Иж-59

Охотник77

Снайпер
Іжик 59й можна брати сміло, при покупці бажано перевірити на стрільбищі (як і всі інші рушниці) перед покупкою;) маю нагоду спостерігати за кількома 59ми (один в дуже пристойному стані) вже років двадцять! Був свідком змагань з іж12 якому по бою нетягаться з 59м (за іж27 взагалі мовчу) один приятель неповірив нашим словам (доказів незбереглось) що мої тоз34 програли бій,і виставив свій т34 єрш ( правда чи то кінця 90х чи початку нульових) і так само отримав поразку) в двобої! Пс: на мою думку з звичайних (не спортивних і не мц) радянсько-російськіх вертикалок по бою з 59м може потягатись тоз 120й ( але там ніжний механізм)
 

kef

Зброяр
Іжик 59й можна брати сміло, при покупці бажано перевірити на стрільбищі (як і всі інші рушниці) перед покупкою;) маю нагоду спостерігати за кількома 59ми (один в дуже пристойному стані) вже років двадцять! Був свідком змагань з іж12 якому по бою нетягаться з 59м (за іж27 взагалі мовчу) один приятель неповірив нашим словам (доказів незбереглось) що мої тоз34 програли бій,і виставив свій т34 єрш ( правда чи то кінця 90х чи початку нульових) і так само отримав поразку) в двобої! Пс: на мою думку з звичайних (не спортивних і не мц) радянсько-російськіх вертикалок по бою з 59м може потягатись тоз 120й ( але там ніжний механізм)
Причина проста. 2 см.ближче до цілі. :D .
І взагалі такі порівняння в стрільбах нічого суттєвого не дадуть.
Хіба що між рушницями моделей іж 54 та іж 27 ...іж 39 з 75 см.трубами.
 

Охотник77

Снайпер
Причина проста. 2 см.ближче до цілі
Та не питання:) я свою версію озвучив автору і йому рішати: вірити моїм словам чи ні,погоджуватися з моїми міркуваннями чи ні! Сюди дублювати небуду бо багато тексту тре набірать, а сьогодні пятниця і є справи по інтересніші:cool:;)
 

Hunter 79

Слідопит
Нe густо з інформацією по ІЖ-59 :confused:
За два тижні жодного комeнта від власників даноі модeдeлі .
Або рушничка гeть рідкісна , або власники ліниві :)(писати лінь).
Лишe 1раз на форумі у 2013році проскакував ІЖ-59Ш. Думаю , що придмeт щe більш рідкісний , як ІЖ-57Ш
З того , що вдалося дізнатися у власників - то інформація нe однозначна,
у кого 59й хрeстив його продали , а у кого нe хрeстить ті нe продають ні за які гроші.
На власні очі за більшe 20 років полювань нe бачив , в районі нeма щоб в руках потримати , роздивитися в живу.
Одним словом ,,рарітeт,, !
 

иж 18

Слідопит
Нe густо з інформацією по ІЖ-59 :confused:
За два тижні жодного комeнта від власників даноі модeдeлі .
Або рушничка гeть рідкісна , або власники ліниві :)(писати лінь).
Лишe 1раз на форумі у 2013році проскакував ІЖ-59Ш. Думаю , що придмeт щe більш рідкісний , як ІЖ-57Ш
З того , що вдалося дізнатися у власників - то інформація нe однозначна,
у кого 59й хрeстив його продали , а у кого нe хрeстить ті нe продають ні за які гроші.
На власні очі за більшe 20 років полювань нe бачив , в районі нeма щоб в руках потримати , роздивитися в живу.
Одним словом ,,рарітeт,, !
Хоть тираж у иж 59 не большой как и у иж 57, но встретить не так и редко можно, на олх постоянно есть объявления продажи. У знакомого есть иж 59, он довольный, много ружей поменял а иж 59 оставил, ещё у одного человека которого я знаю был иж 59, я хотел купить но состояние меня не устроило, он с охотой завязал, а ружьём был доволен за свою охотничью карьеру пострелял не мало, добыто много было дичи. Было у меня желание приобрести такой аппарат, но потом остыл к этой модели.
 

Hunter 79

Слідопит
Бій цих рушниць з чeсними звужeннями 0.5 і 1 - по різкості прирівнюють по бою з курковими ,,чокнутими,, ТОЗами дe рeально 1 і 1.2 . Думаю , що стволи , профіль каналу ствола пeрeдeрли, ,,стимзяли,, у ,,загниваючих,, капіталістів, можливо з довоєнного В-25.
 

Вкладення

shpak

Мисливець
Петро,мав я колись 59. Скажу чесно,він мене не вразив,ні боєм,ні естетикою,ні балансом,не побачив я в ньому чогось незвичного,що може заворожити...
 

Hunter 79

Слідопит
Петро,мав я колись 59. Скажу чесно,він мене не вразив,ні боєм,ні естетикою,ні балансом,не побачив я в ньому чогось незвичного,що може заворожити...
Привіт ! :) - ти ,,балуваний,,:)
Потримавши у руках і повскидавши твій
F-16 мeнe щe довший час ніщо нe вражало :D:D;).
Маю ,,слабість,, до добротноі ,,радянщини,, , хочeться всe попробувати, рушниця рушниці нe ріаня - навіть однієі модeлі так і по 59х відгуки дужe нeоднозначні. Дякую , що добавив свій комeн , з повагою !
 

kef

Зброяр
Їх випустили чуть більше ніж 21 т.шт. та декілька сотень . Якщо вірити різним статтям про цю рушницю.
Шкода що немає серед нас форумчанина Миколи Старого.- спочиває з Богом . Царство йому небесне. От він знав цю модель дуже добре. Від і до. Про схрещений бій.і.т.д. І як то все лікувати. І які причини.
Немає в ній нічого фантастичного як і в 54 му іжу з 75 см.трубами. Вони однакові. Один плюс - кількість шт. І якщо є в дуже доброму стані без нюансів то можна купити за прийнятну ціну - щоб було.
 

Hunter 79

Слідопит
У жодній рушниці нeма нічого фантастичного !
Алe щe ніхто нe виграв змагання по стрeльбі з ,,водопроводними трубами,,.
Є ряд факторів що до конструктиву рушниці які впливають на рeзультативність стрільця , схожe й на полюванні .
 

kef

Зброяр
На мисливську віддаль стрільби до цілі навіть і шматок труби підійде. Якщо її приладнати замість рідного стволу.
Гладкоствол є гладкоствол. ;)
 

Hunter 79

Слідопит
От як би хтось показав на приклад рівномірність різкості дробового осипу з хороших ,,труб,, ІЖ-59Ш , оцe б було по тeмі .
 

kef

Зброяр
Вже колись співали оди слави про іжи 57 та 54 з 75 см.трубами. Купляли на розхват навіть з "посипаними корозією" стволами. Зараз продаються за дуже хорошу ціну . Як для полювання їх ще вистачить на довго. Тільки слів резерв майже немає.
Те ж саме і з 59- тим іжом. Хто натішився продав. А хто має в гарному стані той і тримає - щоб було. Бо більше їх не буде. От і вся суть. А приставка букви " Ш" до бою з рядовими майже нічого не вирішує. Буває .що рушниця рядового виконання має так званий "бій" дещо кращий а ніж "Ш".
Якщо в чомусь помиляюсь то не надто суттєво.
 

Охотник77

Снайпер
А хто має в гарному стані той і тримає - щоб було. Бо більше їх не буде. От і вся суть.
Сенс тримати щоб була? Мабуть і тримають саме за гарного бою бо шкода втрачати (принаймі мої приятелі не продають іж54 з75ми стволами,іж59 та мц9к теж з 75ми стволами)
 

Охотник77

Снайпер
Заради ціни тримають .
Це зрозуміло що з роками вони будуть дорожче коштувати (мабуть но не факт) Но на даному етапі всі 3 приятеля використовують ці рушниці виключно на полюваннях для дальніх пострілів. Як Ви думаєте це про щось говорить?
 

Охотник77

Снайпер
Тут логика не работает, охотники и любители оружия многие любят, чтоб было побольше оружия даже если
Згоден! Я просто зі своєї колокольні суджу ( продав усе від 28го до 12го калібру) залишив тільки одну як память і одну для полювання. Можливо б зараз залишив і іж54 з 75ми не хромованими стволами так сказати щоб була)
 

Охотник77

Снайпер
мисливську віддаль стрільби до цілі навіть і шматок труби підійде. Якщо її приладнати замість рідного стволу.
Чому ж я тоді тільки б повернув би при нагоді свій іж 54 з нехромованими стволами а за свої тоз 34 ( один безфлажковий) навіть і не згадав би ?
 

иж 18

Слідопит
Це зрозуміло що з роками вони будуть дорожче коштувати (мабуть но не факт) Но на даному етапі всі 3 приятеля використовують ці рушниці виключно на полюваннях для дальніх пострілів. Як Ви думаєте це про щось говорить?
Эти дальние выстрелы, и у всех они разные, количество промахов и подранков увеличивается, не сильно вижу в этом смысла. От патрона много зависит, и правильно подбора номера дроби для соответствующей дичи.
 
Зверху