Колокольчик для дратхаара.

василь довжик

Слідопит
Хочу придбати для свого товариша,якийсь голосистий дзвіночок.
Хто яким користується?
І в загалі як на практиці ця ідея?
В сиру або після ранкового дощику,всім відомо як драт може найти зайця.Ось і думаю це допоможе.І в першу чергу у високій траві чи в кущах,добре буде відомо де знаходиться песик.Також на мою думку це і для безбеки песика.В любому випадку він зайвий думаю не буде.
Хто користується таким методом,будьласка поділіться.Може є якісь поради на рахунок дзвіночка.
 
Останнє редагування:

игрок

Мисливець
В зайця нервова система слабенька, а вот для вальшнепа саме то:), охота в садах на узлісі з дзвіночком чи біпером там де невидно собаки, на полі він непотрібен.
 
  • Like
Reactions: DVV

wall

Новачок
Я считаю (уверен) в том,что колокольчик (бипер) ,для легавой собаки, ненужная вещь.
Во-первых, в высокой траве, Вы итак НЕ найдёте собаку в стойке.
Во-вторых, заяц ищет укрытие в дождливую погоду и выбирает место посуше.
В-третьих, у собаки тонкий слух и во время движения звон будет "выключать" слуховой аппарат собаки. Оно Вам надо?
В- четвёртых, собака держит в поле зрения хозяина(охотника) ВСЕГДА. Во всяком случае, у меня так.
В-пятых , собака НЕ корова...
........................
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В-третьих, у собаки тонкий слух и во время движения звон будет "выключать" слуховой аппарат собаки. Оно Вам надо?
Вот-вот! Самого давно интересовал этот вопрос: как отражается звон колокольчика на собаке? Слуху не вредит?
П.С.Лет 5 назад товарищ тоже подарил гарный колокольчик моему драту. Ни разу не решился его одеть. Так и лежит.:(
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вспомним для начала, что дратхаар - это ЛЕГАВАЯ собака и первостепенная задача легавой собаки - это охота на птицу и обязательно со стойкой. Для охоты с легавой собакой в трудных местах колокольчик только ПОМОГАЕТ.
Хочу придбати для свого товариша,якийсь голосистий дзвіночок.
Хто яким користується?
І в загалі як на практиці ця ідея?
В сиру або після ранкового дощику,всім відомо як драт може найти зайця.Ось і думаю це допоможе.І в першу чергу у високій траві чи в кущах,добре буде відомо де знаходиться песик.Також на мою думку це і для безбеки песика.В любому випадку він зайвий думаю не буде.
Хто користується таким методом,будьласка поділіться.Може є якісь поради на рахунок дзвіночка.
Купляй і не задавай подібних запитань. Бо буде як в тому анекдоті: "чому не можна зайнятися сексом в людному місці - бо задовбуть порадами".
Доречі, зразу від мене порада :D
Я своєму драгу такий дзвоник так і не купив, бо доволі негуманні ціни на такі специфічні вироби. Зроби "сільський варіант". Купив додатково ошийник. Знайшов такий, що був майже на всю довжину с отворами-люверсами, але можна і без них. Пішов до рибацького магазину і накупив штук п'ять риболовних дзвоників. Такі, що мають по дві "дзеньки", вони легко знімаються. А далі звичайними шурупами-пресшайбами прикрутив ті "дзеньки" до ошийника на всю довжину, щось під 10 штук. Дзвенить вся та конструкція не дуже голосно, метрів на 15-20 добре чути. Думаю не треба пояснювати, що як потрібно, то "музикального" ошийника можна вдіти, як не потрібно - то так же швидко і зняти. Скептиків хочу запевнити - нервова система зайця доволі спокійно ставиться до подібної "музики" :) СОбака працює в густій посадці чи лісосмузі, мисливець чує постійний "дзень-дзень-дзень" і як тільки стихло, то це прямий сигнал для мисливця "УВАГА!!!". Дуже зручно і майже завжди допомогає. Про полювання на фазанів та вальдшнепа взагалі мовчу - подібна річ просто необхідна на таких полюваннях.

 

sergo 771

Снайпер
Я считаю (уверен) в том,что колокольчик (бипер) ,для легавой собаки, ненужная вещь.
Во-первых, в высокой траве, Вы итак НЕ найдёте собаку в стойке.
Во-вторых, заяц ищет укрытие в дождливую погоду и выбирает место посуше.
В-третьих, у собаки тонкий слух и во время движения звон будет "выключать" слуховой аппарат собаки. Оно Вам надо?
В- четвёртых, собака держит в поле зрения хозяина(охотника) ВСЕГДА. Во всяком случае, у меня так.
В-пятых , собака НЕ корова...
........................
Бред.
 

