"Собачі посиденьки - про все"

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Всім міцного імунітету)), терпіння, та продовжуємо курити на тему мисливські собаки!.
 

Varjag229

Слідопит
Вот тут согласен с каждым Вашим словом....
Ну тогда объясните пожалуйста как быть в такой ситуации... Я иду с своей собакой на прогулку,она не создаёт угрозы для окружающих людей,и других животных. Но у нас,и впрынцепи в других городах нашей страны,есть бродячие собаки. Которые по обсирали все детские площадки,и нельзя спокойно пройтись с собачкой....
На кого возлагается такая ответственность???? Подскажите пожалуйста!!!
 

Varjag229

Слідопит
На місцеву владу - бродячі - це їхня головна біль. Якщо вони попсують Ваше майно (Вашу собаку) або покусають, не дай Боже, Вас, - можете пред'явити до місцевої ради позов у порядку цивільного судочинства (про відшкодування матеріальної та моральної шкоди). Так сам, й до Вас будь-хто може пред'явити позов, як до власника собаки, якщо вона нашкодить. Такі прецеденти в цьому році висвітлювались навіть у загальнонаціональних ЗМІ.
 

Varjag229

Слідопит
За недотримання умов утримання домашніх тварин (собак у тому числі) може бути не тільки штраф, а й конфіскація тварини. Звичайно, питання, де насправді їм буде краще - у притулку, чи все ж у власника.
 

Виталя

Снайпер
На місцеву владу - бродячі - це їхня головна біль. Якщо вони попсують Ваше майно (Вашу собаку) або покусають, не дай Боже, Вас, - можете пред'явити до місцевої ради позов у порядку цивільного судочинства (про відшкодування матеріальної та моральної шкоди).
Вы в это верите??? Я лично нет!!!
Так сам, й до Вас будь-хто може пред'явити позов, як до власника собаки, якщо вона нашкодить.
Но а вот тут, полностью с Вами согласен...Я как хозяин своей собаки,несу за неё полную ответственность!!!
 

ТАР

Снайпер
Приветствую! Хочется помощника на охоту чтобы уток доставал с густых зарослей и камыша, голубей носил ну и по полям походить. Остановился на двух породах курцхаар или дратхаар? Какая лучше? И как эти породы собак "уживаются" с детьми?
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Приветствую! Хочется помощника на охоту чтобы уток доставал с густых зарослей и камыша, голубей носил ну и по полям походить. Остановился на двух породах курцхаар или дратхаар? Какая лучше? И как эти породы собак "уживаются" с детьми?
...а еще и по зайцу работал, и лисице спуску не давал, и косуль, на короткие дистанции, с голосом гнал. И в мороз не мерз. Что немаловажно. Дратхаар, конечно! Друг, трудяга и настоящий верный напарник на охоте.
П.С. Носит не только голубей-уток, а и зайцев. Мой еще и лисицу аппортирует. И в снегу может спать. За многие годы охот никого не покусал. Дома вежливый. Но сторож из него отменный.
 

Виталя

Снайпер
И как эти породы собак "уживаются" с детьми?
Я тоже был как и Вы перед выбором. Выбрал Дратхаара,у меня двое детей,одни положительные эмоции. Младшему сыну четыре года, тягает его за бороду, никакой агрессии со стороны собаки не было.
 

ТАР

Снайпер
Дратхар я так понимаю более стойкий к морозу, а так в принципе собаки в работе одинаковы? Или есть ещё какие преймущества ?
 

Виталий 2.

Слідопит
Дратхар я так понимаю более стойкий к морозу, а так в принципе собаки в работе одинаковы? Или есть ещё какие преймущества ?
Дратхаар, не режется в камыше, ну на край - по минимуму, жесткая шерсть своего рода кальчуга!!!
 

кей

Мисливець
Почистил тему.
Карантин видать на человека так подействовал...
Мабуть щось пропустив? Сьогодні їздив зробив прививку від сказу ( прийшов термін). В мене багато років ЗСЛ. І очерет і лоза . Покійний на старості літ і по перепелу працював ( правда без стійки). Колись дуже хотів дратхара - так сім"ї не дуже подобається ( мабуть привикли до лаек).
 

василь довжик

Слідопит
Приветствую! Хочется помощника на охоту чтобы уток доставал с густых зарослей и камыша, голубей носил ну и по полям походить. Остановился на двух породах курцхаар или дратхаар? Какая лучше? И как эти породы собак "уживаются" с детьми?
Маю дратхаара.
По птиці просто супер.Найде,підніме на крило і деб вона не впала,найде і під ноги кине.
По зайцю стійки як такої щоб з двадцяти метрів став і по команді підняв не було.Хай там хто,що вигадує такого в природі не буває.Оскільки заєць набагато більше засіче як собачку так і мисливця.
Ну якщо зайчик після будуна то як варіант,на теку можливість.
На рахунок подачи як зайчика так лисиці теж без проблем.
Козу теж в кущах вижене при цьому з голосом і далеко не гонить.Максимум до 500 м.Це по полю а в лісі і того ні.
На кабанчика собачку не варто навіть замислюватись.Оскільки ця порода не поворотка на стільки щоб уникати ікол.
Як охоронець теж суперовий.
На рахунок дітей.Ні коли ні якої агресії.Навпаки можна сказати нянька з великими нервами:D.
На рахунок морозу ні яких проблем.Але я свого в сильні морози в приміщенні тримаю.
Сарай і солома.Там він чудово почувається.Хоча це і зайве.Ну я ставлюсь до нього так.
Далі,собака має характер.Особливо в кабелів це проявляється.
 

ТАР

Снайпер
Всем откликнувшимся спасибо!
Маю дратхаара.
По птиці просто супер.Найде,підніме на крило і деб вона не впала,найде і під ноги кине.
По зайцю стійки як такої щоб з двадцяти метрів став і по команді підняв не було.Хай там хто,що вигадує такого в природі не буває.Оскільки заєць набагато більше засіче як собачку так і мисливця.
Ну якщо зайчик після будуна то як варіант,на теку можливість.
На рахунок подачи як зайчика так лисиці теж без проблем.
Козу теж в кущах вижене при цьому з голосом і далеко не гонить.Максимум до 500 м.Це по полю а в лісі і того ні.
На кабанчика собачку не варто навіть замислюватись.Оскільки ця порода не поворотка на стільки щоб уникати ікол.
Як охоронець теж суперовий.
На рахунок дітей.Ні коли ні якої агресії.Навпаки можна сказати нянька з великими нервами:D.
На рахунок морозу ні яких проблем.Але я свого в сильні морози в приміщенні тримаю.
Сарай і солома.Там він чудово почувається.Хоча це і зайве.Ну я ставлюсь до нього так.
Далі,собака має характер.Особливо в кабелів це проявляється.
Зрозумів, дякую.На кабана точно не планую... ну може коли і візьму вигуляти).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На кабана точно не планую... ну може коли і візьму вигуляти).
Поставьте, для себя, раз и навсегда, в этом вопросе точку: никогда! Погиб в кукурузе очень перспективный драт, на которого я любовался на областной выставке. В расцвете сил. Мощь, сила. А для владельца-трагедия на всю жизнь. И укор, для себя.
Дратхаар-не для охот на кабана. По-любому, доберет подранка и будет по нему работать.
Но риск его потерять неоправданно высок. Драт- не лайка. И специфика у него совсем другая.
 
Останнє редагування:
Зверху