Иж 54

kef

Зброяр
Лише зі слів - мінімальний настріл., по фото видно,що це рушниця. , основних частин рушниці фото не має. Тільки загальний фон.Зроблений для показу ,щоб зацікавити та привернути увагу.
А так іж як іж,хоть і штучний.
 

Wolf 777

Мисливець
Лише зі слів - мінімальний настріл., по фото видно,що це рушниця. , основних частин рушниці фото не має. Тільки загальний фон.Зроблений для показу ,щоб зацікавити та привернути увагу.
А так іж як іж,хоть і штучний.
Сделать новые фото сейчас не могу, это только те, что есть у меня в телефоне, нахожусь в командировке, в оружии разбираюсь!Просто есть свои мысли =продавать не буду!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Володимир0504

Слідопит
Доброе утро.Вам пытаются намекнуть что настрел НЕ маленький, при такой потертости цветной калки.
Доброго дня, ви там бачите кольорову калку? Такі рушниці випускались тільки з кольоровою калкою?
 

Westvin

Мисливець
Сталь 15 без калки не попляшет,все калились,вот только с цветом не всегда получалось,на поздних особенно.
 

Восход

Слідопит

Вкладення

kef

Зброяр
Так то так для забави той цілик. Написано малострільна-значить так і є...Що з тих фото зрозуміти можна !?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Если Вы профи и надежный помощник-напишите по делу!
Так и Вы вроде не новичек, по Вашим фото правильную цену никто не напишет. Догрузите нормальные фотографии и будет Вам по делу пост, а пока про скакунов...
 

Володимир0504

Слідопит
На данном ружье остатки цветной калки увидит даже полу слепой охотник.Ружье ранее было таким.
Ви дуже культурна і вихована людина, мені байдуже як колись виглядала та рушниця, покажіть калку на данному екземплярі.
 

kef

Зброяр
Залишки. ...Поки не буде інформативних фото, не має, що гадати.Або хто бачив цю рушницю в "живу".то можливо щось скаже.
 

Володимир0504

Слідопит
Обратите внимание.
Дякую, на подушках дійсно схоже калка, очевидно, що вона і на інших частинах була. Малий настріл рушниці 50-х років і малий настріл рушниці купленої у 2017 році у Ібісі, це два різні малі настріли. Фото дійсно не дуже інформативні. Якщо все так як заявлено то виставляти на продаж її я думаю треба за доларів так 600, так як зателефонують і 350 запропонують завжди. Рушниця цікава як і ваш "Иж" - 49. Просто для мене даний сегмент на разі не цікавий.
 
Зверху