Какой № дроби используем по перу и на зайца?

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
СССС;40624 сказав(ла):
На полюванні особливо по качці, дуже велика проблема - не настріляні мисливці, палять без розуму просто дико
згідний. Качка йде високо "в кислородній масці", а вони палять і іншим тільки заважають не дають підлетіти ближче.
 

СССС

Мисливець
TOZ-34ER;40626 сказав(ла):
Качка йде високо "в кислородній масці", а вони палять і іншим тільки заважають не дають підлетіти ближче.
інколи щось і впаде, тільки найти не реально але скільки гордості!
я деколи підійду спитаю чим стріляють кажуть нулями...
 

Loki

Мисливець
Так пускай стреляют до нехочу, но только на стенде. А они стреляют на охоте! Вот что плохо.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Так не у всіх є можливість виїхати у обласний центр і постріляти там.
 

Loki

Мисливець
Тоді нехай стріляють окремо, або після охоти, але не під час неї!!!
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Ага так воно і буде... Як Ви це уявляєте?
 

Loki

Мисливець
Наприклад наприкінці полювання, ближче до вечора, тощо.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Мисливець йде на полювання для того щоб відпочити, а не для заготівлі м'яса. Не попав той не попав нехай живе.
 

ZUGAN 79

Слідопит
Я уже писАл,напишу еще.Охота -ето спорт,хобби,отдых,и нефиг превращать ее в войну какую-то,типа не умееш стрелять как снайпер,иди и тренируйся.Зачем ето ? Новичок что,не попав по утке или зайцу с голоду сдохнет ? Не попал-ну и хрен с ним.Например я не попав по дичи,провожаю ее с улыбкой на лице,и словами :"Молодец ! Пропетлял ! Живи,и плоди таких же везучих потомков,чтоб мне на тот год интересней охотится было",веть чем сложней добыть трофей,тем он дороже и желанней ,и не учился я ни на каких стендах,достаточно было промазать по 3-4 утках,чтоб понять какое упреждение нужно делать (правда какое нужно делать,я так и не знаю,просто вскинул,выстрелил,утка упала,а как я целился,хрен его знает,все на автоматизме,уже после выстрела вспоминаю,ничего вспомнить не получается,просто розвивается какая то "чуйка" и все),так что нечего заморачиватся,и без стенда умение придет,хотя он и не помешает.И на молодеж наезжать за промахи нечего,сами такими были,просто обьяснить надо,чтоб не лупили за 100 метров без толку,и все придет само собой,как пришло ко всем нам....С ув.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
О то ж! Я, вон, тоже на рыбалку последние дни ездил ради интересу. Рыбу дешевле на базаре купить. Пымал - хорошо! Не пымал - отдохнул хорошо! :)
 

skob

Новачок
Раніше стріляв коли був ТоЗ 34 сріляв зайця номером 2-00 то з МЦ 20-01 тільки тройкою
 

WEGA

Мисливець
весь сезон бив лисуху №5 а зайця і лиса №1 та №0, почався він у мене з жовтня місяця бо тільки тоді отримав усі дозвола, крижнів не стріляв бо мало літали біля мене і не вмію ще в літ бити добре бо зелений ))) а зайця взяв одного після нового року, по лису промазав бо не вірно взяв випередження, був перший постріл по пушному (швидкий і не обдуманий) патрони ріо(5) 32, та тахо (0)32 з тоз-34, всім удачі... а №1 був мій вдалий самокрут
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
как можно писать №№ дроби на дичь и при этом не указывать калибр и длинну стволов оружия??? Прочтёт начинающий
Судя по Вашему сообщению, Вы сами от начинающего не далеко ушли.
Зачем стрелять семеркой на 50 метров?
Какая убойная дистанция дробового ружья?
На каком растояние делается пристрелка на заводе?
Как влияет калибр на скорость полета дроби?
И какая минимальная длина ствола, когда сгорает весь, современный порох?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

skob

Новачок
Я думаю що тут треба думати не про те до попав чи ні а про те щоб не робити підранків. Тому хай молоді спочвтку пристріляють своі рушниці а тоді і на охоту))))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

WEGA

Мисливець
Я думаю що тут треба думати не про те до попав чи ні а про те щоб не робити підранків. Тому хай молоді спочвтку пристріляють своі рушниці а тоді і на охоту))))
так а де їм пристрілювати? як не на полюванні )) по пляшкам чи як??? особливо в літ...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху