Как Вы относитесь к применению на охоте глушителя?

Глушитель на охоте :

  • не нужен

    Голосів: 45 25,4%
  • нужен

    Голосів: 74 41,8%
  • это атрибут браконьеров

    Голосів: 58 32,8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    177

Mykola STARyy

Снайпер
Лис гуляє до 9 год ранку, а потім після 15. Сонце сходить о 8:15. Ви виходите в 7:15, займаєте позицію, починаєте манити.Лис вийде на постріл в кращому випадку біля 8-ї. Стріляєте! Попали, не попали, питання третє. Якщо нема глушника, які у вас шанси вистрелити ще раз?
Ввечері ще гірше. Захід сонця в 16:40. 17год глупа ніч. Це не ранок, коли з кожною хвилиною світліє. Хіба би чисте небо і сніг, але чомусь у нас переважно хмарно і болото.
 

osk76

Новачок
Лис гуляє до 9 год ранку, а потім після 15. Сонце сходить о 8:15. Ви виходите в 7:15, займаєте позицію, починаєте манити.Лис вийде на постріл в кращому випадку біля 8-ї. Стріляєте! Попали, не попали, питання третє. Якщо нема глушника, які у вас шанси вистрелити ще раз?
Ввечері ще гірше. Захід сонця в 16:40. 17год глупа ніч. Це не ранок, коли з кожною хвилиною світліє. Хіба би чисте небо і сніг, але чомусь у нас переважно хмарно і болото.
Полювання в темну пору доби заборонене. А те що з першого разу не влучив то є мисливська вдача, якщо кожного разу коли виходиш на полювання добувати норму (а лисиця не лімітовано) то через два три роки полюватимемо з глушником на мишей
 

Сергийко

Слідопит
Захід сонця близько 16:40(західний регіон),плюс година по заході це 17:40.А лис тому і не лімітований.Я цього року взагалі жодного лиса не бачив,але на січень-лютий щотижня організовують колективні виходи,бо цього року його аж забагато,а у сусідньому районі ще й зграю вовків виявлено.Так що з п.Миколою я погоджуюсь.Єдине щодо глушника,так звуку він дуже аж і не гасить,бо набої треба дозвукові,а от віддача і увод з лінії прицілювання плюс відсутність розкату ехо по угіддях це "плюс",не забувайте і про місцевих жителів,яким ті постріли з самого світанку щонеділі замість ранкових півнів.
 
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
А те що з першого разу не влучив то є мисливська вдача, якщо кожного разу коли виходиш на полювання добувати норму
Не знаю чи ви замітили, мова про шкідливого хижака. Знищувати його - обов'язок кожного мисливця. Таке полювання здійснюється на приваді, а вона притягує і бродячих псів і котів.
(а лисиця не лімітовано) то через два три роки полюватимемо з глушником на мишей
Доки будуть миші, то буде і лис.
п.с. А можна узнати яка у вас зброя? Цікавлюся в плані "смаку устриць".
 
Останнє редагування:

osk76

Новачок
Не знаю чи ви замітили, мова про шкідливого хижака. Знищувати його - обов'язок кожного мисливця. Таке полювання здійснюється на приваді, а вона притягує і бродячих псів і котів.

Доки будуть миші, то буде і лис.
п.с. А можна узнати яка у вас зброя? В плані "смаку устриць".
Знищувати треба, згоден, але у встановлені строки і не порушуючи правила полювання. Щодо зброі то в мене мається ТОЗ- 34 та atta arms neo12.А для оленів
 

osk76

Новачок
Знищувати треба, згоден, але у встановлені строки і не порушуючи правила полювання. Щодо зброі то в мене мається ТОЗ- 34 та atta arms neo12.А для оленів
А для оленів і лосів, що мешкають у місті мається травмат.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Знищувати треба, згоден, але у встановлені строки і не порушуючи правила полювання.
Ви знайшли в моїх постах натяк на порушення? Чи так, "аби моє зверху"? На завершення нашої надзичайно продуктивної бесіди раджу почитати http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1478-14
і не писати про речі, яких не пробували і знати не можете.
 

osk76

Новачок
Ви знайшли в моїх постах натяк на порушення? Чи так, "аби моє зверху"? На завершення нашої надзичайно продуктивної бесіди раджу почитати http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1478-14
і не писати про речі, яких не пробували і знати не можете.
Вибачте якщо Вас чимось образив, я цього не хотів, а щодо полювання на вабу ( приваду) то я пробував і такий спосіб. А в опитуванні я висловив свою думку взагалі про використання глушника, не конкретно Вами. Тимсбільше що глушник не вирішить Вашоі проблеми, або вирішить частково. Лис всеодно почує звук пострілу в усякому разі я не знаю глушника щоб повністью глушив звук пострілу хлопок все одно буде досить гучний. А Закон я читавдякую, особливо статтю 12 через неі в деякій мірі і не займаюсь цим видом полювання. Вибачайте якщо моя думка не збігається з Вашою, але я маю на неі право. З повагою osk76.
 

