Картечелійка 6 мм.

EARL

Слідопит
Доброго вечора!
По просьбі форумчан, хочу пояснити спосіб відкривання картечелійок мого виробництва. Для цього треба товсті робочі рукавиці (найкраще шкіряні) і щипці як на фото. Отже. Після заливки форми, вставляємо щипці між штирі форми як на фото. Потім повертаємо щипці на 90 градусів цим самим розкриваючи форму з однієї сторони. Це саме робимо і з другої сторони форми. Потім руками в рукавицях, без жодних зусиль розбираємо форму на дві половини. За допомогою щипців відділяємо відливки від форми і обломуємо тими ж щипцями картечини від облою. Далі картечини відправляємо на обкатку,а облой на переплавку. Все легко і просто. Якщо щось не ясно, питайте, все поясню. З Повагою.
 

Вкладення

Kapitan

Снайпер
Все ясно і зрозуміло. Що тут ще питати.
Картечелійка зроблена теж супер. Ціна адекватна.
 

EARL

Слідопит
Можливе виготовлення лійок з діаметром картечин 5,3мм; 5,7мм; 9,2мм. З Пов.
 

EARL

Слідопит
Шановні форумчани!
Пишіть після 30.08.19. так як я у відпустці. З Пов.
 

EARL

Слідопит
Доброго вечора!
Приймаю замовлення на картечелійки на вказані вище в темі розміри картечин. Пишіть, дзвоніть тел. 0505731419; 0981131454. З Пов.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Доброго ранку!
5,5мм. можливо. Є така фреза. З Пов.
Спасибо! На сколько картечин будет картечелейка, если сделать заказ? Двусторонняя или одно? И цена?
И еще- нельзя ли сделать конусными литники (хвостики) картечи? А то в вертикальные свинец не очень заливается. В конусные- намного лучше! Или, хотя бы, сделать их минимально короткими?
 

EARL

Слідопит
Спасибо! На сколько картечин будет картечелейка, если сделать заказ? Двусторонняя или одно? И цена?
И еще- нельзя ли сделать конусными литники (хвостики) картечи? А то в вертикальные свинец не очень заливается. В конусные- намного лучше! Или, хотя бы, сделать их минимально короткими?
Доброго вечора!
Я картечелійки так і роблю. Конусний літник загальний для всіх картечин з мінімальною відстанню від самого літника до картечин (подивіться в темі). Проливається все нормально. Може свої перші лійки я робив з прямими літниками, а зараз я роблю всі літники під конус. Роблю лійки 75мм. довжиною - 380грн. і 105мм довжиною - 450грн. (в наявності матеріал таких розмірів). Всі лійки двосторонні. Якщо робити 5,5мм картечини, то на 75мм вийде 9 - 10шт. в одному ряду і 9 - 10 шт. в другому ряду. Разом 18 - 20 шт. Якщо робити лійку на 105мм вийде 14 - 15шт. в одному ряду і 14 - 15шт. в другому ряду. Разом 28 - 30 шт. З Пов.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Доброго вечора!
Я картечелійки так і роблю. Конусний літник загальний для всіх картечин з мінімальною відстанню від самого літника до картечин (подивіться в темі). Проливається все нормально. Може свої перші лійки я робив з прямими літниками, а зараз я роблю всі літники під конус. Роблю лійки 75мм. довжиною - 380грн. і 105мм довжиною - 450грн. (в наявності матеріал таких розмірів). Всі лійки двосторонні. Якщо робити 5,5мм картечини, то на 75мм вийде 9 - 10шт. в одному ряду і 9 - 10 шт. в другому ряду. Разом 18 - 20 шт. Якщо робити лійку на 105мм вийде 14 - 15шт. в одному ряду і 14 - 15шт. в другому ряду. Разом 28 - 30 шт. З Пов.
Спасибо! Перехожу в ЛС. С ув.
 
Зверху