Иж-59

Охотник77

Снайпер
Куча и равномерность плохая как для такого ружья. Толи патроны толи стволы подвели ;)
 

Охотник77

Снайпер
Раньше открытия несмогу выставить ( старые мишени не хранятся),ну далеко не такая,больше всего что неподходящими патронами отстреляно в даном случае ;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Раньше открытия несмогу выставить ( старые мишени не хранятся),ну далеко не такая,больше всего что неподходящими патронами отстреляно в даном случае ;)
У Вас 000 кучность и равномерность, думаете, лучше будут? С удовольствия подожду результаты Ваших отстрелов этим номером дроби.
 

Охотник77

Снайпер
Вас 000 кучность и равномерность, думаете, лучше будут? С удовольствия подожду результаты Ваших отстрелов этим номером дроби.
2/0 Максимум чем пристреливали иж54 и 59. Оба показало хорошую равномерность и кучу по лучше. Резкости я удивился она была заметно лучше т34,тоз б и бм и непомню что мы там ещо сравнивали. На тот момент по резкости не уступал только мц 20-01 о сравнении кучности сами понимаете,промолчу. Оба ети ижа сугубо на дальнячок +-50м. Увы 54й продан. Если будет желания посмотреть то напомните мне перед открытием
 
Останнє редагування:

Влад

Слідопит
Раньше открытия несмогу выставить ( старые мишени не хранятся),ну далеко не такая,больше всего что неподходящими патронами отстреляно в даном случае ;)
Патрони били снаряжени на с7л 1.8/36 пижконтейнер одесский.
 

Влад

Слідопит
Сам отстрел бил,для ,убедиться на крещение,с єтим порядок,а патрони какие били, такими и стрелял.Хочу попробивать на круке и сильвере.
 

ATIS

Снайпер
Відповідь для Влад з теми іж54
"А чем лучше ИЖ 12?Если захотите ответить прошу в тему "ИЖ 59",т.к. єто тема про ИЖ 54."
Чим краще:
1. Паяними стволами.
2. Кращим балансом.
3. Меншою вагою.
Довелося поюзати два 59, і два 12...
Обидва 59 хрестили, кулями так і не пристріляли нормально, бій шротом не чим не відрізнявся від Іж 12.... В обох баланс був на стволи.
Обидва власники продали їх, один полює з Іж27, інший з Кханом. Обидва не жалкують що поміняли зброю.
А Влада попрошу навести приклади чим 59 краще за Іж12. Якщо каналом ствола, то не це не дуже аргумент... Через хрон і по мішенням переваги 18.5 не було.. Але це порівняння лише двох 59их і 12их.....
 

Влад

Слідопит
Відповідь для Влад з теми іж54
"А чем лучше ИЖ 12?Если захотите ответить прошу в тему "ИЖ 59",т.к. єто тема про ИЖ 54."
Чим краще:
1. Паяними стволами.
2. Кращим балансом.
3. Меншою вагою.
Довелося поюзати два 59, і два 12...
Обидва 59 хрестили, кулями так і не пристріляли нормально, бій шротом не чим не відрізнявся від Іж 12.... В обох баланс був на стволи.
Обидва власники продали їх, один полює з Іж27, інший з Кханом. Обидва не жалкують що поміняли зброю.
А Влада попрошу навести приклади чим 59 краще за Іж12. Якщо каналом ствола, то не це не дуже аргумент... Через хрон і по мішенням переваги 18.5 не було.. Але це порівняння лише двох 59их і 12их.....
Спасибо за ответ!Отвечу позже,сейчас занят.Лично у Вас бил Спутник?
 

ATIS

Снайпер
Спасибо за ответ!Отвечу позже,сейчас занят.Лично у Вас бил Спутник?
Особисто ні, і не хотів би.... Мені вистачило пристрілки і полювання з 59м товариша......
Одна з рушниць совка, яку я не розглядаю як рушницю.... З повагою!!!
Це чисто моя думка і моє бачення.....
 

claytrgthunter

Мисливець
Відповідь для Влад з теми іж54
"А чем лучше ИЖ 12?Если захотите ответить прошу в тему "ИЖ 59",т.к. єто тема про ИЖ 54."
Чим краще:
1. Паяними стволами.
2. Кращим балансом.
3. Меншою вагою.
Довелося поюзати два 59, і два 12...
Обидва 59 хрестили, кулями так і не пристріляли нормально, бій шротом не чим не відрізнявся від Іж 12.... В обох баланс був на стволи.
Обидва власники продали їх, один полює з Іж27, інший з Кханом. Обидва не жалкують що поміняли зброю.
А Влада попрошу навести приклади чим 59 краще за Іж12. Якщо каналом ствола, то не це не дуже аргумент... Через хрон і по мішенням переваги 18.5 не було.. Але це порівняння лише двох 59их і 12их.....
1 Баланс в 59 ідеальний - цівьє зі стволами важить рівно так, як колодка з прикладом.
2 Конструкція приклада в 59 - це приклад для людини, є відвід, в 12 його практично не має, може кому і зручно використовувати приклад-палку, мені подобається коли є відвід
3 Конструктив з перехоплювачем курків - дурня, яка псує настрій володарям иж12, в иж59 цього не має - конструктив простіше, ломатися там нема чьому. Видалити - не проблема звичайно.
4 В Иж59 свердловка 18,5 - більше до сучасних розмірів, тоб-то в цьому воно більш сучастніше за иж12:)
5 Стволи в иж59 більш масивні - що впливає на стабільність пострілу, тоб-то в цьому воно ближче до спортивних зразків
може ще щось пригадаю, 12 продав, залишив 59
 

ATIS

Снайпер
1 Баланс в 59 ідеальний - цівьє зі стволами важить рівно так, як колодка з прикладом.
2 Конструкція приклада в 59 - це приклад для людини, є відвід, в 12 його практично не має, може кому і зручно використовувати приклад-палку, мені подобається коли є відвід
3 Конструктив з перехоплювачем курків - дурня, яка псує настрій володарям иж12, в иж59 цього не має - конструктив простіше, ломатися там нема чьому. Видалити - не проблема звичайно.
4 В Иж59 свердловка 18,5 - більше до сучасних розмірів, тоб-то в цьому воно більш сучастніше за иж12:)
5 Стволи в иж59 більш масивні - що впливає на стабільність пострілу, тоб-то в цьому воно ближче до спортивних зразків
може ще щось пригадаю, 12 продав, залишив 59
Не переконаєте..... В цю тему не ліз, запросив мене сюди Влад...
Я висловив свою точку зору....
18.5 канал, на папері і через хрон він переваги не показав, переважає тільки в неті....
Перехоплювачі.... А чим вони заважають в Іж 12? Прополював з ним більш як 10 років, все Ок.....
Дерево.... Не знаю яке заводське, бо на всіх совках, окрім Іж54, дерево зразу робив під себе...
Зате з 12м, кулями можна було "малювати", що з моєї, що з Батькової...
Два 59х, шротом і те стріляли хто куди.....
 
Зверху