Mykola STARyy

Снайпер
А Закон я читавдякую, особливо статтю 12 через неі в деякій мірі і не займаюсь цим видом полювання.
Стаття 12. Право на полювання

Право на полювання в межах визначених для цього мисливських
угідь мають громадяни України, які досягли 18-річного віку,
іноземці, які одержали в установленому порядку дозвіл на добування
мисливських тварин та інші документи, що засвідчують право на
полювання.1827-17 ) від 21.01.2010 }
Полювання з використанням вогнепальної мисливської зброї
дозволяється лише особам, які в установленому порядку одержали
в уповноваженому державному органі відповідний документ
дозвільного характеру на право користування цією зброєю.901-19 ) від 23.12.2015 }
До полювання прирівнюється:
перебування осіб у межах мисливських угідь, у тому числі на
польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з
будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями
добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи
ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання (крім

випадків регулювання чисельності диких тварин, польових
випробувань і змагань мисливських собак (не нижче обласного
рівня); { Абзац другий частини третьої статті 12 із змінами,
внесеними згідно із Законом N 1827-VI1827-17 ) від 21.01.2010 }
перебування осіб на дорогах загального користування з
продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою
стрілецькою зброєю."

Вже не хотів писати, але інтрига заставила: якої ж вимоги ви не спромоглися дотриматися?
...хлопок все одно буде досить гучний.
Досить для чого? Як можна говорити "досить" чи "не досить" про речі, яких не пробували?
Відкрийте тему в "Запитаннях від новачків" і вам все прекрасно розкажуть.
п.с.
а щодо полювання на вабу ( приваду) то я пробував і такий спосіб.
На вабу і на приваді це різні способи.
 

Azmus

Новачок
законопослушному, охотнику глушитель на охоте - все равно что манок на крякву у снайпера на войне
Ну не скажите. Вы часто носите наушники на охоте? А ушки то страдают. Выбор либо наушники - либо глушитель. Все с практической точки зрения по наносимому вреду вашему здоровью.
Слух восстанавливается очень не просто, особенно от более крупных калибров.
 

Сергийко

Слідопит
А еще подброс ствола и отдача.Стрелял недавно лёжа с кочки,без глушителя/дтк,без наглазника-разбил бровь.Цена дтк не далека от цены на пбс,поэтому я за глушитель(цена в нете от 1700грн).
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А еще подброс ствола и отдача.Стрелял недавно лёжа с кочки,без глушителя/дтк,без наглазника-разбил бровь.Цена дтк не далека от цены на пбс,поэтому я за глушитель(цена в нете от 1700грн).
Це ж яким калібром стріляли що бров розсікли??? Тут діло не в дтк а в тому що не правильно приціл встановили
 

Сергийко

Слідопит
.308,ствол 45см.До цьоги стріляли стоя,наприсідки,лежачи-все було добре.А вот з землі і опершись на кочку вкладка в плече була невдалою,точніше взагалі без вкладки, і втримати віддачу не зміг,потім ще один в око дістав.Поставили наглазник.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
.308,ствол 45см.До цьоги стріляли стоя,наприсідки,лежачи-все було добре.А вот з землі і опершись на кочку вкладка в плече була невдалою,точніше взагалі без вкладки, і втримати віддачу не зміг,потім ще один в око дістав.Поставили наглазник.
Наглазнік не спасе ні від чого, при стрільбі стоячи це одна відстань приціла, при стрільбі лежачи оптика віддвигаєть вперед від ока стрілка
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ну да,алеж віддачі тієї вистачило.З глушником такої поменше.
З приводу глушака погоджуюсь, але всеодно зброю спочатку потрібно підлаштувати для стрільби без глушака, бо незавжди він може бути під рукою
 

Ohotnik47

Слідопит
Моя суб'єктивна думка: глушник потрібен тому, хто намагається щось приховати.
Маю кілька нарізняків від 22лр до 30-06, на жодному нема гл. В тирі користуюсь навушниками, а на полюванні чергами не стріляю. Один-два постріли для вух не зашкодять.
Та й неподобається мені вигляд класич.карабіна чи штуц. з балоном на кінці ствола, конверсійна зброя - СВД,Сайги і т.п. ще пів біди, а от чисто мисл.варіанти - ну як на корові сідло.
З повагою
 
Зверху