Картечелійка 6 мм.

ij27

Мисливець
Добрый день... Скажите пожалуйста размеры от 4 до 5 мм. Что Вы можете сделать..
Даже не под стандартный номер дроби... И какое максимальное количество дробин будет отливатся за один раз?? Заранее благодарен за ответ....
 

EARL

Слідопит
Добрый день... Скажите пожалуйста размеры от 4 до 5 мм. Что Вы можете сделать..
Даже не под стандартный номер дроби... И какое максимальное количество дробин будет отливатся за один раз?? Заранее благодарен за ответ....
Доброго дня! Можу зробити такі розміри: 4,0; 4,25; 4,5; 5,0. Роблю лійки довжиною 75мм. і 105мм. В коротшу поміститься 11-13 дробин ф5,0 в один ряд. В довшу 15-17 дробин ф5,0. Відповідно менших розмірів на кілька шт. більше. З Пов.
 

ij27

Мисливець
Тогда примете заказ на одну длинную Лейку 4,5 мм. Какая стоимость и реквизиты для оплаты... Спасибо....
 

EARL

Слідопит
Тогда примете заказ на одну длинную Лейку 4,5 мм. Какая стоимость и реквизиты для оплаты... Спасибо....
Зрозумів, що треба лійку на ф4,5мм. в два ряди довжиною 105мм.? Така лійка 750 грн. Оплата по готовності приблизно днів 10, так як маю багато роботи. Реквізити напишу в лічку. З Пов.
 

EARL

Слідопит
Ок! Хай служать Вам! Пробуйте заряджати по два шаріки в високий контейнер. У мене на 20 калібр приходять на 35 метрів відмінно 15-20 см. один від одного по горизонталі. На 12 ще не пробував...З Пов.
 

'микола65

Новачок
Доброго дня.чи можна виготовити лійку з однієї сторони 3,5мм а з другої 4,5мм 10см і яка буде ціна
 

hryhorii

Новачок
Лійку отримав ще до Пасхи, але випробував сьогодні. Мені сподобалось. Навіть холодна лійка на виході дає не високий відсоток браку. Що ж буде, як я її прогрію :)
 

EARL

Слідопит
Лійку отримав ще до Пасхи, але випробував сьогодні. Мені сподобалось. Навіть холодна лійка на виході дає не високий відсоток браку. Що ж буде, як я її прогрію :)
Доброго дня! Це не брак, просто недоливи. Проблема вирішується прогрівом лійки та добре розігрітим сплавом. Перед відправкою, я всі лійки випробовую. Все проливалось Ок, але деколи буває, що появляються недоливи... З Пов.
 

hryhorii

Новачок
Доброго дня! Це не брак, просто недоливи. Проблема вирішується прогрівом лійки та добре розігрітим сплавом. Перед відправкою, я всі лійки випробовую. Все проливалось Ок, але деколи буває, що появляються недоливи... З Пов.
Я це чудово розумію. Без претензій. Навпаки, я дуже задоволений )
 

Leshi

Слідопит
Наверное тоже обзавелась таким девсйсом
Огромный лайк
 

EARL

Слідопит
Шановні форумчани! У мене проблема з інтернетом. Замовлення прошу робити за телефонами 0981131454; 0505731419. З Пов.
 

Виталий Ф

Новачок
Здраствуйте. Подскажите пожалуйста возможность заказать бОльшую лейку на картечь 7,2 +8,5. И цену пожалуйста. С Уважением
 

EARL

Слідопит
Здраствуйте. Подскажите пожалуйста возможность заказать бОльшую лейку на картечь 7,2 +8,5. И цену пожалуйста. С Уважением
Доброго дня! Фреза 7,2 в наявності. 8,5 в очікуванні (наразі є 8,2). Коли буде відпишу. З Пов.
 

karpysha

Мисливець
Доброго вечора! Скільки буде коштувати лійка на картеч 6,2 і 7.2. мм
 
Зверху