"Собачі посиденьки - про все"

Виталий 2.

Слідопит
Не на 4 дні(( А з відстрілом, взагалі не зрозуміло. Це вже в них і в користувача потрібно запитати, як погоджували.
Але ще раз скажу, мені сподобався, як-то кажуть, сам процес. Ось таке залишилось післявкусся після перегляду.
Что не понятного с отстрелом? Если испытания-состязания проводятся в сезон охоты - отстрел есть, ну а если сезон закрыт - ни какого отстрела.
 

Виталий 2.

Слідопит
Не на 4 дні(( А з відстрілом, взагалі не зрозуміло. Це вже в них і в користувача потрібно запитати, як погоджували.
Але ще раз скажу, мені сподобався, як-то кажуть, сам процес. Ось таке залишилось післявкусся після перегляду.
Я очень люблю такого рода мероприятия, но согласитесь запускать в водоем собак, когда там плавают утята размером с перепела, да еще и палить с ружей у них над головами, по их папашам как то, мягко сказать, не правильно:(.
 

Russ

Мисливець
Я очень люблю такого рода мероприятия, но согласитесь запускать в водоем собак, когда там плавают утята размером с перепела, да еще и палить с ружей у них над головами, по их папашам как то, мягко сказать, не правильно:(.
Мне, Ваши посты не нужны для того, чтобы что то понимать, на заборах тоже много чего пишут. У меня все сроки и запреты в голове. Я знаю на 1000% , что собакам с мая по август в полях делать не чего !!! Если это конечно не футбольное поле и отработка челнока.
Что не понятного с отстрелом? Если испытания-состязания проводятся в сезон охоты - отстрел есть, ну а если сезон закрыт - ни какого отстрела.
Шановний, це сайт однодумців, при тому розділ "Курилка", тут вільні думки без агресії. В такому тоні говорити не хочу. Ви запитайте в "Барсі", хто їм дозволив виділити ділянку, хто дозволив проводити стрільби. Думаю вони вам дадуть відповідь.
 

Виталий 2.

Слідопит
Шановний, це сайт однодумців, при тому розділ "Курилка", тут вільні думки без агресії. В такому тоні говорити не хочу. Ви запитайте в "Барсі", хто їм дозволив виділити ділянку, хто дозволив проводити стрільби. Думаю вони вам дадуть відповідь.

Я конечно извиняюсь, по моему Вы, меня не правильно поняли, ни кому не хотел нагрубить ! О какой агрессии с моей стороны, Вы говорите?
Я высказал свое видение данной ситуации. " Курилка!" . Ни кому его не навязываю .
По поводу" забора"- ну согласитесь, что инфу с иннета, нужно уметь пропускать через фильтр, а то мозги могут закипеть. Писателей то разных много.

С Уважением!!!
 

Russ

Мисливець
Я конечно извиняюсь, по моему Вы, меня не правильно поняли, ни кому не хотел нагрубить ! О какой агрессии с моей стороны, Вы говорите?
Я высказал свое видение данной ситуации. " Курилка!" . Ни кому его не навязываю .
По поводу" забора"- ну согласитесь, что инфу с иннета, нужно уметь пропускать через фильтр, а то мозги могут закипеть. Писателей то разных много.

С Уважением!!!
Та все норм. Скорее всего неправильно понял, бывает. А инфу я старался брать с оф. источников, дабы не краснеть потом.
 

ТАР

Снайпер
Добра всем. Есть тут человек который разбирается в экстерьере Бритонов?
 

cagor

Слідопит
Не силён в этой породе, хотел чтобы кто-то оценил собаку по фото.
По фото вам скорее всего не оценит никто, или оценят не правильно ( ракурс фото тяжело поймать). Учитывать нужно и походку и прикус, зубы смотреть. В интернете есть описание породы со всеми ТТХ. А вообще для этого есть выставки на них експерты, сьездите не пожалеете, Мой совет -не нужна вам оценка по фото непонятных експертов, можете зря растроится и сделать не правильные выводы, тем более если у вас сомнения по поводу вашей собаки.
 

ТАР

Снайпер
По фото вам скорее всего не оценит никто, или оценят не правильно ( ракурс фото тяжело поймать). Учитывать нужно и походку и прикус, зубы смотреть. В интернете есть описание породы со всеми ТТХ. А вообще для этого есть выставки на них експерты, сьездите не пожалеете, Мой совет -не нужна вам оценка по фото непонятных експертов, можете зря растроится и сделать не правильные выводы, тем более если у вас сомнения по поводу вашей собаки.
Понял,спасибо.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Господа, а может Вы плавно переместитесь в профильную тему с обсуждением проблем охотничьего собаководства? :)
Ну реально, есть же куча тем о собаках)
Так Ви праві, пропоную продовжити тут)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
1. У Вас є мисливська собака, якщо є, то гадаю і паспорт є, а в паспорті всі/які відмітки є...?
Шановні мисливці, все таки з Вашого дозволу загальне питання, я маю паспорт на собаку, отже вже я маю право з нею полювати чи ще ні? Дякую
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Власне чому в мене виникли такі питання, якщо вірити чинному закодавству а саме -
"Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід" а конкретніше пп 1.2 1.3 та 1.5:
1.2. Паспорт на собаку мисливської породи (далі - паспорт) -
це документ, який засвідчує породність даного собаки й дає право
мисливцю, за наявності у нього інших необхідних документів,
передбачених у статті 14 Закону України "Про мисливське
господарство та полювання", використовувати собаку під
час полювання.
1.3. Допуск собаки до полювання - це відмітка в паспорті, що
дає дозвіл використовувати даного собаку під час полювання в
поточному році.
1.5. Паспорт має містити такі дані: порода, стать, кличка,
рік народження, окрас собаки, а також дані про власника (фізичну
або юридичну особу), зміну власника, його адреса, назва
організації, яка видала паспорт, місце для відмітки про допуск
собаки до полювання у поточному році
та фотокартка собаки розміром
4 х 6 см (фотографується лівий бік собаки) (додаток).

