Кормові віники, доцільність їх використання...

Статус
Закрита.
А по Вашему сколько нужно заплатить УОРу чтобы они что-то делали??? Да им хоть по 5тыщ плати- толку все равно не будет!!! Какую помощь УООР приносит прилетевшей утке???- никакой!!! А сотни тысяч гривен за отстрелу берут!!! Вопрос!!!- разве этих денег недостаточно для угодий??? Веть затраты на утку НУЛЕВЫЕ!!!
Ну к примеру карточки мы покупаем может и не дешево но минимум трудоучастия в денежном эквиваленте к примеру у нас 30гр день . Минимум 3 дня в угодьях итого 90гр. это действительно минимум разве не так.
 

hanter1982

Слідопит
Так я Вам задал вопрос о утке и отстрелочных??? Куда эти деньги идут? Разве их недостаточно чтобы перекрыть минимум трудоучастие??? И мне интересно что можно делать в угодиях 3 дня??? - Мы с коллективом за день 1200 веников нарезали!!! У нас трудоучастие например почти 200грн.!!!
 

Hovarf

Слідопит
Мы с коллективом за день 1200 веников нарезали!!!
Похвально. Але уважно почитайте назву теми - ДОЦІЛЬНІСТЬ використання кормових віників. Що з того , що Ви нарізали 1200 шт. кормових віників, якщо всі вони , (або більша частина) згниють в годівницях, або будуть утилізовані іншим способом по тій простій причині, що козулі і олені їх не поїдають. То чи не краще свою щорічну трудоучасть спрямувати на щось більш потрібне ?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так я Вам задал вопрос о утке и отстрелочных??? Куда эти деньги идут? Разве их недостаточно чтобы перекрыть минимум трудоучастие??? И мне интересно что можно делать в угодиях 3 дня??? - Мы с коллективом за день 1200 веников нарезали!!!
Вопросы: когда нарезали? Сколько вас человек было?
 

hanter1982

Слідопит
якщо всі вони , (або більша частина) згниють в годівницях, або будуть утилізовані іншим способом по тій простій причині, що козулі і олені їх не поїдають.
А кто Вам сказал что косули их не едят??? Когда по пояс снега егеря по два раза в неделю завозят на кормушки!!! До палок съедают!!! Так что о какой большей целесообразности можно говорить??? Голод не тётка! захочется есть - и человек те веники будет кушать!!!
 

Hovarf

Слідопит
А кто Вам сказал что косули их не едят??? Когда по пояс снега егеря по два раза в неделю завозят на кормушки!!! До палок съедают!!! Так что о какой большей целесообразности можно говорить??? Голод не тётка! захочется есть - и человек те веники будет кушать!!!
А як часто в нас в Україні буває "по пояс снега"? Один раз в 10 років? А бувають такі зими, що снігу взагалі майже нема. То для чого кожний рік заготовляти тисячі штук кормових віників. Не спорю, певний запас віників має бути обов'язково (на випадок екстремальних погодніх умов). Але ці норми мають бути науково обгрунтовані і не в таких "космічних" кількостях як в даний час.
 

hanter1982

Слідопит
А сколько тысяч гектар угодий у Вас??? - что Вы задаёте такие вопросы!!! Если 500-600га то тогда согласен!!! - а если как минимум в раз 10 больше тогда не пойму Ваших вопросов!!!
 

Hovarf

Слідопит
Если 500-600га то тогда согласен!!!
Шановний Хантер1982, перш ніж сперечатися, раджу Вам почитати Закон України "Про мисливське господарство та полювання". Я розумію, що це трохи нудно, але деколи все таки потрібно. Бо якби Ви його читали, то знали б , що закріплених угідь площею 500 - 600 га - НЕ МОЖЕ БУТИ В ПРИРОДІ. А не може бути, тому що ст. 22 цього Закону дозволяє надавати угіддя площею НЕ МЕНШЕ 3 тисячі га. І ще одне зауваження, до чого тут взагалі гектари до кормових віників? Заготівля кормів здійснюється у відповідності від чисельності звірів, а не від гектарів.
 

hanter1982

Слідопит
А какую лично Вы пользу приносите угодиям??? Или Вы чисто по Законам почитать???
 

hanter1982

Слідопит
Так я у Вас и спрашиваю!!! Какую помощь лично Вы оказываете угодиям???
 

Hovarf

Слідопит
Как Вы думаете на 70 000га охотугодий много кормов нужно???
Я не знаю, бо кількість кормів розраховується, як я вже говорив, від чисельності звірів. Залежить вона і від районування. Це все описано в "Настановах з впорядкування мисливських угідь" , в "Матеріалах мисливського впорядкування", про які Ви мабуть чуєте вперше в житті. Не бачу сенсу продовжувати з Вами цю дискусію, бо Ви не розумієте суті питання. Єдине , що у Вас добре виходить - ставити по три знаки оклику в кінці кожного речення. Читайте Закон. Всього найкращого.
 

hanter1982

Слідопит
А Вы делайте что-то полезное - чем просто говорить о цыфрах на бумаге да о Законах и заумных фразах. Лучшие цыфры для животных зимой - это корма, нежели просто росказывать о высоком. Не вижу тоже смысла с Вами это обсуждать.Всего наилучшего!!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А какую лично Вы пользу приносите угодиям??? Или Вы чисто по Законам почитать???
Хлопці, не заводьтеся.
А Закон почитати - це справа свята та обов'язкова! А інакше буде просто балаканина баб на базарі!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А Вы делайте что-то полезное - чем просто говорить о цыфрах на бумаге да о Законах и заумных фразах. Лучшие цыфры для животных зимой - это корма, нежели просто росказывать о высоком. Не вижу тоже смысла с Вами это обсуждать.Всего наилучшего!!!
И математика - дело важное! Без цифр - никуда! Сами чуть выше цифрами веников хвастались! И это - нормально!
Запомните: практика без теории - лишняя трата ресурсов и сил.
 

hanter1982

Слідопит
Да я вообще-то и не хвастался!- так факты огласил. Просто я знаю что любое действие - лутше бездействия!!! Цифрами животные сыты не будут ;) А я с коллективом внесли небольшой вклад в увеличение численности животных в угодиях.
 
Статус
Закрита.
Зверху