Кому це належало?

kef

Зброяр
На початку 80-х років проводились міліоративні роботи ,в одне місце зходилися декілька ровів досить таки глибоких.Земля в тому місці має вигляд як старе "торфовисько".,і при сухій погоді виглядає як попіл.,дуже пухка.Після обробки полів сучасною технікою і коли проходить гарний дощ, знаходжу шматки каміння з ознаками вулканічного походження-кремнію.,там і знайшов дану "річ".Ще раніше в шкільні роки там же знаходив шматки-фрагменти кісток-думав що вони належать домашній худобі,але як вийшло з годом-помилявся.Скільки разів проходив ту місцину,але залишків так і на знайшов.Швидше за все були знищені різними культиваторами та дисковими боронами.
-Я так і думав,бо щось схоже передивлявся в інтернеті.Тільки збиває з думки ,що коріня в зубі немає,а є так званий "суглоб" з виємкою під іншу кістку.,що доводить -зуб рухався в верх та вниз .,і має нервові дірки в декількох місцях.І вигляд має як різець трьох-гранний.
-А так на разі дякую за пітримку теми та інформації.Шкода що по власній молодій дурості багато втратив цікавих речей,які тривалий час перекидалися як різний непотріб.
 

kef

Зброяр
Доповнення до вище наведеного:,фото робив мій син ,вийшло не зовсім вдало.,
20170622_231216.jpg
 

kef

Зброяр
Розміри: довжина біля 6 см, ширина майже 4 см, може - зуб Мегалодона, але розміри і форма дещо інші. Але те, що це був хижак, можна сказати із впевненістю, так як є наявність всіх ознак цього (форма та будова зуба).
 
Останнє редагування модератором:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я не великий фахівець із зубів і іклів. Але з того, що побачив, погоджусь, що це таки зуби акул доісторичних (викопних). Зараз, наприклад, на схилах Дніпра, що розмиваються та осипаються, їх можна знайти багато.
Сам у молодості на схилах правого берега Дніпра нижче Хородова збирав з колегами такі "цяцьки"!
 
  • Like
Reactions: kef

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Carcharocles megalodon. С ручательством-с...
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Дякую,можливо ще натраплю на рештки кістяка,які бачив багато років тому.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Дякую,можливо ще натраплю на рештки кістяка,які бачив багато років тому.
Ну, это точно не мегалодона, ибо они хрящевые. Из костей - только зубы и челюстные пластины.
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Але теж древні.бо схожі на шматки старої перепаленої цегли,тільки легкі .Тому я і думав ,що можливо якогось "доісторичрого звіра".
 

tyrist 1945

Тигр
Але теж древні.бо схожі на шматки старої перепаленої цегли,тільки легкі .Тому я і думав ,що можливо якогось "доісторичрого звіра".
Доісторичні мисливці мабуть зробили підранка...собаки не мали от і не добрали. Пропав звір!:D
 

kef

Зброяр
"Мегалодон"-о які "карасі" водилися мільони років тому.
 
Зверху