І ще таке питання, хтось взагалі ті відмітки робить?
З ПОВ.
 

VS1975

Снайпер
Власне чому в мене виникли такі питання, якщо вірити чинному закодавству а саме -
"Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід" а конкретніше пп 1.2 1.3 та 1.5:
1.2. Паспорт на собаку мисливської породи (далі - паспорт) -
це документ, який засвідчує породність даного собаки й дає право
мисливцю, за наявності у нього інших необхідних документів,
передбачених у статті 14 Закону України "Про мисливське
господарство та полювання", використовувати собаку під
час полювання.
1.3. Допуск собаки до полювання - це відмітка в паспорті, що
дає дозвіл використовувати даного собаку під час полювання в
поточному році.
1.5. Паспорт має містити такі дані: порода, стать, кличка,
рік народження, окрас собаки, а також дані про власника (фізичну
або юридичну особу), зміну власника, його адреса, назва
організації, яка видала паспорт, місце для відмітки про допуск
собаки до полювання у поточному році
та фотокартка собаки розміром
4 х 6 см (фотографується лівий бік собаки) (додаток).

І ще таке питання, хтось взагалі ті відмітки робить?
З ПОВ.
У нас ( Сумський ВП ФМСУ ) ця відмітка в паспорті ставиться при сплаті щорічного внеску 100 грн. за членство у ФМСУ. Як у тих, хто не є членами ФМСУ, я не знаю. Ставить кінолог.
IMG_20200908_114716512.jpg
IMG_20200908_114756081.jpg
IMG_20200908_114847092.jpg
 

ТАР

Снайпер
Власне чому в мене виникли такі питання, якщо вірити чинному закодавству а саме -
"Порядку видачі паспортів на собак мисливських порід" а конкретніше пп 1.2 1.3 та 1.5:
1.2. Паспорт на собаку мисливської породи (далі - паспорт) -
це документ, який засвідчує породність даного собаки й дає право
мисливцю, за наявності у нього інших необхідних документів,
передбачених у статті 14 Закону України "Про мисливське
господарство та полювання", використовувати собаку під
час полювання.
1.3. Допуск собаки до полювання - це відмітка в паспорті, що
дає дозвіл використовувати даного собаку під час полювання в
поточному році.
1.5. Паспорт має містити такі дані: порода, стать, кличка,
рік народження, окрас собаки, а також дані про власника (фізичну
або юридичну особу), зміну власника, його адреса, назва
організації, яка видала паспорт, місце для відмітки про допуск
собаки до полювання у поточному році
та фотокартка собаки розміром
4 х 6 см (фотографується лівий бік собаки) (додаток).

І ще таке питання, хтось взагалі ті відмітки робить?
З ПОВ.
Відмітки відмінили, треба лише паспорт.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства, полювання та рибальства, охорони, використання і відтворення твари...
Закон, ВР України, від 21.01.2010, № 1827-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства, полювання та рибальства, охорони, використання і відтворення тваринного світу"

( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 10, ст.108
8) у статті 14:
в абзаці шостому слова "з відміткою про допуск до полювання у
поточному році" виключити;
9) у статті 15:
у частині другій:
в абзаці третьому слова "з допуском до полювання у поточному
році" виключити;

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1827-17
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
щорічного внеску 100 грн.
Завжди було - "Допуск собаки до полювання здійснюється безкоштовно".
Але як відомо, що відмітку про допуск відмінили. До чого я це вів, нещодавно був випадок, коли інспектор(чи як його там правильно називають, зараз в подробиці не буду вдаватися) лісхозу, під перевірки одного з колективу, які полювали з дратхааром, дументи звісно все чітко, але той почав прискіпатися що не має відмітки про допуск собаки. Йому одне, а воно зелене ла..но також почало розказувати, що зараз собаку застрели, і він буде правий. Ось через таких "грамотних" "уповноважених" представників лісхозу, ми маємо не відомо що....... НА ЖАЛЬ, та ще й без собак залишися можна, потім то все можна поставити на свої місця, але вірного друга вже не повернути. Так що не потрібно всіх собак вважати двірняжками. Дякую всім за відповіді. З ПОВ.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ну і якщо вірити ЗУ "Про мисливське господарство та полювання" ст. 34 -
Виявлені в мисливських угіддях без нагляду породисті собаки ВІДЛОВЛЮЮТЬСЯ, про що письмово повідомляються районні та обласні організації, які провадять реєстрацію відповідних порід собак.
Безпородні собаки можуть бути відстріляні.
Так що ніякий "уповноважений" не має право стріляти породисту собаку, є на то паспорт чи на має, особливо коли власник собаки поруч. Без паспорта, звісно що власник має відповідати згідно букви закону, а не так як сказало/вирішило якесь ЧМО з жетоном. Вибачте.
 
Зверху