Карабін " Мєдвєдь СОК-9-53-14"

Panters

Снайпер
Маєте рацію- буду виставляти на продаж. Десь так собі ціну і бачив, а там з розумними людьми завше можна порозумітися)..
Розумні люди за таку ціну таку зброю не візьмуть, 'не питайте иллюзий'.
Нічого 'личного'!
 

Panters

Снайпер
Ви аби мали подібний, то подарували б?
Питання не в мені , а в зброї яку ми обговорюєм, а подібна зброя навіть і близько не варта
тих коштів про які йде мова, хіба що для колекціонера(з дуже великою натяжкою).
Для полювання є безліч кращих варіантів в 2-3 рази дешевших і якісніших.
 

nikolastudio

Новачок
Не стану вступати в полеміку в цій темі, оскільки попросив зорієнтувати власне по ціні..
Але на рахунок безлічі та ще й кращих варіантів, стосовно карабіна Медведь в кал.9мм, дозволю собі не погодитися..особливо за+- тисячу долярів)
Звісно- це буде моє особисте бачення.
 

Panters

Снайпер
Не стану вступати в полеміку в цій темі, оскільки попросив зорієнтувати власне по ціні..
Але на рахунок безлічі та ще й кращих варіантів, стосовно карабіна Медведь в кал.9мм, дозволю собі не погодитися..особливо за+- тисячу долярів)
Звісно- це буде моє особисте бачення.
В любому випадку вдалого Вам продажу, ніяким чином не мав
наміру применшити переваги вашого карабіна.
 

nikolastudio

Новачок
Гарно дякую.
Доведу до кінця (чоловік вже нарешті отримав дозвіл на руки) ТОЗ-34, та виставлю на продаж наступного тижня карабін.
Ще думається потрібно враховувати, хай і без фанатизму, що певну складову в ціну Медведя вносить його раритет і, з дозволу сказати, культовість.
Але цю думку вже певно варто розвивати в іншій темі).
 

Володимир0504

Слідопит
Гарно дякую.
Доведу до кінця (чоловік вже нарешті отримав дозвіл на руки) ТОЗ-34, та виставлю на продаж наступного тижня карабін.
Ще думається потрібно враховувати, хай і без фанатизму, що певну складову в ціну Медведя вносить його раритет і, з дозволу сказати, культовість.
Але цю думку вже певно варто розвивати в іншій темі).
Ясно що,раритет менше сотні на Совєцький союз, це вам не мосінко
, сксо чи аксо поліноподібні, думаю знайдуться поціновувачі.
 
Зверху