Консультація по горіхові

Тарас СОБ 3

Мисливець
Доброго дня. Якщо тему, створив в неправильному для неї розділі, модераторів прошу пробачити
Цікавить чи можна, з цієї заготовки, починати робити приклад, може хтось підкаже
Виколота з частини відземка, дереву більше 100 років, в діаметрі тоншої сторони стовбура, було 1,17см
Зрізане минулим літом, так стовбур пролежав до цієї осені, поки я частину не купив і не розколов на бруски
Може хтось по фото скаже, можна робити чи ще чекати?
Буду вдячний за допомогу
 

Вкладення

Тарас СОБ 3

Мисливець
.правильна сушка без попадання сонця ивологисть 20 процетив
Я немаю чим поміряти вологість. Лежав кругляком рік, я осінгю розколов і до сьогодні зберігався в опалюваному примішенні, 10-18 градусів
Але турбує, те, що кругляк хоч і пролежав рік, але мав товщину, в тоншому кінці117см, а в відземку значно більше
Не покрутить його з часом?
 
Я немаю чим поміряти вологість. Лежав кругляком рік, я осінгю розколов і до сьогодні зберігався в опалюваному примішенні, 10-18 градусів
Але турбує, те, що кругляк хоч і пролежав рік, але мав товщину, в тоншому кінці117см, а в відземку значно більше
Не покрутить його з часом?
Якщо ваша тема ще актуальна, то робіть з цієї заготовки приклад. В мене розпиляні заготовки лежали 3 роки і не покрутило, лише трішки тріснули від браку вологи, але послідовне змащення лляним маслом (сподіваюся) відновить вологу у дереві. У вашому випадку я б робив і не роздумував би!
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Якщо ваша тема ще актуальна, то робіть з цієї заготовки приклад. В мене розпиляні заготовки лежали 3 роки і не покрутило, лише трішки тріснули від браку вологи, але послідовне змащення лляним маслом (сподіваюся) відновить вологу у дереві. У вашому випадку я б робив і не роздумував би!
Дякую, за консультацію, але цю зацію, вже залишаю на осінь)
Тріщини получилися глибокі?
 
Дякую, за консультацію, але цю зацію, вже залишаю на осінь)
Тріщини получилися глибокі?
Незначні тріщиниз торців, можливо5-7 см в довжину і близько 1-2 мм в ширину! Це при тому, шо вони просто лежали в хліву три роки, але нічого, приклада собі зробив)))
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Незначні тріщиниз торців, можливо5-7 см в довжину і близько 1-2 мм в ширину! Це при тому, шо вони просто лежали в хліву три роки, але нічого, приклада собі зробив)))
Велике Вам Спасибі!!!
Скоро їду за кордон, то осінню повернуся і зроблю, заготовками я запасся)
 
Ваша заготовка гарна, рівна т
Велике Вам Спасибі!!!
Скоро їду за кордон, то осінню повернуся і зроблю, заготовками я запасся)
Сподіваюся приклад у вас вийде, заготовки гарні, без дефектів. Щасти!
 

Тарас СОБ 3

Мисливець
Можна підвісити на горищі,або скласти заготовки із прокладками хвойними.Головне щоб сонце непопадало.
Поставив на горищі, повністю деревяне і темне
Половину заготовок залишив просто колотими
А 3 штуки пройшов рубанком, і поскладав з перекладами, кожних 10см
На даний час за бугром, то будуть мене чекати, до осені))
 

agentkolya

Мисливець
Доброго дня. Якщо тему, створив в неправильному для неї розділі, модераторів прошу пробачити
Цікавить чи можна, з цієї заготовки, починати робити приклад, може хтось підкаже
Виколота з частини відземка, дереву більше 100 років, в діаметрі тоншої сторони стовбура, було 1,17см
Зрізане минулим літом, так стовбур пролежав до цієї осені, поки я частину не купив і не розколов на бруски
Може хтось по фото скаже, можна робити чи ще чекати?
Буду вдячний за допомогу
Доброго дня! Не хочу Вас засмучувати, але з цієі зоговки восени ні в якому разі не можна нічого робити. В ній повно клітинноі вологи. Мінімум - готовий виріб просто зменшиться у розмірі, найгірше, що можете отримати - зміну геометріі виробу до неможливості користування ним, або тріщини. Якщо дуже кортить - шукайте професійну вологу сушку, та на місяць відправляйте іі туди. З повагою!
 

ТАР

Снайпер
Нужно положить в ванную и варить сутки, тогда можно что-то делать, а так она сырая. Если загнать в сушку их порвёт.
 

ТАР

Снайпер
Не знаю порвёт или нет. В природных условиях будет сохнуть много лет.
 
Зверху