василь довжик

Слідопит
Вспомним для начала, что дратхаар - это ЛЕГАВАЯ собака и первостепенная задача легавой собаки - это охота на птицу и обязательно со стойкой. Для охоты с легавой собакой в трудных местах колокольчик только ПОМОГАЕТ.

Купляй і не задавай подібних запитань. Бо буде як в тому анекдоті: "чому не можна зайнятися сексом в людному місці - бо задовбуть порадами".
Доречі, зразу від мене порада :D
Я своєму драгу такий дзвоник так і не купив, бо доволі негуманні ціни на такі специфічні вироби. Зроби "сільський варіант". Купив додатково ошийник. Знайшов такий, що був майже на всю довжину с отворами-люверсами, але можна і без них. Пішов до рибацького магазину і накупив штук п'ять риболовних дзвоників. Такі, що мають по дві "дзеньки", вони легко знімаються. А далі звичайними шурупами-пресшайбами прикрутив ті "дзеньки" до ошийника на всю довжину, щось під 10 штук. Дзвенить вся та конструкція не дуже голосно, метрів на 15-20 добре чути. Думаю не треба пояснювати, що як потрібно, то "музикального" ошийника можна вдіти, як не потрібно - то так же швидко і зняти. Скептиків хочу запевнити - нервова система зайця доволі спокійно ставиться до подібної "музики" :) СОбака працює в густій посадці чи лісосмузі, мисливець чує постійний "дзень-дзень-дзень" і як тільки стихло, то це прямий сигнал для мисливця "УВАГА!!!". Дуже зручно і майже завжди допомогає. Про полювання на фазанів та вальдшнепа взагалі мовчу - подібна річ просто необхідна на таких полюваннях.

Дякую за пораду.Такі дзвіночки як варіант,дешево і сердито.
Спробую змайструвати.Думаю з карабінчиками,щось примутити.
 

василь довжик

Слідопит
Да і як на мене,драт в першу чергу запах бере,стійка і тоді визначення місце положення цілі.Так,що вони не помішають в любому випадку.
 

rfyjt13

Слідопит
У нас луг заріс кущами, невеликі балки ,болотянки. У мене у собаки широкий пошук, як тільки очі відведеш , вже не видно де він. Без біпера не полюю.
 

rfyjt13

Слідопит
В лісі ,процює коротко, в гущаку теж. Я ж кажу болотянки ,кущі. На полі по перепелу добре видно. Працюю все ,перепел ,бекас ,вальшнеп ,фазан ,куріпка, і т.д. Стоїть поки не підійду. Було що не міг перейти ровчак , то обходив ,якщо довго не підхожу ,лягає.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Думал-думал... А действительно: зачем драту колокольчик? Если даже хозяин и собака находятся на таком расстоянии, что хозяин колокольчик не услышит, но собака - еще может хозяина услышать, тогда если у вас с собакой контакт и отношения нормальные - только свистнул, и собака уже у ваших ног! А если контакта нет, то кому нужен тот колокольчик?... Да собака такая кому нужна?.. Или - хозяин? ;)
 

василь довжик

Слідопит
Кажу свою думку,після того як спробував песика з дзвіночком.
В першу чергу на роботу,песика не шкодить.Мова йде про дратхаара.Адже там нюх працює на багато далі ніж звук дзвіночка при наймі нашого людського слуху.
При полюванні зосерджуєся не тільки на песика а й на те,що може з під ніг вискочити коли песик за метрів 50-100 це коли верхом вчує він іде не чекаючи хозяіна який вже після пару км ледь тягне ноги в напрямку оселі.Так чуєш де песик в якій стороні і коли робить стійку знаєш,що за тим кущем ві і є.А в першу чергу коли в густій траві з тої несподіванки випригує зайчисько,вже усвідомлюєш і знаєш,що песик в другій стороні.
Річ є дуже зручною,коли полювання йде в обмеженій видимості.На чистому полі він якби й не потрібний.
 

Вова!!!

Снайпер
Ничему тот колокольчик не мешает . Зайцы сидят под собакой мертво . При виде собаки наоборот затаивается , а вот в кустах , зарослях травы , камыша , вещь просто не заменима . У меня курц стоит пока я не подойду , иногда по 5-10 мин. , вот как его найдешь в камыше когда он на стойке по фазану , так хоть знаешь где ты его последний слышал , в какой стороне . Однозначно вещь нужная для легавой .
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не пробовал... Может быть... Если запомнил, где последний раз слышал... А так, на стойке - ? Наверное, не звенит?
 
Зверху