"Собачі посиденьки - про все"

Виталий 2.

Слідопит
Господа охотники - вы о чем!!!! Суть проблемы - Погибли собаки, если инфа достоверная - напились из лужи и подохли. Хозяин подонок виноват, казнить без суда и следствия :confused:! В жизни бывают разные ситуации! Ни кто не терял собаку?
Через месяц - открытие , Мы все, со своими питомцами выходим в поля, Вы все уверенны , что Ваша собака не напьется с какого либо водоема, или той же лужи, какой нибудь херни? А виновником опять, будет не тот урод, который травит все живое вокруг ради выгоды, а хозяин собаки. Все так уверенны в своих собаках? Как по читаешь - одни кинологи и ангелы на форуме.
Объясните, кто нибудь не сведущему , что есть -" Бесконтрольное нахождение собак охотничьих пород в угодьях? " Можно ли считать лайку, гончую находящуюся в нескольких километрах от хозяина, контролируемой и на сколько? И через какой период они возвращаются к хозяину, чтобы попить из бутылочки очищенной водички?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Господа охотники - вы о чем!!!! Суть проблемы - Погибли собаки, если инфа достоверная - напились из лужи и подохли. Хозяин подонок виноват, казнить без суда и следствия :confused:! В жизни бывают разные ситуации! Ни кто не терял собаку?
Через месяц - открытие , Мы все, со своими питомцами выходим в поля, Вы все уверенны , что Ваша собака не напьется с какого либо водоема, или той же лужи, какой нибудь херни? А виновником опять, будет не тот урод, который травит все живое вокруг ради выгоды, а хозяин собаки. Все так уверенны в своих собаках? Как по читаешь - одни кинологи и ангелы на форуме.
Объясните, кто нибудь не сведущему , что есть -" Бесконтрольное нахождение собак охотничьих пород в угодьях? " Можно ли считать лайку, гончую находящуюся в нескольких километрах от хозяина, контролируемой и на сколько? И через какой период они возвращаются к хозяину, чтобы попить из бутылочки очищенной водички?
Так я, намагаюся всіма силами, це що Ви написали вище, донести до опонентів! Бо виходить, що власника собак, звинуватили, але самі не знають у чому, от і пробуємо розібратися.
 

Russ

Мисливець
Так, все вірно, всі посилання на місячник тиші і сама ця фраза є не що інше, як: абзац 5-й, статті 39. Охорона середовища існування, умов розмноження, шляхів міграції тварин, Розділу IV. ОХОРОНА ТВАРИННОГО СВІТУ, ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про тваринний світ" (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2894-14#Text).
 

Russ

Мисливець
А по виділеному в попередньому пості поясню. Як не смішно, але це єдине, поки що, що регулює проведення заходів пов"язаних з " Строки натаски, притравки".А це говорить про те, що поки строки не визначено все це ми можемо проводити лише у часи встановленні для полювання, так як: "...перебування у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), осіб із собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами прирівнюється до полювання". Виходить, що тренувати, проводити натаску потрібно під час полювання, а якщо ні то на дорогах загального користування або поза мисливськими угіддями).
Зараз скину один цікавий документ, де останній абзац є підтвердженням до моїх припущень
 

Вкладення

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А по виділеному в попередньому пості поясню. Як не смішно, але це єдине, поки що, що регулює проведення заходів пов"язаних з " Строки натаски, притравки".А це говорить про те, що поки строки не визначено все це ми можемо проводити лише у часи встановленні для полювання, так як: "...перебування у межах мисливських угідь, у тому числі на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), осіб із собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами прирівнюється до полювання". Виходить, що тренувати, проводити натаску потрібно під час полювання, а якщо ні то на дорогах загального користування або поза мисливськими угіддями).
Зараз скину один цікавий документ, де останній абзац є підтвердженням до моїх припущень
Не вірно, ні про місячник ні про строки!
На добраніч.)
 
Років 10 тому в одній із дубових лісополос мій лайчак і товарища лайка напилися дощової води яка зібралася на залишеному фермерами бігбені з клійонкою(мішок в якому транспортують гранульовані добрива, вагою 500 або 1000кг)
Через хвилин 15-20 сука із стікляними очима почала виділяти рвотні маси, впала на ноги, дві години спостерігали, думали все. Потім піднялася шатаючись, ледве перебираючі ногами все ж з тіми склянними очима потихеньку рушила з нами до домівки. Забув, спочатку з 1км несли на томуж триклятому бігбені.
Кобель випив не багато, що лишилось після сучкі, рвотних мас не виділяв, як виявилося даремно. Через декілька днів почав ходити в туалет кровю, пізніше ков з гноєм, періодично то кров то якась гнійна маса і так два роки. В вольєрі здихав, на волі відходив. Два роки не бачив вольєра, благо пес з розумом, в селі, в людей нічого не займав. Так і вижив, ато вже не знав які вже ліки і давати.
Сука на наступний день була ще слабка, до вечора як рукой зняло. Якось так.
 

