Какой фургон малотоннажный заслуживает внимания сегодня???

Гобой

Снайпер
И салон и цена. Все суперр.
Електроники в нем тоже много.
У этого мужика до форда был т5 1.9. Так он говорит что ему больше форд по душе.
 

Гобой

Снайпер
Я себе хочу додж рам 1500 с 5,7 бензин/газ, после 2012 года.
У товарища есть такой только 2007 г.в.
Расход 20 л газа.
И перевезти можно и на охоту та и погороду использовать.
Авто очень надежное, но везти надо с США, а то наши от 5 до 8 тыс клеют.
 

Mykola STARyy

Снайпер
У товарища есть такой только 2007 г.в.
Пробував такий, не спордобався. Підвіска вАлка, зворотній звязок на рулі ніякий. По слизькій дорозі їхати дуже проблематично. Площа скла ніби і велика, о обзор дуже обмежений. Радіус розвороту величезний, Виїхати- заїхати на стоянку, треба кілька разів шморгатися туди-сюди.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Я себе хочу додж рам 1500 с 5,7 бензин/газ, после 2012 года.
У товарища есть такой только 2007 г.в.
Расход 20 л газа.
И перевезти можно и на охоту та и погороду использовать.
Авто очень надежное, но везти надо с США, а то наши от 5 до 8 тыс клеют.
Тільки з мотором хемі
 

Гобой

Снайпер
Хеми, это мотор v8 который можно настраивать по мощности, тоесть можно 4 горшка отключить.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Пробував такий, не спордобався. Підвіска вАлка, зворотній звязок на рулі ніякий. По слизькій дорозі їхати дуже проблематично. Площа скла ніби і велика, о обзор дуже обмежений. Радіус розвороту величезний, Виїхати- заїхати на стоянку, треба кілька разів шморгатися туди-сюди.
І вишенька на торті- багажник цілих 430 літрів.:eek:o_O:D
 

Mykola STARyy

Снайпер

Mykola STARyy

Снайпер
Немає таврії, вже як рік в Одесі гріється
В Таврії 630л.
RАМ - не машина, це прекрасний засіб полупити понти.
Олексо, ви нагнівалися? Не варто тролити кожне моє повідомлення, у вас дуже скоро пройде захоплення "кабанами" (W 140), RAMами, Tundra'ми, захочете спортивних машинок зі справнім адреналюгою, потім прийдуть економні сімейні універсальчики.
В мене також був 10-річний "Шейх" W116, я в ньому засинав через 30км. Потім три Volvo 480, дві Toyota Supra. Зараз цілком влаштовує Mitsubishi Space Star 1,3. Правда, як сяду на молодшого сина Імпрезу 260 кс, або на Вольво старшого (280 кс) то ще костри в дупі загоряються.:p
п.с. Хова нормальний карабін, на 100% вартий своїх грошей.;) Не сумніваюсь, ви зрозуміли.
Мир, дружба, жувачка?:);)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
В Таврії 630л.
RАМ - не машина, це прекрасний засіб полупити понти.
Олексо, ви нагнівалися? Не варто тролити кожне моє повідомлення, у вас дуже скоро пройде захоплення "кабанами" (W 140), RAMами, Tundra'ми, захочете спортивних машинок зі справнім адреналюгою, потім прийдуть економні сімейні універсальчики.
В мене також був 10-річний "Шейх" W116, я в ньому засинав через 30км. Потім три Volvo 480, дві Toyota Supra. Зараз цілком влаштовує Mitsubishi Space Star 1,3. Правда, як сяду на молодшого сина Імпрезу 260 кс, або на Вольво старшого (280 кс) то ще костри в дупі загоряються.:p
п.с. Хова нормальний карабін, на 100% вартий своїх грошей.;) Не сумніваюсь, ви зрозуміли.
Мир, дружба, жувачка?:);)
Аж ні разу не гнівався)) w 140 продав три тижні тому, поїхав до Львову, спортивні були машини - не моє, низькуваті для наших доріг, терер їзджу на всьом де повний бак))) а на тундру поглядаю ))) а хова добрий ствол але в малих калібрах
 
Зверху