Новачок
Може є в кого креслення куль Ленінградка2 (12, 16, 20калібрів)- поділіться. Хочу зробити з "правильними" контейнерами.
 
Зверху