Куди зникає ондатра

Статус
Закрита.

Кузнец144

Мисливець
было став (хвосты карьера, сброс) пересыхал до такой степени что трещины дна (мул, пульпа, очень жидкая глина) в глубь были сантиметров 30-50. и все равно в "оазисах" ондатры было много. и уровень воды колебался в окрестных ставках в пределах 70см из года в год.ондатра была. вот заметил одну закономерность когда по весне ставки разливались очень хорошо, весь год ондатра мешала ловить рыбу, а вот когда разлив ставков был очень бедным то и ондатры не видать было. и нет в тех краях не норки не бобров.
 

Кузнец144

Мисливець
один раз был сильно удивлен,были мы на практике пром зона ,ближайший водоем ну с 1 км от того места.в траве нашел дохлую ондатру,
не следов от зубов или еще какого (насилия) на ней не было. как она туда попала для меня до сих пор загадка. но факт имел место быть.
 

kef

Зброяр
Південний схід Рівненської області. Років десять тому її було багато. Навіть у моїй копанці було від трьох сімей. Жили вони дружньо із бобрами. А от коли з р.Горинь почали по міліоративних каналах слідом за бобрами мігрувати видри та норки. Які заселились у старих бобрових норах . То ондатри зникли повністю. Їх ворогом є норка та видра.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А ондатр можно стрелять?)
на білку, бобра, ондатру, куниць лісову та кам'яну, норку американську, тхора лісового, єнотовидного собаку, лисицю, вовка - з жовтня по лютий включно;

За ліцензією здійснюється полювання на кабана, лань, оленів європейського та плямистого, козулю, лося, муфлона, білку, бабака, бобра, борсука, ондатру, куницю лісову.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
то мисливцю рахувалось за честь настріляти собі на шапку.
И что- отстрелки на них продавались или лицензии?
Насколько мне известно, их капканами №№0,1 трощили все, кому не лень. Правда не охотники, а браконьеры.
 

KALGAN HUNTER

Мисливець
Норка истребляет ондатр и при чем живет еще в ее норах, раньше ондатры было полно просто нашествие в каждом болоте, появилась норка ондатры год 10 не видел уже, бобры всегда были. Норка истребляет все в том числе и домашнюю птицу, был свидетелем как мужик дома заколол вилами норку, которая воровала утят.
 

KALGAN HUNTER

Мисливець
Норка истребляет ондатр и при чем живет еще в ее норах, раньше ондатры было полно просто нашествие в каждом болоте, появилась норка ондатры год 10 не видел уже, бобры всегда были. Норка истребляет все в том числе и домашнюю птицу, был свидетелем как мужик дома заколол вилами норку, которая воровала утят.
Сумская область
 

ТАР

Снайпер
на білку, бобра, ондатру, куниць лісову та кам'яну, норку американську, тхора лісового, єнотовидного собаку, лисицю, вовка - з жовтня по лютий включно;

За ліцензією здійснюється полювання на кабана, лань, оленів європейського та плямистого, козулю, лося, муфлона, білку, бабака, бобра, борсука, ондатру, куницю лісову.
Прикольно), даже не замечал) и никогда не интересовался.
Про ондатр знаю одно, с детства запомнилось, три ондатры - шапка обманка получается).
 

old hunter

Снайпер
Південний схід Рівненської області. Років десять тому її було багато. Навіть у моїй копанці було від трьох сімей. Жили вони дружньо із бобрами. А от коли з р.Горинь почали по міліоративних каналах слідом за бобрами мігрувати видри та норки. Які заселились у старих бобрових норах . То ондатри зникли повністю. Їх ворогом є норка та видра.
А как же 3-й пос в этой теме от Небраконьера?
Не понятно :(

"У нас(Харківська область) останнім часом, Одатри вдосталь, я ще більше Бобрів стало, а також Норка та Видри розвелсь.
На риболовлі сидиш, а Ондатри туди-сюди, як пропливла, так хвилин 20 чекай по новому доки риба клювати почне. "
 

kef

Зброяр
А как же 3-й пос в этой теме от Небраконьера?
Не понятно :(

"У нас(Харківська область) останнім часом, Одатри вдосталь, я ще більше Бобрів стало, а також Норка та Видри розвелсь.
На риболовлі сидиш, а Ондатри туди-сюди, як пропливла, так хвилин 20 чекай по новому доки риба клювати почне. "
І у нас так було раніше.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Про ондатр знаю одно, с детства запомнилось, три ондатры - шапка обманка получается).
1990 год,, Чернигов, т.н. "колбасная революция"-меха тогда были в моде
00.jpg

Да и зимы были настоящими, а не календарными.
 

Степанович 2

Снайпер
И что- отстрелки на них продавались или лицензии?
Насколько мне известно, их капканами №№0,1 трощили все, кому не лень. Правда не охотники, а браконьеры.
В ті часи, мало звертали увагу на ліцензію на дрібного звірка, тому по факту здобували не законно. Дивились строгіше тільки за копитам. Але кожен мисливець ходив в отдатровій шапці, мати шапку з бобра було звичайно крутіше, правда, бобрів у нас не було :).
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Винтик

Мисливець
Всім форумчанам доброго дня. Останніми роками в багатьох водоймах Львівської області значно поменьшало ондатри. Подекуди вона взагалі зникла. Хотів би почути, що діється з ондатрою в інших регіонах і в чому можлива причина зменшення її кількості. Буду вдячний за відповіді.
Доброго дня. В Дніпропетровській області була та є, що радує око, так це поява бобрів в тих місцях де раніше не бачив. Спостереження з нечастих виїздів на риболовлю.
 

ТАР

Снайпер
Травят поля ,химикаты стекают у водоёмы тем самым ондатры куда-то мигрируют... понять бы куда :cool::)
А если серьёзно, раньше ее можно было увидеть в любое суток, а сейчас я очень часто их видел рано утром плавают семьями.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху