Корупція в рибінспекції Тернополя

rybak_te

Новачок
Доброго дня
Тернопільські рибінспектори вже не один раз були впіймані за браконьєрством - ставили сітки. Цього разу вони покривають свавілля в селі Скорики Підволочиського району. Зі ставку, який належить УТМР(біля села Пеньківці), риба йде на нерест до шлюзу ставка села Скорики, і там орендар зробив пастку(не в своєму ставку), і нелегально виловлює рибу на нересті. Рибінспектори мовчать, напевно вони в долі.
Цього року було помічено вилов центнерів, а може й тон риби.
Відео:
 

немец1970

Слідопит
Пан рыбак! Вы на сайте пол часа, начинаете кого то грязью поливать! Вас здесь не поддержут, пока не скажите, что лично вы сделали для сберегания водных и живых ресурсов!?.... Поэтому,- начните с себя!!!
 

rybak_te

Новачок
Пан рыбак! Вы на сайте пол часа, начинаете кого то грязью поливать! Вас здесь не поддержут, пока не скажите, что лично вы сделали для сберегания водных и живых ресурсов!?.... Поэтому,- начните с себя!!!
пане рибак, я зайшов і зареєструвався на цьому сайті САМЕ ТОМУ, щоб написати про цей випадок. якщо ви вважаєте, що я роблю негідно, розказуючи про цю ганьбу - це ваше право. я ж вважаю, що дана ситуація повинна набрати розголосу, і винний має бути покараний
а що я особисто зробив "для зберігання" - так от це. якщо УТМР почує і щось зробить, то "водні і живі ресурси" будуть збережені

чи ви вважаєте, що тут все правильно зроблено? давайте тоді всі будуть загороджувати рибу у верхів'ях під час нересту
 
Зверху