Russ

Мисливець
Як на мене, то все вірно. Відповідно до того Закону, що я вказав вище. Він і є основою, а всі підзаконні акти, накази різних служб та відомств, навіть організацій базуються на ньому. Але прийде Юра, у нього видно юридичніша освіта і дасть свій варіант.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Мені все підходить.
Добре, хай буде так. Почнімо з другого мого запитання:
Ви навели посилання на 34 статтю ЗУ, і дуже доречно!, відмітили жирним речення де зустрічається слово " строки", отже - Я хочу ( маю Законне право!, ознайомитися із цими СТРОКАМИ!!). Прошу мене з ними ознайомити.
Ви трішки неуважно вивчили положення ст.34 БЗ.
Строки це все дуже добре, але крім того, що їх ще треба визначити згідно законодавства, основне положення статті 34 це:
"..натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак проводяться на окремих ділянках, виділених для цієї мети користувачем мисливських угідь за погодженням з центральним органом виконавчої влади , що реалізує державнуполітику у сфері лісового та мисливського господарства.."
А вже потім "у строки"..
Тобто спочатку дивимось чи в межах цих спеціально виділених ділянок, а вже потім, навіть якщо в межах, то " у строки.." і т.д.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ви трішки неуважно вивчили положення ст.34 БЗ.
Строки це все дуже добре, але крім того, що їх ще треба визначити згідно законодавства, основне положення статті 34 це:
"..натаскування, наганяння, вимуштрування, польові випробування і змагання мисливських собак проводяться на окремих ділянках, виділених для цієї мети користувачем мисливських угідь за погодженням з центральним органом виконавчої влади , що реалізує державнуполітику у сфері лісового та мисливського господарства.."
А вже потім "у строки"..
Тобто спочатку дивимось чи в межах цих спеціально виділених ділянок, а вже потім, навіть якщо в межах, то " у строки.." і т.д.
Доброго здоров'я!

Так, Ви все вірно підмітили (послідовність дій розкриття злочину ).
Але Ви також, мене не зрозуміли, Ви не зрозуміли суть мого запитання! , адже ніхто з опонентів не згадав про цю ділянку, а лише строки та "місячник тиші"


Добре, давайте так:
Той чоловік перебував на спеціально виділенні ділянці для натаски (ділянка погоджена ітп. ).
Припустимо, що дата інциденту 20.06.2020р.

Питання по строках та місячнику тиші лишається актуальним! (що саме порушив цей чоловік?)

PS
Ще два слова похвалюсь))
Статтю 34, і тп. знаю на пам'ять.
Пройшов всі бюрократичні перепони від "а" до "я" у відведенні та погодженні вище згаданої ділянки. І звичайно з допомогою Яковлева В.А. маю можливість і само собою бажання її відвідувати.
Але от щодо місячників тиші та строків трохи "храмаю", тому хотів почути від опонентів) посилання на цю абракадабру)...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Друзі - опоненти))

Під "місячник тиші", Ви маєте на увазі ось це:

абзац 5-й, статті 39
"У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)."

Так?
 
Доброго здоров'я!

Так, Ви все вірно підмітили (послідовність дій розкриття злочину ).
Але Ви також, мене не зрозуміли, Ви не зрозуміли суть мого запитання! , адже ніхто з опонентів не згадав про цю ділянку, а лише строки та "місячник тиші"


Добре, давайте так:
Той чоловік перебував на спеціально виділенні ділянці для натаски (ділянка погоджена ітп. ).
Припустимо, що дата інциденту 20.06.2020р.

Питання по строках та місячнику тиші лишається актуальним! (що саме порушив цей чоловік?)

PS
Ще два слова похвалюсь))
Статтю 34, і тп. знаю на пам'ять.
Пройшов всі бюрократичні перепони від "а" до "я" у відведенні та погодженні вище згаданої ділянки. І звичайно з допомогою Яковлева В.А. маю можливість і само собою бажання її відвідувати.
Але от щодо місячників тиші та строків трохи "храмаю", тому хотів почути від опонентів) посилання на цю абракадабру)...
Ну же , вот и теперь вопрос - а участки для выгула и натаски собак могут быть выделены в на территории интенсивной сельскохозяйственной деятельности ?
 

Корнилов

Снайпер
Друзі - опоненти))

Під "місячник тиші", Ви маєте на увазі ось це:

абзац 5-й, статті 39
"У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)."

Так?
Забули!)))Заборонено випробування мисливських собак, нижче обласного рівня!
 

Корнилов

Снайпер
Ну же , вот и теперь вопрос - а участки для выгула и натаски собак могут быть выделены в на территории интенсивной сельскохозяйственной деятельности ?
Наверное нет))) А вот, интенсивная сельскохозяйственная деятельность, возле этих участках, если не на самих участках, то да:D:D:D
 

Russ

Мисливець
Друзі - опоненти))

Під "місячник тиші", Ви маєте на увазі ось це:

абзац 5-й, статті 39
"У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)."

Так?
Та да. Правильніше, сезон тиші). Всі посилаються на нього, а про той віртуальний, на якому наголошують в районному УТМР, що починається 1 травня і при цьому заборонено вигул собак в угіддях, навчальні стрільби та змагання, не знайшов.
 
Зверху