Используете ли Вы на охоте манки?

БЮВ

Слідопит
У меня подвес с манками висит на рогах(не моих) в моей комнате. Иногда вечером не снимая беру один из манков и дую со всей дури. Жена с кухни орет: я перепугалась, чуть сердце не стало....После 5-6 раза привыкла:):):)
 

василь довжик

Слідопит
У меня подвес с манками висит на рогах(не моих) в моей комнате. Иногда вечером не снимая беру один из манков и дую со всей дури. Жена с кухни орет: я перепугалась, чуть сердце не стало....После 5-6 раза привыкла:):):)
Ви не один такий.Я накрякатись,підучитися в машині їду сам,на повну катушку відриваюсь.
 

БЮВ

Слідопит
Осенью даст Бог здоровья уже накрякаемся в манки будем дуть пока в глазах не потемнеет.
Вы может и накрякаетесь. А у нас в прошлом году 7 месяце не было дождей. Все болота высохли так что ходил по ним в сланцах. Вода была только на руслах мелких речек. Утки не было в принципе. Хлопцы говорят - в этом году утка будет, отвечаю им , не будет утки, не верят, типа воды будет много и пойму затопит. Объясняю что утка летит гнездиться туда где вывелась.А у нас ее не было . Короче, теперь лет 5 утки толком не будет. Куда податься на открытие ума не приложу.
 
Воды становится меньше с каждым годом и у нас Сиваш связан с морем но если взять крайние 10 лет средний уровень воды становится меньше есть такие плеса которые несколько лет к ряду воды невидали . Вот и реальность как говорится ведь гринпис трубит тревогу что ледники на северном полюсе таят следовательно уровень проседать то не должен а у нас на оборот воды как то меньше . Но утка будет рано или поздно но будет.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Добрий вечір всім форумчанам.
Сам користуюсь
Buck Gardner Double Nasty II
Ще пробував манок від Ігоря Близнюка скажу що манок супер, можна сміливо замовляти уті сподобається.
 

Вкладення

василь довжик

Слідопит
Добрий вечір всім форумчанам.
Сам користуюсь
Buck Gardner Double Nasty II
Ще пробував манок від Ігоря Близнюка скажу що манок супер, можна сміливо замовляти уті сподобається.
А який краще насті2 чи Ігоря?
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Вибачаюсь не додав одні палочку. Вмене дабил 3. На рахунок який краще 100% Ігоря Близнюка.
Ну тут ще головняк з навиками маніння. Я як тільки купив дабил 3 думав що фуфел продали, але ні то я просто не правельно в нього вдимав повітря. Потрібно вдимати гортанню.
 

василь довжик

Слідопит
Теж такої думки.Весною манок Ігоря справив не аби які враження.Селезень реагував і навіть одного разу приманив на 10 метрів.Якось думав по фоткатися разом.)))).Сьогодні на озері Вербівському їздив купатися теж пролітав по ходу вже цьогорічний виводок.Маночок в машині був завернув вдало.Як що на полюванні буде так буду ще замовляти одного.
 

KFoR

Зброяр
В Ігоря дуже хороші манки. Мені сподобалось більше ніж бак гарднер
 

ATIS

Снайпер
Сам поки вчуся, маю Шар шот, меджик малярд і якийсь дерев'яний, був подарований мені кумом. То перший і останній працюють не погано, бака щось не можу розкрити. В планах взяти Сюзі, Ехо і замовити в Ігоря. Буду порівнювати.
 

Черниговский

Слідопит
У меня,дабл Насти 2, и 6в 1 Гарднер и ещё какой то базальт. Насти может работать громко, удавалось подворачивать с больших расстояний, утка отлично реагирует. Скажу так на свои деньги отличный манок! Конечно не для профи а для начинающих и кто уже,хоть понимает малехо как манить, то весьма неплохой будет,я рекомендую!
 

Dmitrriy

Мисливець
и где же этого чудо Игоря искать?)
 

ТАР

Снайпер
Ух яка дискусія цікава раніше не читав цієї теми. У брата є насті 2 "брат і я ще не вміємо манити" порівнювали з Каденс , помітили таку різницю Насті більш гучна і хрипла але білш тяжка на видув і тихі звуки дуже тяжко даються.
 

Панчер

Новачок
Ух яка дискусія цікава раніше не читав цієї теми. У брата є насті 2 "брат і я ще не вміємо манити" порівнювали з Каденс , помітили таку різницю Насті більш гучна і хрипла але білш тяжка на видув і тихі звуки дуже тяжко даються.
З яким саме каденсом порівнювали можливо то був тимбер а він тихий ? На мою думку манки Каденс в акрилі це професійні інструменти а гарднеровска настя це манок початківця який у нас дуже розкручений
 

Панчер

Новачок
Сам маю манок Hunt mania в акрилі двоязичковий від Ігоря більше року, до цього користувався дерев'яним ехомань років 6, так дерев'яний обробка в середині була дуже поганою довелося самому шліфувати тонову доску, по звуку був тихий працював не погано на початку сезону а коли починала іти перелітна то ефективність його ставала майже нульовою.Тепер по манку від Ігоря виточений , підігнаний і полірований дуже якісно навіть просто тримаючи в руках отримуєш естетичне задоволення, по звучання з правильною роботою гортані звук живої крякви неодноразово вів розмови з перелітніми не раз обстріляними під кінець сезону качками на вечірній зорі підманюючи на метрів 5 про таке з дерев'яним навіть і не мріяв і завжди на підльоті замовкав що б не спугнути. Так що рекомендую всім кому цікаве таке полювання задоволення отримуєш неймовірне .І ще манки від Ігоря ручної роботи і такі аналоги зарубіжні коштують в 2-3 рази дорожче
 
Зверху